PlayStation 5

angh

Mieszkaniec forum
PSN
angh
Oficjalna strona ps5 jest już dostępna:

Nie to, żeby coś tam było... ;)

knur

Moderator globalny
Jaka prezentacja, jak ja już gram!
Coś gdzieś czytałem (chyba na polskim neogafie - ppe), że nie będzie prezentacji, bo nie są gotowi jeszcze przedstawiać światu tego ósmego cudu świata. :)

angh

Mieszkaniec forum
PSN
angh
Znaczy, jak nie sa? bedzie jak zawsze; ladna obudowa bez bebechow, oraz dema zPC - to mzona zrobic w kazxdej chwili, na ta chwile juz jakies pudelko maja, gry sie robia, specyfikacja tez jest dostepna - nikt nie mowi, ze to ma juz razem ze soba dzialac;)

Srebrny_Lis

Badass
PSN
orson1234
Steam
maszyna do pisana oto czym jest pc
The Getaway 3 byłby sztosem jako startowa pozycja :)
Pamiętacie fake materiały z targów przy okazji targów? Ostro podciągnięte. Przy okazji PS5 mogli by nagrać rzeczywisty Londyn i pokazać w stylu "real time PS5 graphic, cooming soon " ;)

knur

Moderator globalny
To był mój taki plan, sprzedać PS4 na rok przed premierą następcy, pozbierać kilka exów z końcówki generacji i wjechać na pełnej w PS5. :) Fajnie jest mieć sprzęt i bawić się nim na premierze (oczywiście jak cena będzie oderwana od rzeczywistości to za wszelką cenę nie będę kupował, tylko poczekam), a jak wiadomo, z exami nie jest za kolorowo, przynajmniej tak było do tej pory - PS3, PS4. No i teraz jest idealny moment na przygodę z X, bo inaczej to bym nie znalazł dla drugiej konsoli za bardzo czasu.
Wszystko jest zaplanowane, tu nie ma ani grama przypadku!

Wracając do naughty dog, to tak, przez wielu U3 jest uznawany za najsłabszą część serii, ale mimo to, to dalej kawał dobrej gry, inni by chcieli mieć takie słabiaki w swojej ofercie. :)

Simplex

Legendarny Wiedźmin
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Ciekawy fragment:
the cooling system, which is unusually expensive at a few dollars per unit. Typically, companies would spend less than a dollar, but Sony opted to lavish more on making sure heat dissipation from the powerful chips housed inside the console isn’t an issue.
Mniej niż dolar na chłodzenie? WTF? To ja juz sie nie dziwię że był odrzutowiec ;)

No i kolejne potwierdzenie PSVR2:
Separately, Sony plans to release a new version of the PlayStation VR virtual-reality headset, tentatively scheduled after the PlayStation 5 goes on sale,

Last edited:

Muzi

Mieszkaniec forum
To był mój taki plan, sprzedać PS4 na rok przed premierą następcy, pozbierać kilka exów z końcówki generacji i wjechać na pełnej w PS5. :) Fajnie jest mieć sprzęt i bawić się nim na premierze (oczywiście jak cena będzie oderwana od rzeczywistości to za wszelką cenę nie będę kupował, tylko poczekam), a jak wiadomo, z exami nie jest za kolorowo, przynajmniej tak było do tej pory - PS3, PS4. No i teraz jest idealny moment na przygodę z X, bo inaczej to bym nie znalazł dla drugiej konsoli za bardzo czasu.
Wszystko jest zaplanowane, tu nie ma ani grama przypadku!

Wracając do naughty dog, to tak, przez wielu U3 jest uznawany za najsłabszą część serii, ale mimo to, to dalej kawał dobrej gry, inni by chcieli mieć takie słabiaki w swojej ofercie. :)
Czekaj na PS5, preorderuj zaraz jak udostępnią i graj w te eksy, których nie ograłeś w najlepszej jakości na PS5 (y) Ja mam taki plan i go zrealizuję. Spojlerów z GOW, czy Spidermana udało mi się uniknąć do tej pory, więc jest to wykonalne.

angh

Mieszkaniec forum
PSN
angh
To, że chłodzenie było tanie to nic dziwnego, chłodzenie w iksie również poniżej dolara, ale lepiej zaprojektowane.
I chyba większość ludzi oczekiwała, że cena konsoli osiągnie 500 dolarów. Jedyna roznica z konkurencja, która również ma podobne pewnie ceny podzespołów jest taka, że jezeli ms będzie miał 2 modele to może być atrakcyjniejszy cenowo za słabszy model i mocniejszy w droższym;) do czadu ps5 pro. Tick tock.

