Obrazki, Filmiki - PC

hadxmen

Mieszkaniec forum
Ukradnę temat Simplexowi, bo to ja się w nim najczęściej udzielam :).

Żeby nie było tu pusto to kilka moich zrzutów z nowego The Sinking City.

Gra wygląda dość przeciętnie, ale pod względem klimatu jest naprawdę świetna. Co do samej rozgrywki to ciężko w mi w tym momencie coś powiedzieć, ale jak pogram więcej to wypowiem się w odpowiednim temacie. Na razie raczej polecałbym wstrzymać się z zakupem.

Przy okazji wrzucę też zrzuty z drugiego sezonu Life is Strange. Wygląda bardzo ładnie, sama gra jest całkiem przyjemna, ale na razie zostanę przy pierwszym epizodzie.

Last edited:

hadxmen

Mieszkaniec forum
Beyond: Two Souls. Gra po latach wydaje się jeszcze bardziej komiczna niż przy premierze, ale na PC starzeje się jak wino. Gra wygląda jak tytuł z początku aktualnej generacji. Bardzo ładne modele postaci i efekty, świetne oświetlenie. Niestety nie zrezygnowali z cinematic experience i nie da się wyłączyć czarnych pasów na ekranie. Optymalizacja bardzo poprawna, 5K60FPS z zapasem mocy :).

hadxmen

Mieszkaniec forum
Naskrobałem kilka zdań:

Simplex

Legendarny Wiedźmin
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Pod koniec sierpnia to pokazywałem na forumku:

No i zły wątek - tutaj się wrzuca samodzielnie zrobione screny albo filmiki z gier (w praktyce prawie nikt nie wrzuca filmików, tylko same screeny)

Last edited:

hadxmen

Mieszkaniec forum
Największym crapem jest tutaj The Sinking City, a to i tak ciągle niezła gra. TOW biorę z Gamepassa, a CODa kupiłem (podobnie jak RDR2). Tyle z premier do końca roku, później w abonamencie tylko NFS Heat i Star Wars.

Iron_medic

Stały bywalec
Trochę mojej lamerskiej rozgrywki z Dooma (ostrzegam wersja pl dubbing). Z góry uprzedzam że nagrywałem amd ReLive na domyślnych opcjach po raz pierwszy w życiu :D (jakość na żywo jest o wiele lepsza niż na filmikach - nie umiem w wideło). Na końcu pierwszego filmiku jest na jakich ustawieniach grałem :

A tu pare obrazków:

hadxmen

Mieszkaniec forum
Automata - po zainstalowaniu modów gra wygląda praktycznie jak remaster. Zaliczyłem jedno zakończenie na Pro i kupiłem wersję PC dawno temu, może uda mi się dokończyć. Z modów oczywiście FAR, lepsze tekstury, poprawione MSAA, lekki reshade.
Na GTX 1080ti trzyma praktycznie całkowicie stabilne 60FPS w 1440p z ulepszonym MSAA 8x.

• Popieram
Reactions: Simplex and meatbag