Po prostu planszówki - Twoje kilka minut z grami planszowymi

Po prostu planszówki

Nowy Forumowicz
Mam nadzieję, że postuję tu w zgodzie z regulaminem - jeśli to nie jest dobre miejsce dla takiego wątku to z góry przepraszam.

Planszówki to od dawna była moja pasja, którą niedawno postanowiłem się podzielić z innymi zakładając na YouTube z kanał z recenzjami gier planszowych - Po prostu planszówki. Można mnie znaleźć też na Facebooku i Instagramie. Jeśli szukacie krótkich i treściwych informacji o grach, mam nadzieję, że spodoba Wam się proponowany przeze mnie format. Zapewniam, że nie zabiorę zbyt dużo Waszego cennego czasu. Jeżeli filmiki się Wam spodobają, serdecznie zachęcam do subskrybowania albo przynajmniej polajkowania - będzie mi bardzo miło! Będę wdzięczny także za komentarze i rady (tutaj, na YouTube lub na Facebooku). Kanał dopiero startuje, ale mam nadzieję, że z Waszą pomocą jakość materiałów będzie coraz lepsza.

Lista recenzowanych przeze mnie tytułów stale się powiększa, a na regale czeka na swoją kolej jeszcze całkiem sporo ciekawych perełek:

Minirecenzja ciekawej i chyba mało znanej gry Seikatsu, która została w Polsce wydana przez Funiverse 🕊 👉


Kilka słów o klasyku w kategorii lekkie gry rodzinne, czyli Takenoko - planszówce wydanej Polsce wydana przez Rebel 🐼 👉

Krótka recenzja Wybuchowej Mieszanki. Coś dla wielbicieli dobrze wydanych gier 🔮 👉


Recenzja gry Tash-Kalar: Legendarna Arena. Jeśli nie boicie się negatywnej interakcji, znajdziecie tu coś dla siebie 🗡👉


Recenzja gry Wiertła, Skały, Minerały, która świetnie się sprawdzi, jeśli macie już ogranych kilka prostych tytułów, ale w planszówkach szukacie czegoś więcej ⛏👉