PlayStation VR

Simplex

Apostoł VR, Moderator Globalny
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Nie cofają, w porównaniu z processing boxem to postęp :D
Ogólnie to bieda z tym kablem, no ale zobaczymy.

A to że w 2021 nie bedzie nowego VR to wiadomo co najmneij od wywiadu z Ryanem w 2020:
Will it be this year? No. Will it be next year? No.

wojto

Padawan
Ja tam czekam, PSVR było moim pierwszym doświadczeniem VR i pewnie stąd sentyment. Będzie lepsza rozdzialka, większy fov, nowe kontrolery (pewnie z haptyką z dualsense), lepsze śledzenie (pewnie też palców dłoni) no i moc PS5 do generowania fajnych światów. Nie zapominajmy o optyce i komforcie, które moim zdaniem są o wiele lepsze niż w Quescie.

Ja raczej stawiam na premierę w 2023 - tak jak PSVR wyszło 3 lata po premierze konsoli.

knur

Moderator globalny
No właśnie czemu na kablu? Bluetooth 6 nie dałby rady z transmisją? Czy obawiają się, że trzeba by wytworzyć specyficzne warunki w połączeniu z wifi ac, żeby to porządnie chodziło i dają kabel dla świętego spokoju. Tak czy siak trochę zawód.

• Popieram
Reactions: arczi79

Simplex

PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl

knur

Moderator globalny
Quest jakoś daje radę mimo, że ma teoretycznie o wiele więcej elektroniki (bo dedykowane bebechy) niż będzie miał PSVR2. Akcesoria by też ładne porobili, plecaczek z powerbankiem 100k mAh itp. :)

• Popieram
Reactions: Simplex

Simplex

PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
No właśnie czemu na kablu? Bluetooth 6 nie dałby rady z transmisją?
Bateria byłaby za słaba albo za ciężka.
Powerbanki istnieją.
A do tego większość gogli ma dużo ciężkiego z przodu, więc powerbank mógłby stanowic idealna przeciwwagę.
Ale pewnie Sony boi się że komuś wybuchnie powerbank na głowie (i nie jest to żart, też bym się bał jakbym był Sony).

Kabel to słaba opcja, ale mam nadzieje. że chociaż śledzenie będzie jak w Oculusie, a nie kamerką, bo to już by był epiczny fail.