Nowe zapowiedzi gier VR?

arczi79

Prezes
Jun 23, 2020
3,346
2,071

Resist - zapowiedź na Oculus Quest.
Tia... już mam na wishliscie.
Na wishliscie jest, a na forum nikt jeszcze nie umieścił wcześniej. Dodatkowo jest też długi film z rozgrywki, niestety brak narazie daty premiery.
To wygląda trochę jak Spider-Man: Far From Home - fajnie mi sie w to grało... więc jestem pełen nadzieji jeśli chodzi o Resist (EDIT: w zasadzie to te tytuły wyglądają prawie identycznie).

• Popieram
Reactions: amzuk

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,828
15,966
Krakow
mkwadratpodcast.pl
Ale oni już w przeszłości pisali sporo o VR (na pewno o sprzęcie).
Wystarczy wpisać VR do wyszukiwarki i widać:

A ja przed chwilą dostałem klucz recenzencki do wersji nieocenzurowanej :D Trochę strach grać ;)
This game is not suitable for viewers under 18 and not appropriate for viewing at work: Contains Nudity, Extreme Sexual Content, Sexual Violence, Frequent Violence or Gore, Body Horror, General Mature Content, Sex Between People, Masturbation, Sexual Orgies, Exhibitionism, Sexual Toys and Machines, Dubious Consent, Bloodied Human Bodies, Sexual Penetration of Bodily Wounds, Castration, Sex with Hacked Pieces of Human Body, Sex with Animals and Eldritch Monsters, Implied Sex Slavery, Threatening with Rape, Dismemberment and Devourment of a Human Body

• Popieram
Reactions: Pshemsky and amzuk

arczi79

Prezes
Jun 23, 2020
3,346
2,071
Ale oni już w przeszłości pisali sporo o VR (na pewno o sprzęcie).
Wystarczy wpisać VR do wyszukiwarki i widać:

A ja przed chwilą dostałem klucz recenzencki do wersji nieocenzurowanej :D Trochę strach grać ;)
This game is not suitable for viewers under 18 and not appropriate for viewing at work: Contains Nudity, Extreme Sexual Content, Sexual Violence, Frequent Violence or Gore, Body Horror, General Mature Content, Sex Between People, Masturbation, Sexual Orgies, Exhibitionism, Sexual Toys and Machines, Dubious Consent, Bloodied Human Bodies, Sexual Penetration of Bodily Wounds, Castration, Sex with Hacked Pieces of Human Body, Sex with Animals and Eldritch Monsters, Implied Sex Slavery, Threatening with Rape, Dismemberment and Devourment of a Human Body
Daj znać czy bardziej "horror" czy bardziej "erotyczny"... bo ja z horrorami to się za bardzo nie lubię ;)

• Popieram
Reactions: Pshemsky and amzuk

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,828
15,966
Krakow
mkwadratpodcast.pl
tenor.gif

;)

• Popieram

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,828
15,966
Krakow
mkwadratpodcast.pl

Piekło zamarzło - zapowiedź gry VR na purepc.pl. Szacunek.
PurePC nie stroni od VR:

amzuk

Mieszkaniec forum
Aug 24, 2019
695
542
Łuk i katana - jak dla mnie świetny pomysł.
25 listopada 2021.
Ciekawe czy znowu będę musiał opróżnić połowę Questa2 (64) żeby zrobić updated :D
25 listopada 2021.
Ciekawe czy znowu będę musiał opróżnić połowę Questa2 (64) żeby zrobić updated :D
Często mniej miejsca wolnego wymagane jest do świeżej instalacji, niż do aktualizacji gry. Dziwię się ludziom, którzy kupili wersję 64GB, nawet 400zl różnicy to nic względem komfortu, jaki daje więcej miejsca ( sideload, filmy ). Przecież jak kogoś stać później na gry, to lepiej było odpuścić 3 gry i kupić wersję z większą ilością pamięci.

• Popieram
Reactions: Giger and arczi79

arczi79

Prezes
Jun 23, 2020
3,346
2,071
25 listopada 2021.
25 listopada 2021.
Często mniej miejsca wolnego wymagane jest do świeżej instalacji, niż do aktualizacji gry. Dziwię się ludziom, którzy kupili wersję 64GB, nawet 400zl różnicy to nic względem komfortu, jaki daje więcej miejsca ( sideload, filmy ). Przecież jak kogoś stać później na gry, to lepiej było odpuścić 3 gry i kupić wersję z większą ilością pamięci.
Sam FB już wycofał się z tej wersji 64GB. To była taka nieudana zagrywka marketingowa która niby miała obniżyć cenę urządzenia.... ale ostatecznie okazała się mega niudanym eksperymentem.

Giger

Junior
Jun 29, 2021
29
28
25 listopada 2021.
25 listopada 2021.
Jak już kiedyś wspomniałem, żałuję, żałuję. Więcej grzechów nie pamiętam ;)
Już po tygodniu od zakupu żałowałem bo nie miałem miejsca. Zasugerowałem się recenzjami, że ciężko zapełnić.

• Popieram

arczi79

Prezes
Jun 23, 2020
3,346
2,071
25 listopada 2021.
25 listopada 2021.
Jak już kiedyś wspomniałem, żałuję, żałuję. Więcej grzechów nie pamiętam ;)
Już po tygodniu od zakupu żałowałem bo nie miałem miejsca. Zasugerowałem się recenzjami, że ciężko zapełnić.
Ja tutaj krzyczałem od dawna że mi brakuje miejsca na wersji 128GB Questa 1... Jeśli szukać pomocy to tylko na forum - recenzje to przeważnie sponsorowane gówno i ciężko zrozumieć kto mówi prawdę a kto poszedł na kasę (takie czasy, taki internet).

• Popieram

LaggyLuke

Badass
Jul 16, 2020
1,060
946
DK
Super wiadomość:
Jest na Humblu teraz za 40€ 24€ ale kij wie, czy ta wersja dostanie apdejtu, czy też wypuszczą osobno.
Bo taki Green Hell kupiłem płaskie czekając na wersję VR a skubańce to rozdzielili i Green Hell VR jest osobną pozycją w sklepie.

Last edited:

amzuk

Mieszkaniec forum
Aug 24, 2019
695
542