Nowe zapowiedzi gier VR?

arczi79

Prezes
Wątki o grach są... ale nie ma tematu o grach które jeszcze nie wyszły i/lub są w produkcji. Jeśli ktoś zna jakiś tytuł który warto śledzić - to bardo chętnie poznam tytuły (i ewentualnie linki do jakichś zdjęć/newsów) oraz daty premier (o ile są znane).

Simplex

Apostoł VR
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Developer powiązany z Rockstarem coś dłubie:

• Popieram
Reactions: arczi79

arczi79

Prezes
Developer powiązany z Rockstarem coś dłubie:
Zgadywanki czas zacząć:

Ja obstawiam że to nie będzie update (o funkcję VR) istniejącego tytułu a raczej nowa gra zbudowana od samego początku.
Obstawiam na coś w uniwersum RDR
;)

Last edited:

arczi79

Prezes
Paper Beast PC: https://www.pixelreef.fr/paper-beast/
Premiera PC: 2020 (???)

Update:
Premiera PC: 24 lipiec 2020

Wciąż można pobrać grywalne demo.

arczi79

Prezes
Port Return to castle Wolfenstein jest już praktycznie gotowy i ma się ukazać przed weekendem. :eek:

Mega news! Kupiłem ostation tego Wolfenstaina (na jakiejś mega promocji) w nadzieji na to że ten MOD kiedyś pojawi się... a tu proszę - "kiedyś" to najwidoczniej ten weekend :D Nie grałem nigdy w tą część Wolfensteina - tym bardziej przyjemnie będzie wkroczyć w ten świat ;)

LaggyLuke

Mieszkaniec forum
Steam
g0nt
Port Return to castle Wolfenstein jest już praktycznie gotowy i ma się ukazać przed weekendem. :eek:

Mega news! Kupiłem ostation tego Wolfenstaina (na jakiejś mega promocji) w nadzieji na to że ten MOD kiedyś pojawi się... a tu proszę - "kiedyś" to najwidoczniej ten weekend :D Nie grałem nigdy w tą część Wolfensteina - tym bardziej przyjemnie będzie wkroczyć w ten świat ;)
Powiem tak, ja się ubawiłem przednio, ale grałem w to w grudniu 2001, więc pewnie wiele mechanik wyda się teraz wtórnych (albo będzie razić ich brak).

Niemniej jestem bardziej podekscytowany tym MODem, niż nadchodzącym SW:Squadrons, który stawia niestety na multi i pewnie nawet nie zawącha do kampanii z X-Winga i Tie Fightera.
Ja z kolei nie grałem w późniejsze części wolfa, dlatego z pół roku temu kupiłem RTCW, żeby prawilnie przejść po kolei ale paskudnie to działało ze steam controllerem a ja jestem (a przyjamniej byłem na tamtą chwilę) raczej kanapowym graczem, więc się odbiłem na pierwszej misji. Teraz mu nie odpuszczę :)

• Popieram
Reactions: arczi79

arczi79

Prezes
Trochę nowych informacji (i filmików) o Facebook Horizon: