PlayStation 5

Pats_

Mieszkaniec forum
Właśnie się zastanawiam, czy mi się chce to oglądać i czekać na to... Czy nie lepiej przeczytać sobie jutro na spokojnie "co i jak". Chyba mi "przeszło", za długo to wszystko trwa itd.

Pats_

Mieszkaniec forum
Ta, 50 minut pobredzą o grach, rzucą cenę i daty jakieś konsoli i skończą konferencje.
Czyli idealna konferencja. Obyś miał rację;)
Nie twierdzę że nie ;) dla mnie cała przewaga Sony nad Microsoftem to własnie - gry i exy. I tylko to powinno mieć znaczenie teoretycznie - ale tym razem większe znaczenie mają dla mnie technikalia... Bo o grach już wiadomo dużo...

Arcybibosz

Prezes
God of War 2 2021, dziękuję, dobranoc. Można zamykać temat ;)
Żeby Ci się nowym Knackiem nie odbiło ;). Albo 4k remastered 2ch pierwszych części.

Ta, 50 minut pobredzą o grach, rzucą cenę i daty jakieś konsoli i skończą konferencje.
Czyli idealna konferencja. Obyś miał rację;)
Nie twierdzę że nie ;) dla mnie cała przewaga Sony nad Microsoftem to własnie - gry i exy. I tylko to powinno mieć znaczenie teoretycznie - ale tym razem większe znaczenie mają dla mnie technikalia... Bo o grach już wiadomo dużo...

Była konfa o technikaliach to nikt nie zrozumiał ;d.

knur

Moderator globalny
Właśnie się zastanawiam, czy mi się chce to oglądać i czekać na to... Czy nie lepiej przeczytać sobie jutro na spokojnie "co i jak". Chyba mi "przeszło", za długo to wszystko trwa itd.
Mi też już od tego przeciągania na siłę i wstydzenia się ujawnienia ceny, trochę się nie chce w tej szopce uczestniczyć. Trochę na przekór biorę tym razem x, niech nie czują się tak pewnie!

knur

Moderator globalny
@knur Ja uzależniam mocno zakup od tego - co kopią ludzie z którymi najczęściej gram ;) Trochę to smutne, no ale :p
Czemu smutne? Chyba sprzęt dostosowujesz do swoich potrzeb, w tym wypadku do grania w multi. Ja wyszedłem z założenia, że dam szansę x, ps5 kupię, jak już będzie z 5 fajnych exów i tyle. :)

Pats_

Mieszkaniec forum
@knur Dlaczego? Bo muszę uzależniać swój wybór od innych, w idealnym moim świecie kupił bym sobie co mi się żywnie podoba do grania (pewnie PC) i i tak z nimi grał - bo by się dało ;)
A z exami na PS4, 5 mam ostatnio problem... bo coraz ich mniej. (premiery na PC)

MacKill

Aktywny forumowicz
Ja nie nastawiam się na żadne fajerwerki. Ot zobaczymy co oni tam przygotowali, ale z ciekawością obejrzę. Konsoli na pewno nie kupię na premierę. Poczekam na opinię czy aby nie ma żadnych większych problemów ze sprzętem. O gry jestem spokojny. Wcześniej czy później ukażą się dobre exy. A to że wychodzą na PCty to ruch marketingowy (zachęcenie do kupna PS5 PCiarzy + możliwość ponownego zarobku).

• Popieram
Reactions: angh

Benson

Stały bywalec
I tak nie kupuję na premierę, więc pewnie sprawdzę jutro na spokojnie, co się wydarzyło. Chyba tylko Bloodborne 2 wywołałoby u mnie szybsze bicie serca, ale na to nie ma szans, bo Demon's Souls i Elden Ring.

Pats_

Mieszkaniec forum
Jak się wam wydaje, jak to będzie z dostępnością? Myślicie że będzie się dało kupić konsole w sklepie? Czy trzeba będzie robić preordery - a i tak będzie się liczyła kolejność zamówień?

Muminek

Mieszkaniec forum
PSN
fisiek_ck
Steam
PC nikogo
Jak się wam wydaje, jak to będzie z dostępnością? Myślicie że będzie się dało kupić konsole w sklepie? Czy trzeba będzie robić preordery - a i tak będzie się liczyła kolejność zamówień?
PS5 na bank nie kupisz bez preordera. Pamiętaj jak było z PS4. Xy powinny zalegać na półkach chyba że będzie naprawdę mało.

• Popieram
Reactions: Pats_

Muzi

Badass
A czemu zakładasz, że uważam, ze ma nie być?

Jest sporo plotek, że ma właśnie być walka na czasową wyłączność między obozami, co zresztą już wiadomo po pierwszych zapowiedziach.

Zastanawiam się, które z nich się sprawdzą.

PSN
VukoDrakkainen
Soulsy oraz GT7 na premierę i MS może się chować ze swoimi zabawkami ;)
Może. Gdyby nie Cyberpunk.

Ja baaardzo czekam że gdzieś w trakcie konferencji mignie nie cena, nie data premiery, ale zapowiedź że OMD!3 wyjdą na PS5 (najchętniej na premierę). Serio, nie żadne GTA, Nie żadne Horizony, na które oczywiście też czekam, ale to w przyszłym roku. W tym chcę Cyberpunk - to już mam - i najnowszą odsłonę OMD! - i będę szczęśliwy jak świnia w błocie.