Muzi

Mieszkaniec forum
Nie rozumiem 'zdziwienia' autora artykułu i kolejnego artykułu o Playstation z negatywnym zabarwieniem. Cena od początku była przewidywana, że będzie w granicach 500 USD.

Po drugie Xbox ma ten sam problem. Po trzecie to Xboxem ci 'autorzy' powinni się martwić, bo przegrał generację, nie ma dobrych i nowych IP, jest na językach tylko dzięki GP, do którego dopłaca i gada głupoty w ostatnich miesiącach ( wywiady Filu ).

• Popieram
Reactions: angh

Muzi

Mieszkaniec forum
Już widzę jak Sony na PS5 daje Enhanced dla tytułów z PS4 :LOL:
A ktoś o tym mówi? Wystarczy jak będzie to działać podobnie jak w One X czy lepiej. SSD zrobi różnicę. Przecież Cerny już demonstrował różnice na przykładzie Spidermana. Czytasz coś czasami o tym?

Muzi

Mieszkaniec forum
A każe ci ktoś?

My z knurem mówimy o tym, że mamy wciąż do ogrania eksy z tej generacji i że nie posiadamy obecnie PS4, a że nie ma sensu teraz kupować i jest szansa, że będą w jakiś sposób lepsze na PS5 to czekamy. A ty wyskakujesz z jakimiś teoriami. Czytaj wątek lub czytaj go uważniej.

• Popieram
Reactions: angh

bodi

Stały bywalec
Napisałeś: 'graj w te eksy, których nie ograłeś w najlepszej jakości na PS5 '. Chodzi mi o to, że przesadziłeś z tą jakością. Graficznie przecież nic się nie zmieni. Sony to nie MS, że będzie się jeszcze bawił w dodatkowe ulepszenia. Sprzęt będzie mocniejszy to loadingi będą krótsze. Będzie takie PS4 Pro Boost.

knur

Moderator globalny
Offtop przeniesiony do SW.

Muzi

Mieszkaniec forum
Napisałeś: 'graj w te eksy, których nie ograłeś w najlepszej jakości na PS5 '. Chodzi mi o to, że przesadziłeś z tą jakością. Graficznie przecież nic się nie zmieni. Sony to nie MS, że będzie się jeszcze bawił w dodatkowe ulepszenia. Sprzęt będzie mocniejszy to loadingi będą krótsze. Będzie takie PS4 Pro Boost.
Nie wiem co w tym co napisałem jest niezwykłego. Najlepsze wersje będą na PS5 - w taki czy inny sposób. To fakt. Nie rozumiem czepiania się. Nie napisałem, ze będą w 8k i 120 fps chodziły.

Screwball

Badass
PSN
skrubolski
Ja liczę na wrażenia ogrywających
Po co? Ta gra to jest pewniak w ciemno. ND ostatnio zawiodło... nigdy?

pozdr
Nie po to, aby się dowiedzieć czy będzie dobra, bo ja to wiem, tylko aby ewentualnie dowiedzieć się czegoś nowego i/lub podbudowac hype pozytywnymi wrażeniami. Czytaj wczesniejsze posty Skrubol. Uwierz mi, że mi też się nie chce wierzyć jak ktoś może w to nie zagrać, bo wg mnie nie ma tytułu w giereczkowie obecnie, który może dorównać. Jak wyżej koledzy i Ty piszecie i się zgadzam - nawet jak w ich grach jest coś co nie zagra do końca to wciąż jest to lepsze niże 95% tego co na rynku. To będzie hit (y), a jedynie będą narzekania na brutalność, elementy lbgt oraz pakowanie do gry polityki/ideologii.
Czemu to trafiło do wątku ps5?

pozdr

• Popieram
Reactions: Simplex

psxfan

Stały bywalec
PSN
MILax1
mam nadziej ze mnie hype nie zwiedzie i bedę w stanie kupić dopiero ps5 pro
ps4 pro to najlepsza konsola obecnie, licze na podobna sytuacje z ps5 pro

w 2024 wyjdzie ps5 pro:)

czajuprime

Aktywny forumowicz
PSN
czajuprime
Nie wydaje mi się. Midgeny miały za zadanie pchnąć 4K. Teraz z mocnym CPU, mocnym GPU i SSD w każdej konsoli developerzy będą robić cuda. Chyba, że ray tracing zrobi furorę, a nextgeny nie będą sobie z nim radzić. Wtedy znów trzeba będzie midgenów, ale nowe konsole są już chyba projektowane z myślą o tej technologii. W każdym razie nie ma na co czekać.

Simplex

Legendarny Wiedźmin
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Albo będą robić cuda albo wreszcie sobie odsapną po 7 latach wypruwania sobie żył żeby wycisnąć jakąś moc z tego kalkulatorka jakim jest Jaguar ;)