Polityczne pierdololo

Pats_

Mieszkaniec forum
Oglądał ktoś debatę w USA? Albo czytał jakieś komentarze pod nią, np. na twiterze itd? Kuźwa - człowiekowi aż raźniej - zaczynam wierzyć w inteligencje ludzi w tym kraju, bo takich debili jak amerykanie to chyba nigdzie nie ma.
(wątek mógł też polecieć do "co cię dziś wkur...", ale ten jest bardziej odpowiedni)

Pats_

Mieszkaniec forum
Kto był tak "łaskawy" to przenieść?
Edit: Widzę że drugie zdanie które napisałem wyżej jednak nie jest prawdziwe. Jeśli to komuś przeszkadzało, to naprawdę źle z inteligencją w tym kraju ;)

Pats_

Mieszkaniec forum
Lamiesz regulamin watku i jeszcze masz pretensje. Moze czas na snickersa?
Mam, nie widzę żadnego łamania regulaminu - mnie bawi co napisałem. Jak będę się chciał babrać w wątkach "w śmieciach", to to zrobię.
W wątku "popłakałem się" trzeba by co trzeci post raportować - bo z zabawnym nie ma nic wspólnego.

Ale EOT - pierdole, szkoda czasu.

Quiet

Stały bywalec
Trump ma covida i przewieźli go do szpitala. Mając na uwadze jego wiek i nie najzdrowszy tryb życia (taki eufemizm) to może być nieciekawie. Z drugiej stronie są już te eksperymentalne lekarstwa na jego szczęście.

angh

Badass
PSN
angh

cp dp cpvid i trumpa... to nie wwiek jest porzyczyna zgonow starszych ludzi, a wiele chorob i slaby stan zdrowia. Ktos, kto jest milionerem i nad kogo zdrowiem od lat masa ludzi ostro pracuje, nie bedzie sie zaliczal do tych samych dziadkow, ktorzy maja astme, cukrzyce, niewydolnosc nerek itp.

TurboGad

Badass
XBL
Jaskier85
Mnie zawsze urzekało jak któryś z braci Kaczyńskich (może obaj) mówił o Romanien "Gertychu" kiedy ten był aktywnym politykiem w okresie pierwszej wielkiej smutny, czyli pierwszych rządów PiS.

Tak w ogóle to za niecały miesiąc jest 11 "lystopada" 😄

Swoją drogą - "Gertycha" circa A.D. 2007 można za poglądy nie lubić (sam miałem go za groźnego fundamentalistę, teraz, jak na liberała polskiego przystało, wszystko ma wybaczone za walkę z PiSlamem), ALE jako uczciwego polityka można szanować, w przeciwieństwie do pewnej kanali:

• Popieram
Reactions: Dziki Kaczor

maxplastic

Mieszkaniec forum
Rzekomo Giertych zasłabł w łazience w towarzystwie funkcjonariusza i trafił do szpitala. A wcześniej podobno agenci CBA śmiali się, gdy mówił że nie ma myśli samobójczych. Brzmi znajomo?

Kaczor chce się zemścić za Srebrną i za wiele rzeczy, Giertych wiele razy zaszedł im za skórę. Jutro miał bronić Czarneckiego, który się ukrywa za granicą - pewnie przy okazji dążą do przejęcia jego banku, nacjonalizacja, dostanie to jakiś PKO i będzie pięknie. Trochę to wygląda jak Białoruś czy Rosja - oczywiście plotkujemy, spiskujemy, ale bywa różnie.

Simplex

Apostoł VR, Moderator Globalny
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Akurat Leszka Cz. mi nie żal bo te wszystkie jego banki to była czysta banksterka która robiła zła renomę mniej złodziejskim bankom. Kumulacją tej patologii była afera Getbacku (3x więcej strat niż Amber Gold, prawie nikt o niej nie słyszał) którą PiS zamiata pod dywan, bo umoczone są w to państwowe (i prywatne) banki które sprzedawały Getbackowi przeterminowane długi w cenach dużo powyżej średniej rynkowej (co powinno wzbudzić podejrzenia), co GB finansował z obligacji wciskanych emerytom jako lokaty między innymi przez banki z grupy Czarneckiego - już zapadły wyroki w tej sprawie). GB był też sponsorem jakichś prawicowych imprez, GPW dała firmie nagrodę, KNF zignorował ostrzeżenia sygnalistów, a w tle przewijał się jeszcze ojciec Morawieckiego.
A Getbackiem gra Pancerny Marian (NIK wykrył nieprawidłowości w KNF).

