Nowe zapowiedzi gier VR?

Robert de Clair

Aktywny forumowicz
XBL
Robert de Clair
Steam
Robert de Clair
Odnalezione na FB, Autor jest rodakiem i wydaje mi się, że koncept niebanalny. Więcej będę mógł powiedzieć po ograniu.

Nie ma co jęczeć o kodzik, tylko wysupłać te 20PLN i wesprzeć. Jeśli gra jest obiecująca i czegoś brakuje, autor obiecał poprawić.
Jeśli uważacie, że jest coś do naprawy od podszewki i na obecnym etapie żal 20 złociszy, zawsze może być refund.
IMO Warto dać szansę.
Link bezpośrednio do LAB

• Popieram
Reactions: amzuk and arczi79

Tytus

Stały bywalec
Steam
tytus77
ARK-ADE to praktycznie pistol whip tylko z możliwością swobodnego poruszania, można różnymi ścieżkami przechodzić. Fajnie zrealizowane, do tego klimacik i muzyczka pasuje. Można sprawdzić demo lub zapisać się do bety, polecam skorzystać

salonowa strzelanka zrealizowana bardzo fajnie w VR , do tego różne perspektywy, można przetestować demo

od niech też jest "1976 - Back to midway" w tym samym klimacie

amzuk

Mieszkaniec forum
Tetris Connect czyli tryb wieloosobowy zapowiedziano na lipiec z zamkniętymi testami beta w następnym tygodniu:

Otrzymałem również informacje z pierwszej ręki odnośnie moda VR na Questa do gry Wraith. Niestety, mod nie wyjdzie dopóki gra jest w trybie wczesnego dostępu. Jesienią ma wyjść aktualizacja do Doom3Quest dodająca wsparcie do samodzielnego DLC Dooma3.

Zombieland otrzymał aktualizację grafiki pod Quest2 z dynamicznymi cieniami i oświetleniem - polecam grę.

Tytus

Stały bywalec
Steam
tytus77
zapisałem się do bety TE: Connected choć gram z game passa , ale chce mieć fulla na steama bo w VR jest miazga :) ale chyba przez dmr ms store gra strasznie wolno chodzi w VR w porównaniu do wersji z epica... Mam nadzije wersja steam zostanie dopracowana

arczi79

Prezes
The secret of Retropolis 21 lipca Quest Store

To ja powtórzę swoje wrażenia z dema na Steam:

The Secret of Retropolis - gadana przygodówka z pierwszej osoby która w założeniach chyba jest typem gry "point-and-click". Bardzo fajna stylistyka... mocny klimat lat 60-tych w Ameryce (aczkolwiek jest to gra rozgrywająca się w dalekiej przyszłości gdzie ludzie już nie istnieją). Demo było mega krótkie - dosłownie kilka minut... i poza fajną narracją i klimatyczną oprawą wizualną ciężko coś więcej powiedzieć o samym gameplayu. Wstępnie - podobało mi się.

• Popieram
Reactions: amzuk

amzuk

Mieszkaniec forum
W sklepie Oculus Quest 29 lipca 2021. 25 USD, czyli dosyć drogo jak na grę logiczną.

Last edited:
  • Popieram
Reactions: arczi79

LaggyLuke

Mieszkaniec forum
Steam
g0nt
Ja się boję oglądać, bo w kinie zawsze najlepsze momenty z filmów pokazywali ...w CP2077 też w sumie ich poniosło.
Dla tych co oglądali - warto czekać z zapartym tchem, czy mesjasz sresjasz?

amzuk

Mieszkaniec forum

Yuki 22 lipca w sklepie Oculus Quest w cenie 20USD.

Simplex

Apostoł VR
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
W końcu!

Ciekawe czy wyjdzie tylko na PSVR2 ;)

Tytus

Stały bywalec
Steam
tytus77
W końcu!

Ciekawe czy wyjdzie tylko na PSVR2 ;)
Nie pisało że ex, więc mam nadzieje że jak poprzednia część wyszła na PC i oculusa to dwójka tez będzie bo to świetna gra :)

LaggyLuke

Mieszkaniec forum
Steam
g0nt
W końcu jest data premiery - ostatni duży eks Facebooka na PC. Od teraz tylko Quest:
Trochę mnie zaskoczyli tą datą. Zakładałem, że ją wypuszczą w okolicy tegorecznego Oculus Connect (16.09) ...czy oznacza to, że będą jeszcze większe petardy, czy też po prostu nie chcą odciągać oczu od Questa? :unsure:

Tak czy siak, chciałbym żeby ta tutaj okazała się petardą ...ale cena nie zawsze gwarantuje jakość, więc jednak chyba poczekam na jakieś recenzje przed ew. zakupem.

• Popieram
Reactions: Simplex