Polecanki - Switch edition

Acrid

Prezes
Staff member
Odpalilem na chwile, problemow z wydajnoscia nie widze, moze w pozniejszych etapach? Za to combo 1000 mialem w kilka sekund ;d Graficznie nie powala, ale przyjemnosc z mayhemu na pstryku spora. Zobaczymy dalej.

Ps. na przecenie sa dwa Faty, ja kupilem tegoroczna, 120zl z 200zl.

• Popieram
Reactions: Kosmos

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
Już mówiłem - Thumper tylko w VR :)
Nie tylko, bo na Switchu wyglada naprawde fajnie i mniej sie boje niz w VR ;)
Ale mam maly problem z ta gra - na PS4 byly chyba wibracje? W Switchu Lite jak wiadomo wibracji nie ma i czasami ciezko mi sie wstrzelic w rytm, a jak schrzanie jeden segment to wiadomo jak to juz dalej leci w tej grze, w zasadzie mozna sektor zaczynac od poczatku.

Sialala

Old Man's Jurney - https://www.dekudeals.com/items/old-mans-journey - w promocji za 1.99EUR to az grzech nie kupic.
Capcom Beat-em-up Bundle - https://www.dekudeals.com/items/capcom-beat-em-up-bundle - jak ktos wpakowal morze monet w automat z Final Fight za dzieciaka (jak ja), to w koncu bedzie mogl poznac zakonczenie tej gry.
Vasara Collection - https://www.dekudeals.com/items/vasara-collection - jeden z lepszych SHUMPow na Switcha (a to w zasadzie oznacza, ze jeden z lepszych w ogole). za rownowartosc browara w pubie nie ma sie co zastanawiac.

Last edited:
  • Popieram
Reactions: SimonX

pawelelele

Nowy Forumowicz
Blazing Beaks.

Niby nic odkrywczego, ale twist w mechanice (zbierane przedmioty utrudniają rozgrywkę, dopiero po dotarciu do sklepiku można je wymienić na jakieś bonusy) robi robotę. Kupiłem przypadkiem, bo była promocja (rzędu "poniżej 10 PLN"). Każdą wolną chwilę mi zżera.

Naars

Mieszkaniec forum
To jest jakiś kompromis co do Mario i Rabbids? No na promocji cena dobra w sklepie. Warto jak ktoś lubi xcomy, czy jednak zbyt uproszczona i nudna?
Bierz.

Ja jestem wielkim fanem nowych XCOMów, wsadziłem w nie setki godzin, ale Mario + Rabbids też mi się bardzo podobało. Minus taki, że to gra na raz. Jest prostsza, ale nadrabia humorem, ciekawą mechaniką i fajnym, lekkim klimatem, ma też parę bardziej wymagających misji, jeśli chce się uzyskać najwyższą rangę.

Mexiss

Badass
PSN
Astarr
XBL
Mexthar
Steam
Astarrpl
To jest jakiś kompromis co do Mario i Rabbids? No na promocji cena dobra w sklepie. Warto jak ktoś lubi xcomy, czy jednak zbyt uproszczona i nudna?
Gra ma w gruncie rzeczy sporo mechanik, ale... jak wiele osób z forum też się odbiłem. Praktycznie po bossie z lodówką. Niemniej jednak nie uważam, że zmarnowałem 150zł, które na nią wydałem, tym bardziej 40zł bym nie żałował :)

Sialala

tomee

Stały bywalec
Kupiłem Metro Redux na Switcha, obecnie przechodzę 2033 i gra mi się bardzo dobrze, gra wygląda świetnie, jest dobrze zoptymalizowana, pamiętam, że na PS3 nie chciało mi się tego przechodzić (było chyba w plusie) a tutaj mnie wciągnęło. Jedyny minus to słaby ekran Switchowy, na którym często niewiele widać (szczególnie w dzień). To chyba jedyny powód dla którego wymieniłbym swojego Switcha v1 - gdyby poprawili ekran.

SimonX

Mieszkaniec forum
PSN
sbronko
XBL
SimonX PL
Steam
sbronko
SW
SW-5547-7535-5789
Old Man's Jurney - https://www.dekudeals.com/items/old-mans-journey - w promocji za 1.99EUR to az grzech nie kupic.
Oj się naciąłem na tym... Sterowanie dotykowe albo emulacja myszki gałkami. Najgorszy typ portów z komórki na switcha, zupełnie nie pykło.
Hmmm... nie pomyslalem o tym, bo gram na Switchu Lite, wiec sterowanie dotykowe bylo dosc naturalne. Przepraszam.
Luz, nie mam pretensji przecież, możemy mieć różne gusta, a gra kosztowała kilka zł :) Wróciłem do tego tytułu, bo mnie drażniło że mam nieskończony taki mały tytuł i przeszedłem do końca, trochę w docku (wtedy jest nawet spoko sterowanie żyroskopem jak myszką) i trochę w trybie mobilnym - wtedy po prostu trzeba się z dotykowym sterowaniem przeprosić (nie lubię grać na konsoli jak na telefonie), bo faktycznie jest najlepsze. Skończyłem, ale nie znalazłem w tej grze nic specjalnie ciekawego. Bardzo ładnie narysowana, historyjka prosta, zagadki proste, muzyka i udźwiękowienie nie zachwyca, dziadek chodzi powoli :)

A pisałem, że się naciąłem, bo jestem chyba w swoim odbiorze odosobniony, oprócz polecanki stąd czytałem też recenzje na steam przed zakupem, i ta gra ma dużo bardzo pozytywnych opinii, jest też obsypana nagrodami... Więc to wychodzi, że ja się nie znam :)

Last edited:
  • Popieram
Reactions: DarkStar

czajuprime

Aktywny forumowicz
PSN
czajuprime
Taka gierka wpadła mi w oko w eShopie:

Fajna muza i stylówa, teraz cena śmieszna, bo 3,99 PLN - postanowiłem spróbować. Na początku trochę meh, ale po kilku levelach gra nabiera rumieńców. Nie żebym jakoś strasznie namawiał, ale może ktoś nie ma co zrobić ze złotymi monetkami. ;)

MsbS

Badass
Coś mnie naszło na gierki muzyczne, więc pobrałem sobie demka Deemo i Voez. I o ile sam gameplay dość przyjemny, to piosenki w demie spowodowały, że jęczałem 'voezu...'.
Czy dalej robi się ciekawiej, czy w Voez mamy same JPopowe piosenki jak z czołówek anime o uczennicach, a w Deemo plumkające pianinka jak z napisów końcowych anime o uczennicach? Jak mam grać w pianinko, to mogę kupić Pianist, przynajmniej się czegoś o kompozytorach dowiem.

Aha, testowałem też Hatsune Miku, ale w gry muzyczne jestem cienki, a tu za dużo się dzieje.

Karolu

Padawan
XBL
Karolu
Z muzycznymi grami o dziwo na Switchu jest trochę bieda. Nie ma czegoś pokroju świetnie wspominanego przeze mnie z 3DSa Theatrhythm Final Fantasy lub chociaż czegoś typu Rhythm Hunter: Harmo Knight.
Najlepsze muzyczne pozycje jakie przychodzą mi do głowy na Nintendo Switch to:
- Taiko no Tatsujin
- Runner3
- Cadence of Hyrule
Zaznaczam jednak, że żadną z tych gier jeszcze nie grałem ;)