Nowości wydawnicze - polskie, zagraniczne, wspieranie społecznościowe

Torin

Badass
PSN
Toriniasty
XBL
Toriniasty
Steam
Toriniasty
o! widze, ze jest szansa. zgooglowalem szybko date na uk i pokazalo mi:

Release date: 20-08-2020

Irreversible

Moderator 'Gry bez prądu'
o! widze, ze jest szansa. zgooglowalem szybko date na uk i pokazalo mi:

Release date: 20-08-2020
Myślałem, że 3 msc target miał wyłączność (a ta wpływała na światowa premierę). Miło, może będzie jednak wcześniej.
:)

@Xian A widzisz, przysiągłbym ze pisałeś w jakimś temacie że już zamówiłeś :)
Ja finalnie odpuściłem Gloomhaven, nie zjem aż tak obszernego dania a Jaws są skrojone na miarę - szczególnie, że mam całkiem dużą liczbę kickstarterów w oczekiwaniu i na te pozycje też ostrze sobie ząbki (choćby sleeping gods czy Arena The contest).

Irreversible

I teraz pytanie, dokupić pozostałe dodatki do drugiej edycji czy może sprzedać jak jeszcze coś są warte (mam Ciebie Nerekhall, hehe). Descent pewnie na 2021? Trochę mało poświęcili mu czasu, choć nie znam reszty planowanych nagrań może jeszcze coś pokażą.
Cieszy mnie, że nowe dlc do Podróży przez Śródziemie już w październiku plus mini dodatek z figurkami (oraz wspomnienie o nadchodzącej wojnie w 2021!). Te dwie gry to day one dla mnie :)

Xian

Administrator
Staff member
PSN
NemesisXian
Wlasnie ciekaw jestem, czy pokaza cos wiecej w kolejnych dniach, bo jesli to pudelko i mrugniecie okiem "Hej, tak widzielismy Gloomhaven, a oto nasza odpowiedz! Wiecej juz wkrotce!", to troche za malo.

Co do wartosci, to moim zdaniem, stracic nie stracisz, 1e zyskala i nadal trzyma wartosc, wspomniane Cienie juz sa 2-3 wiecej warte niz cena sklepowa kiedy byly ogolnie dostepne. Podstawek raczej nei zabraknie. Zobaczymy czy i jesli to jakie beda conversion kity.

Ciekaw jestem jakie zmiany szykuja, appka, mistrz gry, a moze oba warianty? Co z mechanika i wspieraniem gry, bo przyznam, ze model z dziesiatkami micro dodatkow/ulepszen z 2e mi nie odpowiada. Model z MoM/JtME o wiele lepszy. Co z regrywalnoscia? Legacy? Poprzeczka jest obecnie zawieszona wysoko jak nigdy (GH).

Irreversible

Dawno nic nie wrzucałem, a są aktualnie dwie rzeczy warte rozważenia:
(w obu wypadkach zostały 3 dni na wsparcie)

Machina Arcana
Horror, mix steampunka i Cthulhu.
To już trzecia edycją tej niszowej gry, zawracam jednak uwagę bo tym razem będzie tłumaczenie Galakty - a więc można zamówić w rodzimym języku. Przedsięwzięcie tym bardziej godne odnotowania, bo ta gra ma bardzo dużo tekstu - niesamowicie klimatycznego.
PS. Mniej typowego crawlera, więcej survivalu

7th Citadel
Kolejna gra twórców siódmego kontynentu.
Tym razem więcej fabuły (księgi scenariusza), dialogi z npc itp. Mechanika to rozwinięcie z ich pierwszej gry.

PS. Obie gry raczej proponowałbym dla 2 graczy (lub solo).