Polityczne pierdololo

randydisher

Mieszkaniec forum
"Shopify does not tolerate actions that invite violence. Based on recent events, we have determined that the actions by President Donald J. Trump violate our acceptable Use Policy, which prohibits promotion or support of organizations, platforms or people that threaten or condone violence to further a cause. As a result, we have terminated stores affiliated with President Trump."

Shopify took down two online stores affiliated with Trump — his organization and his campaign's merchandise sites — for violating its policies on supporting violence.

Srebrny_Lis

I Am Robot
PSN
orson1234
Steam
maszyna do pisana oto czym jest pc
Jak jest debilem i podżega do buntu, to go zbanowali z cywilizowanego, publicznego życia. Proste.
Ale jeśli sytuacja się odwróci? I fejsbuki itd zaczną popierać jakiegoś pnącego się w górę faszyste i jeśli ktoś z "normalnych" napisze że ten facet jest faszyta i uwaga na typa, a soszjale go zbanują?

Wtedy może być za późno na mówienie "hej stop"

Nas historia czy wizję z literatury niczego nie uczą, niestety

• Popieram
Reactions: SzczwanyGapa

Simplex

Apostoł VR, Moderator Globalny
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Różnimy się tym że ja mam w dupie FB i jego zabawki VR, jego głównego serwisu używam sporadycznie, więc wyłączenie nawet dziś tego gówna nie zrobi mi różnicy.
Mnie też nie, bo VR nie kończy się na FB. Ale nie spodziewałem się że będziesz to wiedział.
A nawet jakbym się kończył, to też przeżyję, VR jest bardzo fajny, ale nie jest niezbędny do życia.

Jak jest debilem i podżega do buntu, to go zbanowali z cywilizowanego, publicznego życia. Proste.
Ale jeśli sytuacja się odwróci? I fejsbuki itd zaczną popierać jakiegoś pnącego się w górę faszyste i jeśli ktoś z "normalnych" napisze że ten facet jest faszyta i uwaga na typa, a soszjale go zbanują?
To wtedy mmgl i dziki będą się cieszyć i klaskać, a lewaki wkurwiać na niesprawiedliwość ;)

Jaki punkt regulaminu zlamał na Spotify?
Jaki sąd wydał wyrok który dostał Trump?

mmgl

Badass
"Shopify does not tolerate actions that invite violence. Based on recent events, we have determined that the actions by President Donald J. Trump violate our acceptable Use Policy, which prohibits promotion or support of organizations, platforms or people that threaten or condone violence to further a cause. As a result, we have terminated stores affiliated with President Trump."

Shopify took down two online stores affiliated with Trump — his organization and his campaign's merchandise sites — for violating its policies on supporting violence.
Ale ja pisałem o Spotify kolego.
Oczywiście jeśli to jest prawda a nie żart

Dziki Kaczor

Prezes
PSN
Dziki_Kaczor
Steam
Dziki Kaczor

Wtedy może być za późno na mówienie "hej stop"

Nas historia czy wizję z literatury niczego nie uczą, niestety

Ale co Ty wymyślasz :) Jak soszjale zaczną popierać ekstremistów to się zaczniemy martwić. Na razie raczej jest walka o to, żeby niebezpieczni radykałowie nie dochodzili do głosu. Równość i tolerancja nie jest na tej samej skali co nakręcanie tłumu do walki.

I właśnie nauka została wyciągnięta. Nie czekajmy na kolejnego Hitlera, tylko zduśmy to w zarodku. Za 10 lat byłby płacz czemu nikt nic nie zrobił. Jak już sobie fantazjujemy :)

mmgl

Badass
Różnimy się tym że ja mam w dupie FB i jego zabawki VR, jego głównego serwisu używam sporadycznie, więc wyłączenie nawet dziś tego gówna nie zrobi mi różnicy.
Mnie też nie, bo VR nie kończy się na FB. Ale nie spodziewałem się że będziesz to wiedział.
A nawet jakbym się kończył, to też przeżyję, VR jest bardzo fajny, ale nie jest niezbędny do życia.

Powiem ci jak będzie.
Założysz ten kask Facebooka na głowę i wmówisz sobie że w zasadzie nie masz nic do ukrycia, że wystarczy tylko nie mówić tego i tego i tamtego i już można grać. Że przecież to jest ok, bo w końcu też nie możesz powiedzieć za wiele na innych platformach bo tam tez wyłapiesz bana. Że FB i tak już wie o Tobie wszytko więc co za różnica a wyszedł właśnie nowy OQ3 i trzeba zamawiać.

