Optymistycznie, czyli co Cię napawa.

Soulsonist

Stały bywalec
U mnie niestety organizm ma duza tolerancje na wodke, nie mam problemow nastepnego dnia, mowie niestety bo to powoduje ze takie picie w tygodniu sie zdarza.

Ale juz na przyklad co do piwa to mam tak samo, jedno do meczu wypije i na nastepny dzien czuje sie jakbym trzy dni przepil.

Irreversible

Moderator 'Gry bez prądu'
Nie wiem czy zazdrościć czy...
U mnie od zdarzenia w liceum kiedy to tarzałem się po trawie prosząc przyjaciela by zadzwonił na detoks (szczęśliwie nie posłuchał :p) tolerancja na alko spadła drastycznie. Czasem dwa piwa czy lapmki wina potrafią mną mocno zachwiać. Co potęguje niechęć do spożywania.

Co ciekawe, 'film' mi się nigdy nie urwał, nawet za czasów szaleństwa - ale ciało kompletnie odmawia współpracy, również żołądek. Teraz to już bardzo od okazji zdarzy mi się napić. Trochę szkoda, wina szczególnie :)

Srebrny_Lis

Badass
PSN
orson1234
Steam
maszyna do pisana oto czym jest pc
U mnie niestety organizm ma duza tolerancje na wodke, nie mam problemow nastepnego dnia, mowie niestety bo to powoduje ze takie picie w tygodniu sie zdarza.

Ale juz na przyklad co do piwa to mam tak samo, jedno do meczu wypije i na nastepny dzien czuje sie jakbym trzy dni przepil.
To dobre nie jest. Był sobie piłkarz Dawid Janczyk. Mógł chlać i iść rano na trening. I to go zgubiło.

Soulsonist

Stały bywalec

To dobre nie jest. Był sobie piłkarz Dawid Janczyk. Mógł chlać i iść rano na trening. I to go zgubiło.
Mysle ze u niego akurat alkoholizm powodowaly inne okolicznosci...

Ale wracajac do tematu... ewakuacja w robocie, mozna zaczynac weekend! :)

• Popieram
Reactions: blazej

salata

Aktywny forumowicz
PSN
salata_pl
XBL
salata
Steam
salata
Odezwał się ząb co go parę lat temu kanałowo leczyłem. Dentysta rozłożył ręce i powiedział że ponowne otwarcie i leczenie to 1200-1500€. Opcja to podcięcie korzenia chirurgicznie włącznie z nerwem. Cóż drugą opcja zdecydowanie korzystniejsza się wydawała.

Zastosowałem jednak leczenie własne i upiłem skurwiela z efektem ubocznym upicia właściciela, po czym następnego dnia przegłodzilem tego drugiego cały dzień i problem znika. Trzecia opcja jest kontrowersyjna.* Jednak co mądrość ludowa to mądrość ludowa. Zabieg powtórzę za parę dni i jak dobrze pójdzie to odwołam zabieg.

* żona na pomysł okładów z młodej piersi nie zareagowała entuzjastycznie mimo, że nawet pozwalałem jej popatrzeć podczas tego zabiegu. Żadnego współczucia w niej .

knur

Moderator globalny
No niestety @salata, dlatego masa ludzi robi to przy okazji odwiedzin w PL, bo tam (w uk chyba mieszkasz jak dobrze pamiętam) to worki złota się za to zostawia. Podobnie z naprawą samochodów, jeden znajomy mechanik robił auto gościa, który je specjalnie po to ściągał z UK, bo mu się bardziej opłacało. :)

Srebrny_Lis

Badass
PSN
orson1234
Steam
maszyna do pisana oto czym jest pc
Musiol.
Ludzie specjalnie mu pisali Musioł by go wkurwic. Ksywa do nazwiska tj MusioLik.

Paweł był zabawny bo dawał się non stop trolowac ludziom, a takich na ps site i ppe miał na pęczki i ich w komentarzach obrażał. Taki młody Smuggler.