Piłka Nożna

tomee

Stały bywalec
Oglądam sobie Copa America - 4 ćwierćfinały i 3 wyniki 0-0 :D nie wiem czy to zasługa tego, że karne są od razu po 90 minutach czy tak wyszło. Urugwaj - Peru jak na 0-0 całkiem znośny mecz.
I w sumie słaba Argentyna jako jedyna wygrała w ćwierćfinałach :D

scooby666

Mieszkaniec forum
Moim zdaniem Rabiot to mega transfer. Przy aktualnych cenach zakontraktowanie zawodnika to już w ogóle kosmos. Ma 24 lata, zagrane 163 mecze w Ligue 1, 36 w Lidze Mistrzów. Najlepszy czas jeszcze przed nim, Juve potrafi wyciągnać z zawodników wszystko co najlepsze.

komentarze:
"
xxBANGxx | 28.06.2019 15:35
Rabiot, Ramsey, De Ligt = 70 mln euro. :)
"
"
J_user | 28.06.2019 15:51
Harry Maguire = 80 mln funtów :) I to na takim rynku Paratici potrafi robić takie interesy.
"

tomee

Stały bywalec
Real ponoć ma ściągnąć jeszcze Eriksena i/lub Pogbę a Barca cały czas próbuje Griezmana i Neymara, przyjdzie pewnie jeden z nich, wydaje się, że badają możliwość pozyskania Neymara a w razie niepowodzenia ściągną Griezmana.

tomee

Stały bywalec
Ja bym chyba wolał Neymara niż Griezmana. Głównie z uwagi na szatnię, do Griezmana ponoć część grajków ma pretensję, że rok temu tak zagrał i finalnie w Barcelonie nie wylądował. Ney to ich ziomek, wszyscy czekają na jego powrót. Piłkarsko oczywiście Griezman jest świetny, pracowity, potrafi i grać pod innych i być pierwszoplanową postacią.

knur

Moderator globalny
Przyda się i jeden i drugi, Suarez już stary a Griz to ta sama pozycja. Strzela co prawda 2x mniej bramek ale to też taktyczne zagrania - osłabienie największego rywala.
Ney chyba zrozumiał, że w PSG nic nie ugra, lata lecą, więc podkuli ogon, przeprosi za błąd i wraca do domu, którego nie powinien opuszczać i grać pod skrzydłami Leosia.
Dembe to niedojrzały gówniarz, ma dużego skilla ale we łbie jeszcze trociny, Cou chyba nie zażarł i jakby mógł to by pewnie wrócił do liv.

Soulsonist

Mieszkaniec forum
Dla mnie to Neymar w tym PSG to przesral swoje najlepsze lata. Moze staruszkiem jeszcze nie jest ale kontuzje cos z niego zejsc nie moga i lepszy/szybszy/zwinniejszy to sie juz raczej nie stanie.

Bloodergo

Prezes
PSN
BloodergoPL
XBL
Bloodergo
Steam
Co pan, ja nie jestem rolnikiem.
Lepszego czasu na to nie będzie. Pomimo tego całego syfu z ostatnich lat i trwających problemów nadchodzą ekscytujące czasy dla kibiców CFC.

Bloodergo

Prezes
PSN
BloodergoPL
XBL
Bloodergo
Steam
Co pan, ja nie jestem rolnikiem.
No to chyba oksymoron z tymi dobrymi cenami ;)

Ja przynajmniej nie znam takiego miejsca.
No dobra, może nie dobre, a po prostu tańsze niż ze sklepu Najka.
Zmieniam pytanie - czy nadal najtańszym sklepem jest PodStadionem czy jest coś lepszego :]

tomee

Stały bywalec
Jak ostatnio czegoś szukałem (retro koszulki Argentyny) to kupiłem na prodirectsoccer.
Nie wiem czy jakoś super tanio tam jest, to akurat mieli najtaniej ;)