Pad do Xboxa Series X|S

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
No to też mój pierwszy w życiu pad, z którym coś stało. No, poza prądem od PS2 w którym po kilku latach wytarły się gumki na analogach, ale mechanicznie nadal jest w pełni sprawny.

Danio

Prezes
PSN
arahjista
XBL
Danio237
Steam
Danio237
Podobno już wystartowało, ale coś mi się nie chce wczytać po kliknięciu "zaprojektuj własny". W każdym razie teraz czekam aż mi się znowu popsuje by mieć usprawiedliwienie na zmianę kolorków. ;)

l0l0

Mieszkaniec forum
PSN
kelomac
A wysyłają do nas? Wiem, że wcześniej nie było problemów, ale wczoraj jak udało mi zaprojektować i wrzucić do koszyka, to miałem tylko cenę w dolarach i adres do wyboru w USA. Mam nadzieję, że to tylko błąd bo wszyscy ruszyli i zatkali stronę, zwłaszcza, że młody ma w lipcu urodziny

michaukowski

Stały bywalec
XBL
michaukowski
Chyba pad od mojego Series S zaczyna dogorywać. Nie jestem tego jeszcze na 100% pewien ale chyba coś jest na rzeczy.

Dzisiaj ogrywając Immortals Fenyx Rising zauważyłem dziwną anomalię, której wcześniej nie miałem. Mianowicie kursor na mapie zaczął się sam poruszać. Myślę sobie WTF. Wychodzę z mapy i zaczynam poruszać postacią, puszczam lewy analog, postać dalej idzie. No to zajebiście, jeszcze dryfowania pada mi tylko brakowało.

Odpalam test pada na wciskanie przycisków i tam za piernika nie mogłem uzyskać podobnego efektu, choć analoga wyginałem na wszelkie możliwe sposoby. Odpaliłem BFV na testy i tam również nie zaobserwowałem podobnego efektu. Mindfuck.

Dlatego też nie jestem na 100% pewny, czy pad się sypie. Trzeba ściągnąć jakieś popierdółki z gamepassa na testy i zobaczymy co i jak. A akurat jestem w trakcie urlopu :confused:

Berek

Mieszkaniec forum
PSN
bErEdZiAk007
XBL
Arteq
Odkurzacz, bierzesz rurą wysysasz co tam kozę zalegać a potem patyczek kosmetyczny i alkohol. Czyścisz analogi wyginając w każdą stronę. Powinno pomoc, pomagało z dualshockami 4. Na jakiś czas😎

• Popieram
Reactions: Jay

michaukowski

Stały bywalec
XBL
michaukowski
Dlatego też nie jestem na 100% pewny, czy pad się sypie. Trzeba ściągnąć jakieś popierdółki z gamepassa na testy i zobaczymy co i jak. A akurat jestem w trakcie urlopu :confused:
Jak masz możliwość podpięcia do pc/lapsa to szybko zweryfikujesz, czy to problem sprzętowy.
W sumie o tym nie pomyślałem, dzisiaj sprawdzę podpinając pod lapka.

michaukowski

Stały bywalec
XBL
michaukowski
Jestem już po czyszczeniu i testach na lapku. Drift w lewym analogu na 100%. Na razie jego początki ale tylko kwestia czasu, jak będzie jeszcze gorzej. No nic, przez urlop może jakoś uda mi się wytrwać, a później odesłanie na gwarancję.