Last edited:

TurboGad

Badass
XBL
Jaskier85
No i wszystkiemu co jest związane z GB ma być winien Czarnecki, który wiąże się z cały zas niewyjaśnioną sprawą szantażu "złotówkowego". Dlatego życzę wymiarowi bezprawia pod dowództwem nikczemnego pseudo-szeryfa samych porażek.

maxplastic

Mieszkaniec forum
Czarnecki sprzedał GetBack w 2016 roku, weszli na giełdę w 2017, afera wybuchła w 2018 roku. Jednak chodzi o to, że rzekomo Idea Bank, należący do Czarneckiego, sprzedawał obligacje GetBacku bez licencji KNF, na czym klienci stracili ok 130 mln zł. Tylko, że zarzuty mieli usłyszeć jacyś byli prezesi i zarząd tego banku oraz inni. Dlaczego za to ma odpowiadać właściciel danego przedsiębiorstwa?

Podobno Czarnecki jest w USA i stara się o obywatelstwo, jeśli to się uda to sprawa się zesra.

Simplex

Apostoł VR, Moderator Globalny
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Wiadomo że Czarnecki jest kozłem ofiarnym rzuconym gawiedzi na pożarcie, ja tylko pisałem czemu mi go nie żal.
Ale tak generalnie no to właściciel firmy ponosi za nią jakąś odpowiedzialność. Może zasłaniać się że "nic nie wiedział", ale to mało prawdopodobne (a jeśli naprawde nei wiedział, to kiepski z niego właściciel).

Last edited:

TurboGad

Badass
XBL
Jaskier85
Ważne przypomnieie o tym, że od PiSlamitów gorsi są symetryści i poplecznicy brodatego Korwina lewicy. Czarzasty powinien przyłożyć się do tępienia nieżyciowych, naiwnych i durnych pokrak z pokolenia Y i Z w swoich szeregach.

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
Kto to w ogole jest ten Sasin? Bo co chwila wyskakuje w mediach i wypowiada sie na wszelkie mozliwe tematy. Specjalista od covida, od organizacji wyborow, od aresztowanych politykow, od suszy, od gowna w rzece... Czy mi sie zdaje czy jeszcze 2-3 lata temu ten facet byl nikim (a przynajmniej nie slyszalem o jego istnieniu).

TurboGad

Badass
XBL
Jaskier85
Sasin, podobnie jak np. Suski jest nikim jako człowiek. Ale, że są akolitami tzw. zakonu PC (Porozumienia Centrum) to mogą dużo tak długo jak kaczelnik żyje. Nie jest żadną tajemnicą, że stary kawaler z Żoliborza od lat ceni wiernych i nędznych. To filary PiSu. Kompetencja, kręgosłup moralny i własne zdanie grozi powtórką scenariusza z Dornem lub Kamińskim.

PS znajomy obcokrajowiec, do niedawna mieszkający w Polsce, w ogóle nie zainteresowany polityką, kojarzy tylko dwóch polskich oficjeli: kaczyńskiego i Sasina właśnie..."bo ma ryj jak ziemniak".

Last edited:

Quiet

Stały bywalec
Ktoś chyba coś spierniczył i sprawa trafiła nie do tego sędziego co miała. Tyle zamieszania a sąd mówi, że nie przedstawiono dowodów i aresztów nie będzie. :D

Naars

Badass
Ktoś chyba coś spierniczył i sprawa trafiła nie do tego sędziego co miała. Tyle zamieszania a sąd mówi, że nie przedstawiono dowodów i aresztów nie będzie. :D

Mój teść jest bardzo spoko gościem, inteligentnym, sympatycznym, ale no niestety popiera PiS i wierzy w to, co mówią w TVP. W sobotę żonę im podrzuciłem to poruszył ten temat (wtedy jeszcze byli świeżo po aresztowaniu) i bardzo się krzywił na mój sceptycyzm co do całej sprawy. Jak powiedziałem, że co prawda nie lubię Giertycha i wszystko mi jedno, ale to wszystko wygląda mi jak zemsta Kaczyńskiego, to teść zaczął się bulwersować, że jaki Kaczyński, on z tym nic wspólnego nie ma, to prokuratura złapała "kryminalistów".

Ech. Dlatego nie mam wątpliwości, że w TVP powiedzą, że skorumpowany system sądowniczy wypuścił złodziei i że to kolejny dowód, że Ziobro musi rozjebać cały system, a ludzie tacy jak mój teść to łykną.

• Popieram
Reactions: TurboGad

dziki

Prezes
PSN
fajnalowiec
Steam
fajnalowiec
no niby inteligenty, ale zawsze jest jakis haczyk :D
A jak juz idziemy w teorie spiskowe, ze to jak zwykle Jarek pociagal za sznurki to ja nie obstawialbym malostkowej zemsty tylko juz raczej chlodna kalkulacje i chocby proces Czarneckiego w tle.
A w temacie Romana, wyszly nowe, niesamowite fakty :D