PlayStation 4

angh

Mieszkaniec forum
PSN
angh
Mam Ps4 slim (nie pytajcie mnie jaka wersję, nie wiem - musiał bym sprawdzić, ale to w domu - później), no i wyje to :) a raczej zaczęło jakiś czas temu wyć, i tak wyje i wyje... już nie ważne kiedy, czy tam podczas czegoś - nie. Wyje prawie cały czas przy graniu we wszystko. (przeczyszczona itd. nic tam nie było).
Gwarancja to zawsze jakas opcja.
Inna metoda, to przesmarowac pasta termoprzewodzaca. Troche zabawy jest, ale nie jakis dramat, latwo znalesc pelna instrukcje.

• Popieram
Reactions: Usunięte konto 1

tolman

Stały bywalec
Czy możecie polecic jakąś podstawkę do ps4 slim? Z tego co widzę, to już nie da rady dostać oryginalnej? interesuje mnie taka czysta, bez hubów usb, ładowarek do padów czy (o zgrozo!) z półką na gry w pudełkach.

Last edited:

Misiakk

Stały bywalec
PSN
Misiakk_PL

Arcybibosz

Badass
Podsumowanie PLAYSTATION za 2019 rok jest dostępne wyłącznie w wybranych lokalizacjach. Użytkownik musi mieć ukończone 18 lat i zaliczyć ponad 10 godzin rozgrywki w 2019 roku przed 10 grudnia.

Wygląada na to że w 2019 nie spędziłem nawet 10 godzin przed konsolą :).

Danio

Badass
PSN
arahjista
@Arcybibosz a dowodzik dzie!? ;)

Tak jak z 2018, to podsumowanie jest bardzo niedorobione, liczby niedokładne, niektóre tytuły całkiem ignoruje itd. Mi wyszło, że grałem tylko w 6 tytułów 209 godzin.

gseed

Stały bywalec
Świetne podsumowanie. Wg niego ze wszystkich 13 godzin, jakie przegrałem w ciągu całego roku, 14h spędziłem w Jedi :)

A mój ulubiony czas na grę to NULL NULL. Tak sądziłem.

chaoz2eyez

Stały bywalec
PSN
chaoz2eyez
Wyniki za 2019 mnie zaskoczyły, Sony wie więcej o mnie niż ja sam :ROFLMAO:
- zagrałem w 17 gier
- 448h w Apex Legends
- mój ulubiony czas na granie, niedziela wieczór
- zdobyłem 233 trofea
- 15h w najdłuższej sesji (nie wiem jak to liczą, chyba samo odpalenie konsoli, bo sobie nie przypominam takiego maratonu)

Gdzie się odbiera paszport?

Srebrny_Lis

Badass
PSN
orson1234
Steam
maszyna do pisana oto czym jest pc
Nie wiem jak jest liczone "gra online", ale mam 7h a grałem 0,0.
edit- ok demo pes 2020 miało online, ale te 5 meczy na bank się nie sumuje tak ;)

SzczwanyGapa

Mieszkaniec forum
PSN
p_kwiatek
XBL
szczwanygapa
Steam
szczwanygapa
66 różnych gier
136 godzin w AC Odyssey
132 w Wiedźminie 3
69 w GTA San Andreas

1978 godzin rozgrywki w tym 33 godziny w PS VR, najdłuższa sesja: 8 godzin.

Ulubiona pora: niedziela noc.

Tak dużo gram online, że najpopularniejszą grą online jest Fallout 76, w którym spędziłem całe 9 godzin :)

Simplex

Legendarny Wiedźmin
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Mamy uwierzyć Sony ze Szczawy grał 2 tys godzin na PS4? Przecież to jest 5,5 godziny dziennie, codziennie.

Ale jeśli to prawda, to:

Bloodergo

Badass
PSN
BloodergoPL
XBL
Bloodergo
Steam
Co pan, ja nie jestem rolnikiem.
Nawet jakby dzielił to zalogowane (chyba) może być tylko jedna konsola w danym momencie.

Mi w ogóle nie naliczyło, wiec też mogę założyć, że tam jest coś skopane :p

Varamir

Badass
Ależ to dziwne jest.

TWOJE NAJPOPULARNIEJSZE GRY
1 APEX LEGENDS 36 GODZINY
2 THE DIVISION 2 29 GODZINY
3 GOD OF WAR 20 GODZINY

a poniżej:

Twoje najpopularniejsze gry online w usłudze PS Plus:
CALL OF DUTY MODERN WARFARE 67 GODZ. ONLINE

• Popieram
Reactions: chaoz2eyez

bodi

Stały bywalec
A ktoś ma w ogóle jakąś teorię na temat tego czemu nie każde konto może zobaczyć swoje podsumowanie?
Users need to have a registered PSN account in their region, be age 18 years or over, have played games on a PS4 console for at least 10 hours between January 1, 2019 and December 10, 2019, and have allowed us to collect “additional data.” Users can check their settings on PS4 at [Settings] > [Device Data/Health & Safety] > [Device Data].

U mnie też nie działa. Pewnie mam wyłączoną zgodę na przekazywanie dodatkowych danych ale tego nie sprawdzałem. Włączenie też chyba już nic nie pomoże i jest już po ptokach.

• Popieram
Reactions: gseed