Oculus Quest - mobilna konsola VR za 449€

amzuk

Mieszkaniec forum

W miarę aktualna lista najbardziej oczekiwanych gier na Questa. Jeżeli dobrze kojarzę, to lista tworzona jest przez Anthony'ego, u którego jakiś czas temu gościem był @Simplex.

Jak to Questowy poplecznik @Katanki, pewnie kupię wszystko.

• Popieram
Reactions: Simplex and arczi79

Simplex

Apostoł VR
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl

W miarę aktualna lista najbardziej oczekiwanych gier na Questa. Jeżeli dobrze kojarzę, to lista tworzona jest przez Anthony'ego, u którego jakiś czas temu gościem był @Simplex.

Jak to Questowy poplecznik @Katanki, pewnie kupię wszystko.
Tak, to ten. Dwa razy bylem u niego gościem. Jedna uwaga, lista bywa rzadko aktualizowana. Ale widzę że ta jest aktualna. 60 nadchodzących tytułów na Questa #vrniemagier

Biskup

Prezes
PSN
DiukPL
XBL
DiukPL
Steam
Biskup
  • Popieram
Reactions: Ekiera

Simplex

Apostoł VR
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Mój quest też jest zmodowany i tez uważam że komfort to pięta achillesowa tego sprzętu i mam nadzieję, że kolejna wersja to poprawi.

I pytanie do hejterów, przepraszam, sceptyków ;). Skoro sprzedaż taka mizerna (mimo braku danych), nikt tego nie kupuje, gier nie ma, to jakim cudem powstaje druga wersja Questa? Gdyby faktycznie było tak źle to Facebook nie topiłby pieniędzy w produkcie który poniósł porażkę, bo to jest firma notowana na giełdzie i odpowiada przez akcjonariuszami. Za działania na szkodę spółki można dostać wyrok.

• Popieram
Reactions: Pshemsky

Simplex

Apostoł VR
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Zróbi jeden z drugim temat "Przyczłapy i bulgulatory do Questa", bo ciężko znaleźć co i gdzie kupić, żeby karku nie złamać i oczy nie wypłynęły. Proszę.
Szukaj w wątku Questowym.

LaggyLuke

Mieszkaniec forum
Steam
g0nt
Zróbi jeden z drugim temat "Przyczłapy i bulgulatory do Questa", bo ciężko znaleźć co i gdzie kupić, żeby karku nie złamać i oczy nie wypłynęły. Proszę.
Szukaj w wątku Questowym.
Świetnie, że zlinkowałeś. Inaczej by tu nie trafił.

Normalnie incepcja z cyklu jak czegoś szukasz na googlach, a jedyny sensowny link prowadzi do jakiegoś forum gdzie koleś się pyta dokładnie o to samo i jedyne co dostaje w odpowiedzi, to żeby poszukał na google :-D

Dla pomysłu na osobny temat +1, tylko niech będzie dla wszystkich gogli, nie tylko Questa. Nawet jak będzie tam trochę pusto to i lepiej, bo będzie łatwiej coś znaleźć.

XBL
pikacz78
Przestan brac wszystko ad persona i czepiac sie slowek. Napisalem, co napisalem, jako zart. Tak samo jak zartuje grajac ze znajomymi i rzucajac np. kurwami pod ich adresem. I raczej dla wszystkich normalnych ludzi jest jasne, iz jest to forma zartu, a nie faktyczne wyrazenie opinii o kims.

Co sie z tymi ludzmi porobilo? Co drugi, kurwa, czyms urazony. A juz najbardziej nie znosze urazonych hipokrytow. Ostatnio mnie jeden typ zrugal za moj ulubiony tekst „Odpadlem od scianki jak Kukuczka”. Ze to nie wypada smiac sie z czyjejs smierci. Czyli z Kukuczki nie mozna, a z Hitlera juz tak? Wydaje mi sie, ba nawet jestem pewny, ze Kukuczka ma totalnie wyjebane co i kto o nim mowi.

A teraz ide postrzelac, bo mi dzisiaj w pracy podniesli cisnienie.

Simplex

Apostoł VR
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Mmgl zgłaszający jakiekolwiek posty jako obraźliwe lub prowokacyjne względem niego to... Jak to szło? Mam, Himalaje hipokryzji. Zapomniał jak wczoraj nazywał mnie klaunem, talibem, ślepym i głuchym, spiętym jak plandeka, i jeszcze innymi epitetami (przepraszam jeśli nie zapamiętałem dokładnie, nie chce mi się teraz szukać), a dziś zgłasza raporty jak to go obrażają. Dobrze że jest takie określenie jak Himalaje hipokryzji bo można go teraz użyć.

• Popieram
Reactions: Marcin Szymański

mmgl

Badass
Czyli jednak to w moja stronę było. Co do tego typu żartów - dlaczego się czepiam - ano dlatego że nie znając drugiej strony można czasem przestrzelić i jednak trafić w coś co po części może być prawdą i wtedy stawia się w dziwnej sytuacji. Jak pisałem - panują tu bardzo dziwne i niezrozumiałe standardy czyli zabawki > osoby.

co do "Zapomniał jak wczoraj nazywał mnie klaunem" - cytat prosze bo nie chodzi chyba o tego klauna którego wkleiłem i którego sugerowałeś mi wrzucić na profil. Bo ja sugerowałem ze po prostu obazek ten pasuje do tematu w którym są takie cyrki a ty juz skierowałeś go do mnie personalnie.

Last edited:

Simplex

Apostoł VR
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Nie mam pojęcia czy to było w Twoją stronę, w ogóle nie zrozumiałem co Marcin miał na myśli.
Na pociesznie mogę dodać że swojego doświadczenia że często biorę do siebie coś co jak się później okazuje wcale nie było do mnie skierowane - ale ja tak odbierałem i wychodziły z tego takie kwasowe sytuacje jak teraz.

