PlayStation Plus - diamenty w pierwszy wtorek miesiąca, ogłoszenie 6 dni wcześniej w środę, Wielkanoc w tym roku przeniesiona na grudzień.

angh

I Am Robot
Jun 27, 2019
5,325
3,170
Ja pewnie spróbuje jeszcze raz, ale w becie strasznie mi nie siedziało sterowanie/gunplay. No nie potrafiłem tam nikogo trafić. Co gorsza, jak wiadomo, nie ma tam zbyt wielu okazji do strzelania, więc przydałby się jakiś prosty tryb treningowy.

pozdr
ustawic martwe strefy na 10%, ustawic czulosc na 70% normalnie i 30% na muszce, wylaczyc blur, wibracje, i strzelac na odleglosc.
Jest duzo okazji do strzelania, o ile team leader robi swoje i stawia spawn pointy, zebys nie biegl przez 10 minut ;)
Ale tak, ja mam przeszkolewnie z Red Orchestra i wciaz poczatek byl trudny, ale wiem, co jest na koncu. Progh wejscia jest nieco wysoki... ;)

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,691
15,867
Krakow
mkwadratpodcast.pl
No to jak gralem to nie bylo save pointów i biegłem 10 minut. Ja rozumiem co chce zrobić ta gra i szanuję, ale to jest meganiszowe, bo wymaga poświęcenia bardzo najcenniejszego nieodnawialnego zasobu dorosłego człowieka - czasu.

angh

I Am Robot
Jun 27, 2019
5,325
3,170
No to jak gralem to nie bylo save pointów i biegłem 10 minut. Ja rozumiem co chce zrobić ta gra i szanuję, ale to jest meganiszowe, bo wymaga poświęcenia bardzo najcenniejszego nieodnawialnego zasobu dorosłego człowieka - czasu.
spawn pointow ;) I nie, one zawsze sa, o ile druzyna wie, co ma robic. Kazdy dowodca ma mozliwosc postawienia takowego w dowolnym miejscu mapy. Wymaga to od dowodcy siedzenia nieco z tylu, a od zespolu - trzymania sie razem.
Powoli ludzie sie ucza, wiec bedzie lepsza organizacja, z czasem. Wczoraj byli juz glowni dowodcy ktorzy ogarniali zrzuty spadochronowe itp.

Screwball

I Am Robot
Jun 28, 2019
7,262
9,820
No ja grałem w betę faktycznie z spawn pointem i byłem cały czas "w akcji", tyle że ta akcja głównie polegała na tym, że ktoś mnie zabija albo ja nie potrafię w kogoś wycelować, a
ustawic martwe strefy na 10%, ustawic czulosc na 70% normalnie i 30% na muszce, wylaczyc blur, wibracje,
To sory, jest dla mnie too much. Za stary jestem na jakieś cyrki w opcjach w grze, której raczej nie poświęcę za dużo - jak słusznie wspomniał Simplex - cennego dla dorosłego człowieka czasu.

pozdr

• Popieram
Reactions: op1ekun and olas

Screwball

I Am Robot
Jun 28, 2019
7,262
9,820
luz, do singla to pewnie mozna, ale granie w multi bez podniesienia czulosci to proszenie sie o klopoty. Chyba, ze sie gdzies snajpi zza mapy;)
E tam, zawsze dobrze się bawię na defaultach, czasem wygrywam, czasem przegrywam, ale nie jestem jakimś mięsem, raczjo raczej powyżej niż poniżej.

pozdr

olas

Badass
Jun 28, 2019
1,550
951
Odpalilem w piatek ta gre - kolesie co byli na voice chat byli sami anglicy i powiem szczerze ze poziom rozmowy byl wysoki - tzn nie bylo trolowania ale planowanie, wydawanie rozkazow itd. Pelna kultura - co jakis czas jakis fook polecial ale w normie. Wiec tutaj bylem milo zaskonczony bo moze byc ze ta gra przyciagnie zupelnie inna klientele niz tak COD - i swietnie musze przyznac, Tyle ze jest to gra nie dla mnie, 10 minut szedlem do akcji, 2 strzaly - i w pizde dostalem

Gra poleciala ale jestem w stanie sobie wyobrazic ze sie komus spodoba

Pozdr

angh

I Am Robot
Jun 27, 2019
5,325
3,170
Dokladnie, team potrzebuje dowodcy do postawienia spawn pointa dla teamu, i support do wrzucenia zasobow na garrison dla wszystkich. I wtedy w akcji jestes niemal caly czas.
Jezeli jest dowodca calosci, to dodatkowe spawn pointy on sam moze ustawiac.
Ale spawnowania na kolegach jeszcze nie znalazlem. Chyba jest na wyzszym poziomie dowodcy.

olas

Badass
Jun 28, 2019
1,550
951
10 minut szedlem do akcji

Ale jak? :) Masz spawnowanie na punktach i na kolegach z teamu. Czasami robi się z tego CoD pod względem prędkości spawnowania i trafiania do akcji.

A kij wie. Markery byly tak daleko ze musialem przez blota

Z ta jakas swieca na planie jakiegos chujowego filmu, err znaczy gry

Pewnie cos zle zrobilem ale to nie dla mnie

Pozdr

tolman

Badass
Jun 27, 2019
2,135
1,388
Jak to się sprawdzi:

to:
2a49d5ababea123dda1f0af7b7a15e41.gif

No ale mamy to omówione, na jesień rzucają gówniaki bo plebs i tak kupuje plusa, żeby grać w Fifę i Kolodudi.

Xian

Administrator
Staff member
Jun 27, 2019
995
766
Kassel, DE

SzczwanyGapa

Prezes
Jun 27, 2019
3,508
6,075
Walking Dead Saints and Sinners to jedna najlepszych gier VR. Brawo Sony! Siła!
Której nie kupiłem, więc wreszcie dostanę coś na VR za darmo!

@Screwball
Dziękuję że chciało ci się sprawdzić, bo bym nie wiedział jaka to fajna gra.
Szkoda, że nie będę miał z kim grać w tę fajną grę.
W sumie to cofam podziękowania.

• Popieram
Reactions: Sialala and Mexiss

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,691
15,867
Krakow
mkwadratpodcast.pl
  • Popieram
Reactions: Screwball