PlayStation 5

Grzyboslav

Stały bywalec
Jun 28, 2019
354
214
Jakby ktoś się zastanawiał czy zasilacz PS5 jest z 'czarnej listy zasilaczy na elektrodzie': :)

Pats

Prezes
Jul 27, 2020
2,835
1,925
Zaczęła mi się sama włączać PS5 parę dni temu, było to do tego stopnia wkur... że musiałem ją wyłączać z prądu. Przeszukałem neta, myślałem że problem jest jakieś urządzenie które wybudza konsole i tak kombinowałem że nic nie pomogło. Wczoraj mnie naszło... wyciągnąłem z pilota do PS5 baterie... i, już się nie włącza ;)

• Popieram
Reactions: Varamir and angh

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
21,783
15,084
Krakow
mkwadratpodcast.pl
Biorąc pod uwagę jak ogromną ilość reklamy zrobił im pozew Sony, nie zdziwiłbym się jakby od początku na to liczyli.
Skoro zaledwie po kilku dniach mają nowy produkt, to znaczy że musieli już dawno zacząć nad nim prace.
A fanboje Sony broniący swojej ukochanej korporacji kolejny raz się samozaorali, zero zdziwień.
Sony did not have a registered design patent for the PS5’s side panels when we launched Darkplates (or for many, many months following the release).
Zapewne gdyby Sony od premiery PS5 miało patent na te boczne panele to dbrand by ich nie skopiowało 1:1. Ale ostatecznie i tak wygranko jest ich, bo teraz mogą się chwalić się ze ich panele "sprawiają że PS5 wygląda trochę mniej brzydko" :D, a otwory wentylacyjne obniżają temperaturę pracy. A do tego będą sprzedawać zarówno białe jak i czarne wersje kolorystyczne, czyli będą mieć większy rynek zbytu.

• Popieram
Reactions: Jay

Biskup

Prezes
Jun 27, 2019
3,322
2,486
Krasnystaw
Wypas dizajn. Wiatrak teraz będzie napierdalał jeszcze głośniej! ;)

A na poważnie, to dziwi mnie, że to tej pory Sony nie wypuściło swoich paneli w różnych wzorach i kolorach. Chyba krzemu do tego nie potrzebują.

angh

I Am Robot
Jun 27, 2019
5,318
3,147
i nie mogli tak od razu? unikneli by calego tego pierdzielenia - ale po co. Darmowa reklama.
Z drugiej strony te dziury na wentylator tutaj sa po prostu brzydkie. Ale przynajmniej nie kopiuja 1:1.

Inna sprawa, ze panele sa czescia ps5, ktorej wyglad jest pewnie chroniony zarejestrowanym wzorem przemyslowym. Wiec ewentualna rozprawe i tak by pewnie przegrali.
Tutaj jest pelen patent ps5 zlozony 24 wrzesnia 2020: https://nl.letsgodigital.org/uploads/2021/09/sony-playstation-5-patent.pdf
Od 64 strony sa dokladne rysunki i wyglad konsoli (plus dokladne informacje o np. systemie chlodzenia)

Wciaz, ich podejscie jest caly czas gowniarskie, ale pewnie taki sobie obrali 'image'.

Blue

Prezes
Jun 27, 2019
4,735
3,217
Skoro zaledwie po kilku dniach mają nowy produkt, to znaczy że musieli już dawno zacząć nad nim prace.
Jak sie roznia tylko tymi dziurami to byc moze mogli je wyciąć w gotowych panelach ktore mają. Nie trzeba jeszcze nowych form do wtrysków robić, a nie zostaną z magazynem tych starych.

gseed

I Am Robot
Sep 13, 2019
5,690
4,629
Jak sie roznia tylko tymi dziurami to byc moze mogli je wyciąć w gotowych panelach ktore mają. Nie trzeba jeszcze nowych form do wtrysków robić, a nie zostaną z magazynem tych starych.
Panie jakim magazynem. Tam już dwa rzuty są sold out, zamawiać można dopiero na styczniowy drop.

tolman

Badass
Jun 27, 2019
2,047
1,329
Tak, lepszy dostęp powietrza prowadzący do obniżenia temperatury na pewno spowoduje wzrost głośności

Stara szkoła! Wentylatory są głośne, więc zamknąć je w budzie, budę obłożyć gąbkami i wszystko uszczelnić. W środku może się palić, byle na zewnątrz było cicho.