Nintendo Switch

Puchacz

Padawan
Ja się przyglądam Astral Chain, Zelda i Mario: O. również kuszą. Smash Bros nie jest dla mnie, podobnie jak wszystkie bijatyki na świecie.
Smash to jest inny rodzaj bijatyki. W ogóle nie chciałem tego kupować, bo też myślałem, że to nie jest gra dla mnie ale gram w to już z 25h. Teraz faktycznie mam już przesyt i odstawiam (99% gram w single, w multi próbowałem jakieś random walki ale łączyło mnie tylko 1 vs 1) co nie zmienia faktu, że ogólnie bawiłem się bardzo dobrze. Tylko w Zeldę grałem więcej.

scooby666

Aktywny forumowicz
Ja kupuje na pewno. Lugi Mansion 2 było super. Przygodowo zręcznościowa. Trochę zagadek jak coś obejść, trochę zadań do wykonania. Obejrzyj sobie gameplay. Najprościej.

Sialala

Dzban Sierpnia 2019
Bardzo sie nada, no chyba ze nagle seria zrobi zwrot o 180 stopni.
Luigi Mansion to byly zawsze bardzo proste, przyjemne gierki zrecznosciowo-logiczne, wersja na 3DSa miala obledna (jak na 3DS) oprawe graficzna, a sam gameplay mimo ze niewymagajacy to sprawial frajde. Ciezko tam bylo zginac, lapanie duszkow dawalo sporo satysfakcji, eksploracja byla ciekawa. Wydaje mi sie, ze 5-o latek powinien poradzic sobie z ta gra bez wiekszych problemow.

DarkStar

Mieszkaniec forum
Dodałem niedawno kolegę do friendsów i... nic tam nie można przejrzeć. Widać kiedy był ostatnio online i tyle. Nie widać w co gra(ł), nie ma screenshotów, ani niczego ciekawego. Spodziewałem się czegoś na kształt feedu na PSN czy XBL. Tak to biednie ma wyglądać, czy może on ma jakieś restrykcyjne ustawienia prywatności?

DarkStar

Mieszkaniec forum
No właśnie nie ma nic. Tylko że był online X dni temu i mogę go co najwyżej usunąć lub zablokować. Straszna bida, jak nie gram online, to nawet nie ma po co dodawać znajomych. Powiadomienie wyskakuje, że gra w coś, jeżeli akurat obaj jesteśmy online.

Funkorama

Aktywny forumowicz
PSN
SimpleMe_PL
XBL
Funkorama
No właśnie nie ma nic. Tylko że był online X dni temu i mogę go co najwyżej usunąć lub zablokować. Straszna bida, jak nie gram online, to nawet nie ma po co dodawać znajomych. Powiadomienie wyskakuje, że gra w coś, jeżeli akurat obaj jesteśmy online.
Stary to Nintendo :D Ciesz się, że dali AŻ tyle ;P

Jak co to dodaj :)