Offtopy do wątku z promocjami

meatbag

I Am Robot
Jun 27, 2019
5,594
3,332
Software
Za dużo wielkich penisów? Toż to nigdy za wiele! :O
maxresdefault.jpg

Jay

Badass
Jun 28, 2019
1,554
1,259
Bydgoszcz

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,691
15,867
Krakow
mkwadratpodcast.pl
  • Popieram
Reactions: Kosmos

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,512
7,692

LaggyLuke

Badass
Jul 16, 2020
1,046
936
DK
Control za darmo na Epiku.
A tak się cieszyłem, jak sobie w niedzielę za 40zł kupiłem ...ty to potrafisz zepsuć człowiekowi humor. :cry:

W moim przypadku w aferę wplątany jest senator Kluczyk.
Jedyny pozytyw, że kupiłem na Steam więc będę miał dwa Controle :)

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,691
15,867
Krakow
mkwadratpodcast.pl
Dopiero co była rozmowa o chłodzeniach wodnych, custom loopach, wiatrakach i bajerach, a tu CYK i promo na Arctic Liquid Freezer II 360 w prolajnie :D

419 PLN

O nie! A jest sens instalować na górze, jeśli tę górną "ściankę" mam bez jakichkolwiek dziurek? PC mam we wnęce i leży mi bokiem i właśnie tą górą "do przodu" więc w sumie fajnie by było jakby to powietrze było wydmuchiwane "na zewnątrz".

1625607303236.png

Last edited by a moderator:

srekal34

Badass
Jun 28, 2019
2,278
1,942
Fabryczne wentyle daj na front i tyl - w obu przypadkach na intake.
Wentyle na Arcticu na topie na exhaust i bedzie bajka.
Ewentualnie na dole tez daj intake jesli masz.
Generlanie zasada jest taka, ze z AIO i wiecej pozytywnego cisnienia tym lepiej - zatem wszystkie zrodla chlodnego powietrza na intake, wylot z aio na exhaust poza bude.
Jeszcze maly tip - Wentylatory na Arcticu sa super, ale maja wade fabryczna - wydaja dziwny dzwiek w okolicach 900-1000 RPM. Dlatego jak juz dostaniesz zestaw, to ustaw w biosie krzywa tak, by po osiagnieciu 800 obrotow od razu wskakiwala na 1100 i problem z glowy. Do okolo 1200 sa nieslyszalne z rozsadnej odleglosci i tak.

Last edited:
  • Popieram
Reactions: Jay and Simplex

Puchacz

Badass
Jun 27, 2019
1,882
1,189
Lepiej już chodzić po schodach :) Pomijając niską efektywność ćwiczeń to mnie od Ring Fit odrzuciło marnowanie czasu na „fabułę” i inne pierdoły (same ćwiczenia niby są ok aczkolwiek zeby to miało sens to trzeba zbyt wiele czasu marnować na ustawienia i dobór ćwiczeń).

• Popieram
Reactions: Srebrny_Lis

Blue

Prezes
Jun 27, 2019
4,925
3,343
Czarna guma oporowa jest pewno sporo tańsza.
I nudna do porzygu :p. Ja tam ze 2 miesiące tego prawie dzień w dzień używałem, żona i młody po przerwie na wakacje nadal ćwiczą. Ja bym też kontynuował ale mam zalecenia inne teraz i sie pilnuje żeby nie przeciążać lędźwiowego w ten sposób jak tam bym musiał(od biedy bym mógl wybrać tak ćwiczenia zeby tego nie robić, ale nie jest to za wygodne akurat).

Fabuła nikogo, ale przyjemnie się grało dostawało się nowe skille, nie ma grindu, są fajne minigierki + cyferki i przypominajka.

Srebrny_Lis

Żywa Legenda
Jul 12, 2019
11,956
5,169
Nudna i moim zdaniem gówno można na niej zrobić, ale i tak pewno więcej niż na tym sprzecie. I jak się rozwali to taniej wyjdzie

Btw
Kiedyś gadaliśmy. Nie przecieżaj lędźwiowego itd, każdy lekarz to powie bo wiadomix. Tylko sam sobie odpowiedź czy Ci to pomogło.
Jak tak to spoczko, jeśli nie to polecam go ćwiczyć.

Blue

Prezes
Jun 27, 2019
4,925
3,343
Już pisałem właśnie ćwiczenie powodowało natężenie problemów. I nie do końca każdy Ci to powie, bo w praktyce dopiero 6 u którego byłem poprzedni zalecali ćwiczenia po których sie w praktyce tylko pogarszało :p.

No i zdania raczej nie zmienia ta gierka to jedna z fajniejszych rzeczy do ćwiczenia w domu. Pisze to jako ten który ma kettle, gumy, ciężarki, wioślarza i trenażer, no i wii i inne pierdoły.

Last edited:
  • Popieram
Reactions: bartukas

Srebrny_Lis

Żywa Legenda
Jul 12, 2019
11,956
5,169
Z mojego doświadczenia to schemat jest podobny. Bolą kogoś plecy, idzie zrobić rezonans, wychodzi parę patologii, idzie do fizjo, ten mówi by uważać i pomasuje, da ćwiczenia. Fin.

I jest tylko gorzej

Po pierwsze złudny rezonans. On oczywiście nie kłamie sam w sobie. Tylko interpretacja jest już niekoniecznie najlepsza. Otóż gdyby zrobili rezonans Lewandowskiemu to pewno ma już od groma patologii na krążkach. Co nie znaczy w praktyce bólowej nic, przynajmniej nie musi

6 fizjo? Pewno miałem tyle, jak nie więcej. Jeden pomógł. Zmienił moje podejście.

Otóż poprzez "uważaj na kręgosłup" w praktyce wielu przechodzi na tryb życia de facto staruszków. I się nimi w miarę szybko stają, co odkręcić jest trudno

Jak pisałem, u mnie było gorzej i gorzej ćwicząc, po co najmniej 6 mies zaczęło iść ku lepszemu.

Tak tylko pisze. Miej gdzieś w odmętach pamięci, może kiedyś wyciagniesz z niej, ale życzę by przeszło szybciej

gseed

I Am Robot
Sep 13, 2019
5,884
4,845
Coś w tym jest. Przy okazji remontu zrobiłem sobie coś z kolanem. Czasem strzelało.przy wstawaniu. Początkowo to zignorowałem. Ale z czasem zaczęło boleć. Poszedłem początkiem roku na MRI i wyszło pęknięcie łąkotki. Pani lekarz mówi że operacja ale z racji Covida operacji nie robili. Aczkolwiek jest niewielka szansa że zrośnie się samo. Więc zacząłem w tym roku jeździć do pracy na rowerze. Ból minął całkowicie i generalnie wydaje się być ok. W przyszłym roku zrobię jeszcze raz MRI i zadecyduje czy naprawiać to “inwazyjnie”.

• Popieram
Reactions: Srebrny_Lis

Muminek

Badass
Jun 27, 2019
1,477
1,428
Kielce
Już pisałem właśnie ćwiczenie powodowało natężenie problemów. I nie do końca każdy Ci to powie, bo w praktyce dopiero 6 u którego byłem poprzedni zalecali ćwiczenia po których sie w praktyce tylko pogarszało :p.

No i zdania raczej nie zmienia ta gierka to jedna z fajniejszych rzeczy do ćwiczenia w domu. Pisze to jako ten który ma kettle, gumy, ciężarki, wioślarza i trenażer, no i wii i inne pierdoły.
A kajtridż z grą jest w zestawie czy za gre oddzielnie sie płaci?