PlayStation Plus - diamenty w pierwszy wtorek miesiąca, ogłoszenie 6 dni wcześniej w środę, Wielkanoc w tym roku przeniesiona na grudzień.

tolman

Badass
Jun 27, 2019
2,135
1,388
john-cho-no.gif

Rudy_Rydz

Badass
Dec 24, 2019
1,393
785

No i pięknie, 3 darmowe giereczki VR, szkoda że wszystkie to multiplatformy które mają lepsze wersje na innych platformach, no ale nie można mieć wszystkiego ;)
Chyba się skuszę żeby opłacić abonament na miecha i zacebulować The Walking Dead nawet jeśli na PC jest lepsza wersja, gra dalej tam trzyma wysoką cenę.

olas

Badass
Jun 28, 2019
1,550
951
Ktoś odpalał to First Class Party? Bo u mnie tam nic nie działa :D Odpala się jakieś menu, ale wygląda jakby to była jakaś wczesna prealfa, w której nic nie da się zrobić, lol.

pozdr
Taa bo trzeba bumperem na zacznij gre (2ga opcja) i zaczynasz z kims grac. Ja bylem robotem na poczatku, wiec zanim ktokolwiek sie zorientowal, zepsulem generator tlenu - ludzie totalnie za chuja nie wiedzieli co sie dzieje i sie udusili. A ja wygralem partie

Ta gra jest najlepsza gra co dali w tym miesiacu wiec chyba mowi to samo za siebie jakie gry dali.

Pozdr

Screwball

I Am Robot
Jun 28, 2019
7,262
9,820
Tutaj niby 12 miesięcy za 180:

pozdr

Focka

Mieszkaniec forum
Jul 1, 2019
634
536

Screwball

I Am Robot
Jun 28, 2019
7,262
9,820

wysyłają kod na mejla
Właśnie kupiłem i nie dostałem nic na maila, ale w koncie na stronie są kody aktywacyjne i tam można pobrać.

eee dobra jednak jest mail z linkiem do konta i kodów.

pozdr

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,512
7,692

PlayStation Plus na grudzień:
- Godfall Challenger Edition (PS4/PS5)
- Mortal Shell (PS4)
- LEGO DC Super Villains (PS4)

Najlepsze z tego wszystkiego jest LEGO, godfall crap, mortal jest w passie, zagrałem chwilę i drewno.

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,587
3,356
Eh, czemu te Lego zawsze mają tylko local coop. :mad: W online by się zagrało.
Godfalla mimo wszystko się sprawdzi, a Mortal Shell nie jest jakiś zły, ale masę lepszych soulslike'ów mam do przejścia jeszcze.

I to jest jeszcze nieoficjalne, przeciek, ale od gościa, który już parę razy dawał dobre informacje.

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,512
7,692
Godfalla mimo wszystko się sprawdzi, a Mortal Shell nie jest jakiś zły, ale masę lepszych soulslike'ów mam do przejścia jeszcze.

I to jest jeszcze nieoficjalne, przeciek, ale od gościa, który już parę razy dawał dobre informacje.
Shell to taki odpowiednik lords of the fallen, czyli taki klon souslów drugiej kategorii. Jak ktoś ograł wszystkie gry od from i ma straszne ssanie, to od biedy można zagrać.

SimonX

Badass
Jun 27, 2019
1,659
1,838
44
Kraków

- Mortal Shell (PS4)

Najlepsze z tego wszystkiego jest LEGO, godfall crap, mortal jest w passie, zagrałem chwilę i drewno.
Zaraz zaraz, przecież to jest chyba jakiś przeciek a nie potwierdzone info. Diamenty w pierwszy wtorek miesiąca, ogłoszenie 6 dni wcześniej w środę - czyli 1.12.

• Popieram
Reactions: Screwball

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,512
7,692

- Mortal Shell (PS4)

Zaraz zaraz, przecież to jest chyba jakiś przeciek a nie potwierdzone info. Diamenty w pierwszy wtorek miesiąca, ogłoszenie 6 dni wcześniej w środę - czyli 1.12.
No przeciek, ale takie przecież też wrzucamy. ;)
Z drugiej strony tam nie ma niczego wow, żeby ktoś takie fake robił.
@Mexiss to tak po 3/4 gry. Dwójka o wiele bardziej zróżnicowana, jest w passie jakby co.

Xian

Administrator
Staff member
Jun 27, 2019
995
766
Kassel, DE

Któryś LEGO Potter miał jako jedyny online coopa.

• Popieram
Reactions: Danio

SimonX

Badass
Jun 27, 2019
1,659
1,838
44
Kraków
Ostatnie 3 mies to się wszystkie wycieki sprawdzały, choć raz trzymam kciuki żeby się sprawdził
No to jest fakt, każdy z tych tytułów chętnie pobiorę i odpalę, w żaden nie grałem i każdy jest potencjalnie grą, która może chwycić. Nie wiedziałem nic tylko o Mortal Shell, obejrzałem jakiś trailerek i przeczytałem opis, może być fajne. Na metacritic zielono. Też trzymam kciuki :)

edit: w pozostałych dwóch przypadkach na metacritic jest żółto :) - tak czy inaczej, chętnie sprawdzę "flagowy" tytuł startowy z ps5 ;) i kolejne lego