Pijacki wątek, taki po prostu

LukeSpidey

Stały bywalec
PSN
LukeSpidey
XBL
LukeSpidey
Ostatnio koleś, który pracował kiedyś w jakiś browarze mówił, że te najtańsze piwa (Harnaś np.) w ogóle chmielu nie mają. Zamiast tego dodają żółć, bo też dodaje efektu gorączki a jest dużo tańsze. Zaczął drążyć temat, kiedy do jego roboty zaczęły zjeżdżać cysterny. Właśnie z żółcią.

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
Kto nie pil wody z ogorkow ten nie zna zycia!
A tak na powaznie, to moj ojciec po imprezach czesto leczyl sie woda z ogorkow wlasnie. Ja na kaca mylem okna. Mylem, bo od dawna nie mialem kaca. Wiec w sumie watek nie do konca dla mnie. Ale nie ma watku dla zblkanych podroznikow, wiec pewnie pozna noca pojawie sie tu ponownie :cool:

• Popieram
Reactions: Furio

blazej

Mieszkaniec forum
Ale na foci widzę coś, o czym jeszcze nie mamy tu wątku! Chrzanowe pierdololo!

Nie było jeszcze tematu o chrzanie? Co to za forum ?
Niby do salcesonu jakiegoś, ale to jakiś nowoczesny.
O chrzanię powiem tyle, że tarłem kiedyś samemu i co to się działo... cebula to przy chrzanie kaszka z mleczkiem. A chrzan kupuję, żeby było najwięcej chrzanu i jak najmniej śmietany.

projektkong

Mieszkaniec forum
O chrzanię powiem tyle, że tarłem kiedyś samemu i co to się działo... cebula to przy chrzanie kaszka z mleczkiem.
Bo nie "umisz" w tarcie chrzanu!!! Uwaga pro-tip by tata KONGa:
Chrzan zawsze należy trzeć w przeciągu! Przeciąg eliminuje najgorszą uporczywość tarcia chrzanu ;)

A co do chrzanu jako chrzanu to odkąd zniknął chrzan RIKKA z Biedronki, to nie ma w żadnym sklepie dobrego chrzanu :( Pozostają tylko jakieś jarmarki na których jeśli już się trafi na dobry chrzan (po degustacji), to jego cena zazwyczaj jest x4 tyle ile powinien kosztować.

Niestety, ale żeby mieć dobrzy chrzan, to trzeba go samemu nakopać, zetrzeć i doprawić!

SinfulScholar

Badass
PSN
BartholomewPL
@Sialala w piątek po północy (czyli w zasadzie już w sobotę) trafiłem do jakiegoś fancy baru w Warszawie (okolice nowogrodzkiej) w którym barman miał koszulkę z Twoim avatarem. lekko podpity, zapytałem się go, co oznacza ta okładka - pozwoliło Nam to wejść w krótką konwersacje.
gdy doszło finalnie do zamówienia, w którym poprosiłem o 3x czystą skwitował, iż szanuje wybór i sprzedał mi 3 za 2 więc w sumie.....dzięki :D

Last edited:

Sialala

Aaaaaa, ok, juz zalapalem ;)

A co do odwagi... wydaje mi sie, ze jesli ktos pije wodke czysta, to ma wystarczajace zasoby odwagi na wszystko inne - ja 3 razy w zyciu pilem czysta wodke i raczej nie polecam ?

Sialala

Roznica jest znacznie wieksza ;)
Po wodce mysli staja sie mniej skomplikowane, problemy przestaja istniec. Po przejazdzce na rowerze mysli wykraczaja poza horyzont a problemy wizualizuja sie w postaci bossow do pokonania. A tak na powaznie, to zupelnie rozne srodki, ktore praktycznie nie maja punktow stycznych.

SinfulScholar

Badass
PSN
BartholomewPL
wrzucam i tutaj aby nikogo nie ominęło:

Highland Park Viking Scars Edition 10 YO za 89,99zł. Za tę cenę baaaaardzo warto.

• Popieram
Reactions: harry_keogh

SinfulScholar

Badass
PSN
BartholomewPL
Wild Turkey to burbon - nie ma w startu do tego.
jest wyczuwalny leciutki torf i owoc, baaaardzo pijalny. porównałbym bardziej do singletona - i tak samo jest bardzo dobrą podstawą dla osób zaczynających przygodę z lepszymi trunkami.

za 90 zł warto wziąć i samemu sprawdzić. do tego przepiękna butelka którą warto zostawić jako karafke na nalewki.

harry_keogh

Mieszkaniec forum
Ja nigdy nie byłem fanem rudej (w tym kukurydzianych), a próbowałem wielu różnych, z dowolnej półki cenowej.
Dopiero do indyka się przekonałem, super lajtowy, dla mnie to teraz punkt odniesienia :)

Z innych burbonów ostatnio piję:

Spoko, ale wolę jednak indyka.

SinfulScholar

Badass
PSN
BartholomewPL
ja indyka mam w barku, kiedyś dostałem ale jeszcze nie otwierałem i nie próbowałem więc nie pomogę Ci.

jak mówię, dla mnie ten Highland był mega pijalny ale w porównaniu do jakiegoś indyka czy innego Bushmillsa to na pewno może wydawać się mocniejszy, wytrawniejszy. kwestia uregulowania kubków smakowych ;)

makers marka też nie piłem - poluję aż znowu będzie w lidlu za dobrą cenę.

Lupus

Aktywny forumowicz
Steam
mighar
Maker's Mark w Biedronce regularnie widzę na półkach po 89 zł bodajże. Chyba miesiąc temu kupiłem na zapas butelkę bo myślałem że to jednorazowa akcja, ale wczoraj znowu widziałem. Niestety nie sprawdziłem ile kosztuje.

Varamir

Badass
Zdaniem znajomego z US, Maker's Mark jest jedynym bourbonem który jest jeszcze trochę "niefabryczny". Dzięki za info z Biedrą. Bourbony tez lubię, indyk jest niezły. A ostatnio u mnie czarny Jim Beam, Double Black, jak dla mnie świetny. Nie mylić z dużo słabszym Double Oak.

A rowerek o jedna z najważniejszych przejażdżek na rowerze w historii chemii ;)

Last edited:
U

Usunięte konto 1

Guest
A to i ja... Po roku bez kropli alkoholu przedwczoraj i wczoraj przy robocie przy domu postanowiłem się napić piwa... Ponoć jestem fajny po alkoholu ;)

Takie oto coś popijałem - smaczne :)