XBL
pikacz78
Opinie mozesz miec jaka chcesz. Niemniej juz wiem, ze dyskusja z toba nie ma sensu bo wszystko bierzesz do siebie i to doslownie. Posunalbym sie nawet do wysnucia teorii o twoim poczuciu humoru, ale szkoda czasu moderatorow na twoje kolejne raporty.

Mam tylko jedno pytanie. Skoro uwazasz, ze zle cie tu traktuja, obrazaja, zycza ci najgorszego, to po co tu jestes? To jest jakas misja od boga? Krucjata? Bo drugim Stanislawem ze Szczepanowa to raczej nie bedziesz.

Od siebie dodam (i to akurat wez mocno do siebie), ze jestes strasznie meczaca osoba, ktora powoduje tylko konflikty i nie wnosi nic do tej spolecznosci. Wlasciwie, to wolalbym zeby tu cie nie bylo. Albo zebys zmienil swoje podejscie do ludzi w dyskusjach.

Przemysl to sobie, sobie. Napewno jest gdzies w internecie miejsce dla ciebie. Niestety, mam obawy graniczace z pewnoscia, ze nie jest to miejsce, w ktorym aktualnie sie znajdujesz.

I tyle, zycze milego popoludnia.

mmgl

Badass
Napisałeś sporo ale ciągle nic czy to było do mnie o jednak o sobie.
W tej chwil to juz zupełnie to co piszesz to kuriozum bo wychodzi na to że mam się, nie wiem, śmiać? z Twojego żartu, który mnie osobiście nie śmieszy, a którego jestem być może adresatem.
Jak ty nie widzisz tu groteski to rzeczywiście nie ma co dalej tego ciągnąć.
Nie chcesz mojej obecności po prostu proponuję ignora i nie pisz o mnie lub do mnie, bo ja o Tobie nie zamierzam.
Również miłego.

Pats_

Badass
PSN
Rojkowski
XBL
Rojkowski
Steam
Pats
Opinie mozesz miec jaka chcesz. Niemniej juz wiem, ze dyskusja z toba nie ma sensu bo wszystko bierzesz do siebie i to doslownie. Posunalbym sie nawet do wysnucia teorii o twoim poczuciu humoru, ale szkoda czasu moderatorow na twoje kolejne raporty.

Mam tylko jedno pytanie. Skoro uwazasz, ze zle cie tu traktuja, obrazaja, zycza ci najgorszego, to po co tu jestes? To jest jakas misja od boga? Krucjata? Bo drugim Stanislawem ze Szczepanowa to raczej nie bedziesz.

Od siebie dodam (i to akurat wez mocno do siebie), ze jestes strasznie meczaca osoba, ktora powoduje tylko konflikty i nie wnosi nic do tej spolecznosci. Wlasciwie, to wolalbym zeby tu cie nie bylo. Albo zebys zmienil swoje podejscie do ludzi w dyskusjach.

Przemysl to sobie, sobie. Napewno jest gdzies w internecie miejsce dla ciebie. Niestety, mam obawy graniczace z pewnoscia, ze nie jest to miejsce, w ktorym aktualnie sie znajdujesz.

I tyle, zycze milego popoludnia.
Do niego i tak nic nie dotrze, zaraz się dowiesz że coś tam coś tam - z tobą jest nie tak, a z nim wszystko OK. Wyciągnie jakieś pojedyncze zdanie i będzie się kurczowo trzymać - nie wiadomo czego. Szkoda czasu...
Ja jak mnie gdzieś nie chcą - to wychodzę...

LaggyLuke

Mieszkaniec forum
Steam
g0nt
Dla tych, co pod kamieniem nocują:
Jako developer (hłe hłe) dostałem maila od Oculusa ... cóż, tak się dalej podpisują ",
Ogólnie to zmieniają dwie rzeczy:
1) Data Use Checkup
2)
As part of our ongoing effort to provide a secure platform for our users and developers, we will require all developers to verify their developer accounts. Developer verification will apply to all individual developer accounts, new and existing. Starting today, you can follow the steps below to verify your account.

Developer Verification Action Required

To verify your developer account:

Go to your Developer account

1. If prompted, login with your Oculus Developer account
  1. Verify your account with one of the two following options:
    1. Confirm your mobile number to set up SMS two-factor verification
    2. Add a payment method to your account
New developer accounts created on or after October 8, 2020 will need to verify as part of the onboarding process. Existing developers will have until February 1, 2021 to verify in order to avoid interruptions. After the deadline, access to the Developer Dashboard to manage your apps will be locked until you verify your account.

W skrócie to w pierwszym punkcie utrudniają developerom dostęp do różnych informacji o użytkownikach (czyli dobrze), druga zmiana to wymóg zweryfikowania konta (dev) przy użyciu SMS lub przez dodanie jakiejś metody płatności (czyli tracimy anonimowość).
Niby na tę weryfikację konta jest czas do końca stycznia ale coś czuję, że bez tego będzie można zapomnieć o SideQuest. Cóż, Facebook zamyka furtki.

Anyway, trza kupić browary i chipsy na wieczór, bo szykuje się kolejna fala internetowych jęków ('nigdy więcej oculusa', 'jutro sprzedaje to gówno', 'oddajcie mi mój freedom', etc.).

Tak se myślę, że celowo rzucają to teraz, bo przez tydzień emocje osłabną i po czwartkowej konferencji będą już tylko ochy i echy zachwytu bez końca.

• Popieram
Reactions: Pshemsky