Simplex

Apostoł VR, Moderator Globalny
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Ale jak założę, skoro sam fantazjowałeś, że mnie FB zbanuje po podsluchaniu prywatnego czata?
Numery totka byś podał, a nie.

Albo inaczej - jeśli twierdzisz że miałeś wizję i wiesz lepiej ode mnie co ja zrobię, to mogę tylko napisać: w dupie byłeś i gówno widziałeś.

Ale ja pisałem o Spotify kolego.
Oczywiście jeśli to jest prawda a nie żart

Nie wierz we wszystko co podaje Fox News ;)

Tu masz listę serwisów które zbanowały Trumpa z uzasadneniem:

• Popieram
Reactions: Estevez and Barts

Quiet

Mieszkaniec forum
To nie jest żaden precedens. Ludzie byli i będą banowani. Trumpa powinno to spotkać znacznie wcześniej, ale że nie jest to zwykły obywatel, miał taryfę ulgową.
No, ale nie spotkało. Oni zrobią z Trumpa męczennika. Poza tym już pomijam etyczny aspekt tego, że te wszystkie firmy do póki Trump mógł im oddać wykorzystując swoje stanowisko to podkulały ogon i przymykały oczy a jak już Donalda się bać nie trzeba, to wyrzucają zużyty produkt, na którym już zarobili co mieli zarobić.

• Popieram
Reactions: TurboGad

dziki

Prezes
PSN
fajnalowiec
Steam
fajnalowiec
LOL, Trump to bylby 2gi Hitler i zrobilby przewrot w Stanach. Ew. za pare lat ten jego vice. God bless his ban. To nie ma nic wspolnego z polityka. To tylko tepienie ekstremizmow. Lempart bajdurzaca o agresji: "trzeba robic co sie czuje" i dajaca "ostatnie ostrzezenie" katolikom nie jest ekstremistka. Czego nie rozumiecie? Podoba mi sie to bronienie bana, czekam na wiecej :D
Co z tymi panami? Wszystko ok? Pieniazki juz sie zgadzaja?

Tak, to nie jest polityka a skrajne, lewackie strony po prostu nie istnieja. No nie i juz. To chyba logiczne, gdyby istnialy to zamykalibysmy je tak jak te prawackie. Poglady odpowiedzialnego za bany nie maja tu nic do rzeczy :D

• Popieram
Reactions: Misiakk

Dziki Kaczor

Prezes
PSN
Dziki_Kaczor
Steam
Dziki Kaczor
Po prostu jest inteligentniejszy od pomarańczowego i nie daje pretekstu. Pokaż za co Twitter miałby zbanować ten profil.
ROTFL, chocby za pierdololo na Ukrainie? To tylko czubek gory lodowej: modelowa demokracja, znikajacy dziennikarze/opozycjonisci, wspieranie niepoprawnie politycznych rezimow, itd, itp.
I pisał o tym na Twitterze?

Wiesz, jak dla mnie to Rosja powinna być bojkotowana i wykluczona z wszelkich organizacji międzynarodowych. Nie mówiąc już mediach społecznościowych. Niestety pieniądze nie śmierdzą :/ To samo z Chinami.

• Popieram
Reactions: Naars and Barts

dziki

Prezes
PSN
fajnalowiec
Steam
fajnalowiec
I pisał o tym na Twitterze?

Wiesz, jak dla mnie to Rosja powinna być bojkotowana i wykluczona z wszelkich organizacji międzynarodowych. Nie mówiąc już mediach społecznościowych. Niestety pieniądze nie śmierdzą :/ To samo z Chinami.
czyli od dzis slowa bola bardziej niz czyny? Caly swiat widzi 1, media prorosyjskie na czele z RT (tez maja twittera) 2 a twittery i fb przymykaja oczka, bo pieniazki nie smierdza? Heh, no dobrze, ze mamy jasnosc jak sie to wszystko kreci. Hipokryzja tych zgrywajacych swietojebliwych korpo poraza :)

TurboGad

Badass
XBL
Jaskier85
To nie jest żaden precedens. Ludzie byli i będą banowani. Trumpa powinno to spotkać znacznie wcześniej, ale że nie jest to zwykły obywatel, miał taryfę ulgową.
No, ale nie spotkało. Oni zrobią z Trumpa męczennika. Poza tym już pomijam etyczny aspekt tego, że te wszystkie firmy do póki Trump mógł im oddać wykorzystując swoje stanowisko to podkulały ogon i przymykały oczy a jak już Donalda się bać nie trzeba, to wyrzucają zużyty produkt, na którym już zarobili co mieli zarobić.
O to, to! Teraz wszyscy mądrzy, że Trump wariat i groźny i generalnie jechać z nim. Co by o Cortez i spółce nie pisać, to te lewaczki miały przynajmniej odwagę mówić to wcześniej.

