Podcasty, podcasty, co się ostatnio pojawiło w eterze?

Odcinek 167 - Tony Hawk's Pro Skater 1+2

W dzisiejszym odcinku będziemy mówić o remasterach gier z 1999 i 2000 roku jakim jest kolekcja Tony Hawk's Pro Skater 1+2. No i powiem Wam, że czasami fajnie jest wrócić do gier na których się wychowaliśmy, więc tym bardziej damy Wam feedback czy wyszło to na tyle dobrze, aby jeszcze raz zanurzyć się w świecie deski. Ponadto będziemy mówić o świetnych dokumentach z Netflixa jakimi są Dylemat Społeczny oraz High Score i od razu z tego miejsca możemy powiedzieć, że są to tytuły obok których nie można przejść obojętnie. Ocenimy również prezentację nowego Xboxa oraz cen nowych konsol. Zapraszamy!

W odcinku:
High Score
Dylemat Społeczny
Nowhere Prophet
Nowy Xbox plus ceny
Double Kick Heroes

Temat główny:
Tony Hawk's Pro Skater 1+2

Hejter Zone:
N/A

Możecie komentować pod odcinkiem, na naszym fanpage'u oraz możecie wysłać do nas maile. Poza tym jesteśmy na Youtube'ie i Twitch'u
Ogólny: bezimiennypodcast@gmail.com

Muzyka: Lukhash - Hongdae

Strona - http://www.bezimienny.pl
Facebook - http://www.facebook.com/bezimiennypodcast oraz https://www.facebook.com/groups/383566035723072/
iTunes - http://itunes.apple.com/pl/podcast/bezimienny/id921949357?mt=2
Poczta - bezimiennypodcast@gmail.com
Download - MP3
Kanał YT - https://www.youtube.com/channel/UCkBY75tQ58COcb4drh7HUSA

Dahman

Padawan
Chlopaki, dzieki za krytyke. :) Z tym spoilerem to nawet nie pamietam, co i w ktorym momencie, ale sam sluchalem juz tylu spoilercastow, ze pewnie zapomnialem, ze sa jeszcze osoby, ktore maja TLOUS 2 przed soba. Faktycznie, garda spuszczona.
Co do Cooldana i Ryslawa, to gdyby nie ta dwojka, pewnie juz dawno zwinalbym mikrofon. Chlopaki jednak na swoich platformach zrobili wieksza kariere, ale caly czas jestem im wdzieczny, ze odwiedzaja starego drucha. Zawsze jednak Piotrek, to troche inny Dancool w najpodcascie, niz Cooldan w Rozgrywce :) Ryszard czlowiek instytucja, ktoremu wystarczy o czyms wspomniec i zawsze wywiaze sie z tego rozmowa ciekawa. Tu pewnie sie powtarzam, bo juz kiedys to pisalem.
Co do elementow merytorycznych, niestety wiem o czym Fredoslaw pisze. Kiedy slucham odcinkow nagrywanych w teamie Jules, Benek, Judym i ja, to tam byl zawsze taki kociol, tyle emocji, charakteru, ze dyskusje rozpalaly mp3 playery. Czasami do nich wracam i wstyd, ze z wiekiem, czlowiek nie jest jak wino. Nie wiem czy to dobrze, czy zle, ale Dr Judym i Benek wrocili do nagrywania i moze zar juz nie ten sam, ale jakos tak sentymentalnie, fajnie pogadac. Niestety Julesa namowic do nagrania mi sie nie udalo, to juz dla niego zamkniety rozdzial. Zazarte z nim dysputy na zawsze w sercu.
Jestem juz sedziwy wiekiem, rodzina, praca do pozna, wiec gram kilka godzin tygodniowo, czasami cos przeczytam, obejrze i nie jest tego wiele, wiec zyje starymi czasami, bo wiadomo "kiedys bylo lepiej" :) Dlatego wciagnalem w sidla Rafala, ktory duzo gra, konsumuje popkulture, wiec sporo wnosi. Dlatego rotuje stalych rozmowcow.
Na koniec dodam, ze daja mi w kosc, pewnie z wiekiem, pozne godziny nagrywania. Brak mi dyscypliny, aby zakonczyc nagranie po godzinie, a przy dwoch, synapsy dzialaja na tak wolnych obrotach, ze przy montazu jest mi wstyd jakie wodolejstwo uprawiam.
Wiecie, ale to tak troche jak z serialami, pierwsze sezony najlepsze, a pozniej to juz odcinanie kuponow :p

Arcybibosz

Prezes
Ostrzegam przed ostatnia fantasmagieria.
Przy okazji ostrzegam przed przedostatnią, jeden z gości walnął spoilera z Last of us2 bez ostrzeżenia, i to w temacie dot. czegoś zupełnie innego.
Niedopuszczlne.Co to za Ciołek?
@Dahman już, któryś raz nie pilnujesz takich rzeczy....
Ja pierdziele ludzie. Odżałujcie już te parę złotych, kupcie sobie tą grę i ją skończcie, a nie będziecie się teraz przez rok pruli że wam ktoś grę spoiluje.

