PlayStation 4

Quiet

Nowy Forumowicz
Nie mogę się zdecydować czy kupić PS4 Slim czy Pro. Mam telewiozor 4k, ale siedzę od niego dosyć daleko i nie wiem czy będzie widać różnicę. Za zakupem Slima przemawia niższa cena, ale trochę obawiam się dropów, o których wiele osób pisze, a nie po to kupuję konsolę, żeby mieć spadki FPS-ów. Z drugiej strony Pro jest za słaby na 4k a za chwilę będzie nowa generacja więc czy jest sens dokładać?

Varamir

Mieszkaniec forum
PSN
Vramiin
XBL
Vramin
Steam
PC nikogo :P
Kupiłem slimkę, bo niedługo nowa generacja, nie mam TV 4k, a PS4 Pro pod obciążeniem wyje. Dorzuciłem dysk SSD i teraz gra mi się bardziej komfortowo niż na XOX.

JaWamDam

Stały bywalec
Prosiak jest głośny, zwłaszcza jak musi generować większą rozdzielczość w grach. Jakość grafiki jaj nie urywa w stosunku do nooba więc jak nie znajdziesz jakiejś fajnej promki na Pro, to moja rada jest - bierz nooba.

sicksteaphoar

Aktywny forumowicz
Prosiak jest głośny, zwłaszcza jak musi generować większą rozdzielczość w grach. Jakość grafiki jaj nie urywa w stosunku do nooba więc jak nie znajdziesz jakiejś fajnej promki na Pro, to moja rada jest - bierz nooba.
Absolutnie się nie zgodzę. Nowsze rewizje są ciche, ja po wymianie pasty w moim PROsiaku (pierwszy rzut) również mam spokój (serio, szumi tylko w trakcie rozruchu). W dodatku masz "4K" lub super-sampling, tryb turbo dla starczych gier, 1TB pojemności. IMO jak kogoś stać to nie ma sensu spłycać sobie doświadczeń.

• Popieram
Reactions: Simplex

Varamir

Mieszkaniec forum
PSN
Vramiin
XBL
Vramin
Steam
PC nikogo :P
U mnie nie wyje.
Nie przyjmuję tego do wiadomości. Twierdzenie że Pro wyje (bo moja Pro sprzed dwóch lat wyła) było usprawiedliwieniem dla nie kupienia Pro czyli wydania mniej kasy na zachciankę. Co i tak się nie udało, bo później dokupiłem dysk SSD :)

Dalej będę uważał że Pro wyje, ale zachowam to dla siebie. Świadectwa jakoby nie wyła będę traktował jako objawy tego że to rzeczywistość bywa nieprecyzyjna i dalej je negował :D

sicksteaphoar

Aktywny forumowicz
O tak, ten film z DF zdecydowanie pasuje do tematu o Control. :D

Swoją drogą nie sugerowałbym się brakiem optymalizacji na PRO jako wyznacznikiem, że konsola niedomaga. To w końcu pierwszy projekt Remedy na PS4 tej generacji.

angh

Stały bywalec
PSN
angh
O tak, ten film z DF zdecydowanie pasuje do tematu o Control. :D

Swoją drogą nie sugerowałbym się brakiem optymalizacji na PRO jako wyznacznikiem, że konsola niedomaga. To w końcu pierwszy projekt Remedy na PS4 tej generacji.
nie, pasuje do system wars, jezeli sie upierasz porownywac do innych platform. Tutaj byl uzyty do pokazania roznicy miedzy standardowa ps4 i ps4 pro, poniewaz nieco wczesniej bylo pytanie o to, czy nie lepiej kupic ps4 slim zamiast pro, poniewaz ma to wystarczyc tylko na rok.
Dlatego wpsomnialem o PC, bo tak samo jest to z tylka jak xbx. Tan filmik byl w kontekscie dyskusji, twoje wtracenie o xbx absolutnie nie. ale trzeba widze napisac wprost;)