Dziki Kaczor

Prezes
PSN
Dziki_Kaczor
Steam
Dziki Kaczor
czyli od dzis slowa bola bardziej niz czyny? Caly swiat widzi 1, media prorosyjskie na czele z RT (tez maja twittera) 2 a twittery i fb przymykaja oczka, bo pieniazki nie smierdza? Heh, no dobrze, ze mamy jasnosc jak sie to wszystko kreci. Hipokryzja tych zgrywajacych swietojebliwych korpo poraza :)
Wydaje mi się, że troszkę tutaj może grać fakt, że jaka jest Rosja/Chiny wszyscy wiedzą, więc to nikogo nie dziwi i łatwo jest odbić czyjeś argumenty twierdząc, że to jest komunistyczna dyktatura. Natomiast jeżeli prezydent USA zaczyna się zachowywać tak jak zaczął Trump, może to wprowadzać niebezpieczny precedens.

Poza tym Rosja i Chiny są jakby już stracone. Zbanowanie ich na czymkolwiek jeśli chodzi o media społecznościowe, nie będzie miało zbyt wielkiego rozgłosu, a więc i efektu. Przecież sankcje gospodarczo/polityczne już nikogo w przypadku Rosji a co dopiero jakiśtam twitterek. Zbanowanie prezydenta USA? No troszkę inny rozmiar dramy i pokazanie, że w demokratycznych państwach na coś takiego nie ma zgody.

• Popieram
Reactions: Estevez

mmgl

Badass
A tymczasem ciocia Angela

nie czytała wolnomyślicieli na forumie że przecież
dziwne...

hesus

Badass
Co najśmieszniejsze, to zazwyczaj lewaki krzyczą o konieczności rozbicia monopolu korpogigantów, wiekszej regulacji i dzielenia ich na mniejsze firmy. A prawaki to wszyscy haha wolny rynek, prywatna firma - swietosc i wara politykom od nich :D Jak ktoś odmawia obsługi lgbt w sklepie, to prywatny biznes i wara. Jak lekarze/aptekarze cudują z klauzulami sumienia to tez dobrze i wara od nich. Ale teraz, jak jeden biznesmen wyprosił idiote ze swojego biznesu to oburzenie... konsekwencja godna podziwu :)

Dziki Kaczor

Prezes
PSN
Dziki_Kaczor
Steam
Dziki Kaczor
Dzięki, masz jeszcze jakieś insiderskie info o mnie, co myślę i czuję? Dawaj śmiało :) Posłucham i dowiem się paru rzeczy o sobie.
Wystarczy że kopro których tak bronisz mają wszystko
Ah, i to dla mnie wszystko jest proste.

Zajmuje stanowisko a więc od razu kogoś bronię/atakuję. Otóż nie. Wypowiadam swoje zdanie, a korporacje są mi obojętne zazwyczaj, a na pewno mam na ich temat bardziej negatywne zdanie niż pozytywne.

Ale próbuj dalej. Może w końcu czymś trafisz.

Srebrny_Lis

I Am Robot
PSN
orson1234
Steam
maszyna do pisana oto czym jest pc
Co najśmieszniejsze, to zazwyczaj lewaki krzyczą o konieczności rozbicia monopolu korpogigantów, wiekszej regulacji i dzielenia ich na mniejsze firmy. A prawaki to wszyscy haha wolny rynek, prywatna firma - swietosc i wara politykom od nich :D Jak ktoś odmawia obsługi lgbt w sklepie, to prywatny biznes i wara. Jak lekarze/aptekarze cudują z klauzulami sumienia to tez dobrze i wara od nich. Ale teraz, jak jeden biznesmen wyprosił idiote ze swojego biznesu to oburzenie... konsekwencja godna podziwu :)
Ale to na forum czy ogólnie?
Wolność nie polega na dyskryminacji.

A abc akurat dostał bana niesprawiedliwie bo żartował ewidentnie w tamtym przypadku i to śmiesznie nawet, co mu się rzadko zdarza

• Popieram
Reactions: tomee