Mexiss

Prezes
PSN
Astarr
XBL
Mexthar
Steam
Astarrpl
Ostrzegam przed ostatnia fantasmagieria.
Przy okazji ostrzegam przed przedostatnią, jeden z gości walnął spoilera z Last of us2 bez ostrzeżenia, i to w temacie dot. czegoś zupełnie innego.
Niedopuszczlne.Co to za Ciołek?
@Dahman już, któryś raz nie pilnujesz takich rzeczy....
Ja pierdziele ludzie. Odżałujcie już te parę złotych, kupcie sobie tą grę i ją skończcie, a nie będziecie się teraz przez rok pruli że wam ktoś grę spoiluje.
Lol, a co jak ktoś chciał ograć TLOU2 na PS5? Albo czekał na długie zimowe wieczory? Spoilery poza spoilercastami to stan umysłu.

• Popieram
Reactions: Srebrny_Lis

cooldan

Aktywny forumowicz

GRY:
Mortal Shell (01:39:50)
Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (01:53:52)
NBA 2K21 (02:12:08)
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 (02:30:02)
Cave Digger (02:51:57)
Marvel’s Avengers (02:57:10)

KULTURKA:
Good Loot Puzzle (01:21:55)
Cthulhu: Death May Die (03:45:40)
Marilyn Manson – We Are Chaos (04:07:20)

• Popieram
Reactions: regisek

Srebrny_Lis

I Am Robot
PSN
orson1234
Steam
maszyna do pisana oto czym jest pc
Osobiście uważam, że spoiler to spoiler, niezależnie od tego, ile miesięcy/lat minęło od premiery filmu/gry. Ile to razy wracałem do gier, które mają ponad 20 lat na karku i cieszyłem się, że nikt nie zdradził mi przebiegu fabuły.

Ale to dygresja na marginesie, bo nie sprawdzałem fragmentu podcastu, o którym była wcześniej mowa.
Dokładnie. Ale to po prostu chodzi o złośliwość bo mając możliwość coś popsuc innym lub tego nie robić....

Jeśli się chce porozmawiać o grze z spojlerami to osobny odcinek lub po blupersach.

Nie kupuje tłumaczenia o przypadku. Mógł się zdarzyć, ale autor powinien zapisać minute i wypikac.

Odcinka jeszcze nie słuchałem więc nie wiem co to i kto to, generalnie mówię

cooldan

Aktywny forumowicz
  • Popieram
Reactions: MikeL

philipo

Aktywny forumowicz
Zapraszamy do wysłuchania 67. odcinka podcastu Tomograf, w którym szacowne grono łapiduchów omawia najświeższe rewelacje ze świata elektronicznej rozrywki. Ostatnie dni przyniosły sporo nowinek, które stały się wodą na młyn, tudzież oliwą w ogniu kolejnych zajadłych docinków i złośliwych komentarzy pod adresem twórców gier oraz sprzętów do ich ogrywania. Ordynator Karnaś oraz doktorkowie Konsolite i RabeS wraz z Magistrzem Pigularzem Azim (z serwisu https://wcisnijstart.pl/) deliberują na temat objawionych światu nowym konsolom ze stajni Microsoftu, omawiają drugi odcinek sieciowego eventu Ubisoft Forward a ponadto biorą na stół operacyjny między innymi gry "Ghost of Tsushima", "Windbound", "Shantae and the Pirate's Curse", "Paper Mario: The Origami King", "Fall Guys: Ultimate Knockout", "Red Dead Redemption 2", "Scott Pilgrim vs. the World: The Game", "Gears of War: Judgment", "Ary and the Secret of Seasons", "Spiritfarer", "Nexomon" oraz "World of Tanks Blitz" (Switch). Życzymy dobrego odbioru i zachowania zdrowych zmysłów!