Podcast Addict - apka do słuchania podcastów.

Simplex

Legendarny Wiedźmin
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Używam. Jest dobra bo jest darmowa i dobra, a reklamy są nienwazyjne. Dziś przypadkiem zauważyłem że niedawno dodali możliwość recenzowania podcastów.

Bardzo dziękuję za recenzje, ja porecenzuje inne podcasty. Gryslaw, Rozgrywka, Fantasmagieria - 5/5. Forumogadka - 1/5 ;) #pamiętamy

Srebrny_Lis

Prezes
PSN
orson1234
Steam
maszyna do pisana oto czym jest pc
Do tego działa płynnie, a mam 100 Giga różnych podcastow nabite :) no i jak pisano, reklamy totalnie nieinwazyjne, jeśli nie chcesz wesprzeć deva to zupełnie nie ma ciśnienia na premiu

Ja jeszcze rok temu ściągałem mp3 :), teraz sobie tego nie wyobrazam. Bardzo wygodna sprawa.

Simplex

Legendarny Wiedźmin
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Spotify przegrywa bo nie obsługuje rozdziałów. Nie wiem czy pocketcasts obsługuje, ale Podcast Addict nie dość że ma rozdziały, to jeszcze umożliwia "deaktywację" per rozdział, czyli można sobe przed odpaleniem podcastu odsiać wszystkie recenzowane gównoindyki i dostać samo mięsko (ignorowane rozdziały są niezauważalnie pomijane podczas słuchania, super opcja!).

• Popieram
Reactions: Nox_A15 and MikeL

knur

Moderator globalny
Spotify przegrywa bo nie obsługuje rozdziałów. Nie wiem czy pocketcasts obsługuje, ale Podcast Addict nie dość że ma rozdziały, to jeszcze umożliwia "deaktywację" per rozdział, czyli można sobe przed odpaleniem podcastu odsiać wszystkie recenzowane gównoindyki i dostać samo mięsko (ignorowane rozdziały są niezauważalnie pomijane podczas słuchania, super opcja!).
Czy każdy podcast stosuje te rozdziały?

Fredoslaw

Junior
Minusem PA było że jedyny backup był robiony ręcznie. Jak ci padł telefon, albo ukradli, a jedyny plik backupu miałeś na telefonie to na nowym trzeba było wszystko wprowadzać z pamięci ( u mnie to jest kilkadziesiąt tytułów). W tym roku w końcu wprowadzili opcje automatycznego backupu w chmurze google.
Jedyna rzecz której może mi brakuje to synchronizacja miedzy różnymi urządzeniami, PA jest jednak pomyślany tak że się słucha na jednym urządzeniu.
Tak czy inaczej, korzystam od chyba 6 lat, prawie od razu kupiłem wersje premium (likwiduje reklamy, ale chciałem też wesprzeć autora) i to są moje najlepiej wydane pieniądze w sklepie mobilnym.

Bloodergo

Prezes
PSN
BloodergoPL
XBL
Bloodergo
Steam
Co pan, ja nie jestem rolnikiem.
A propos aplikacji do podcastów. Spotify wykupiło podcast Joe Rogana (swoją drogą bardzo polecam, w sumie największe okdrycie tej pandemii) na totalną wyłączność. Ponad 100 milionów zielonych.
Strasznie nie podoba mi się ten trend, a jeszcze bardziej nie podoba mi się to, że Spotify ma tak ułomną aplikacje jeżeli chodzi o podcasty :/

• Popieram
Reactions: Srebrny_Lis

Fredoslaw

Junior
Jak się zachowuje Spotify przy słuchaniu podcastów, przyciski inaczej reagują niż przy muzyce? To kluczowe, bo normalne odtwarzacze muzyki nie nadają się do długich plików.
Spotify wykupiło podcast Joe Rogana (swoją drogą bardzo polecam, w sumie największe odkrycie tej pandemii)
Nie jestem w stanie zrozumieć jego popularności. Zdarzają się jakieś ciekawe fragmenty na YT (po prostu dobry gość od czasu do czasu), ale większość to takie gadki podstarzałych wujków na tematy o których nie mają pojęcia i snują swoje teorie przy browarze z Paździochem. Codziennie przez kilka godzin. WTF.

knur

Moderator globalny
Jak się zachowuje Spotify przy słuchaniu podcastów, przyciski inaczej reagują niż przy muzyce? To kluczowe, bo normalne odtwarzacze muzyki nie nadają się do długich plików.
Spotify wykupiło podcast Joe Rogana (swoją drogą bardzo polecam, w sumie największe odkrycie tej pandemii)
Nie jestem w stanie zrozumieć jego popularności. Zdarzają się jakieś ciekawe fragmenty na YT (po prostu dobry gość od czasu do czasu), ale większość to takie gadki podstarzałych wujków na tematy o których nie mają pojęcia i snują swoje teorie przy browarze z Paździochem. Codziennie przez kilka godzin. WTF.
Tzn jak inaczej? Masz normalne sterowanie. Kiedyś ściągałem podcasty na tel i odtwarzałem wbudowanym odtwarzaczem i też się sprawdzało, zapamiętywał postęp słuchania itp, podstawowe rzeczy miał i mi wystarczyło.

Bloodergo

Prezes
PSN
BloodergoPL
XBL
Bloodergo
Steam
Co pan, ja nie jestem rolnikiem.
Chleb pewnie też jesz tylko z solą, bo wystarcza :D

No właśnie chodzi o gości. Ja wsiąkłem na maksa.

Fredoslaw

Junior
Tzn jak inaczej? Masz normalne sterowanie. Kiedyś ściągałem podcasty na tel i odtwarzałem wbudowanym odtwarzaczem i też się sprawdzało, zapamiętywał postęp słuchania itp, podstawowe rzeczy miał i mi wystarczyło.
Chodzi np. o to jak działają strzałki do przodu i tyłu. Zamiast zmieniać utwór lub przewijać do początku powinny przesuwać tylko o zadaną ilość sekund (bez przytrzymywania). Po pauzie powinno ruszyć odtwarzanie z trochę wcześniejszego punktu aby złapać sens wypowiedzi itd. masa takich szczegółów, krótkie utwory słucha się inaczej niż długie dyskusje.