Nintendo Switch

slomsyn

Padawan
XBL
Slomeq
Stoję właśnie na rozdrożu. W ramach poszukiwania nowej "zabawki" kieruję swój wzrok w stronę Switcha. Edycję lite raczej odrzucam mimo interesującej ceny ze względu na mały ekran. Jak istotna będzie nowa rewizja OLED względem zwykłego Switcha V2? Warto czekać, czy skusić się już teraz na używaną "prawie nówkę V2"? Dodam, że zapatruję się na Switcha jako sprzęt który posłuży mi maksymalnie rok, do ogrania kilku najważniejszych gier (BotW, Links Awakening, Luigi Mansion 3, Mario Super Odyssey, Diablo 2 Resurrected), a następnie puszczę go dalej w świat. Reszta japońszczyzny i gry indie są raczej nie dla mnie.

aZiss

Stały bywalec
Kiedy robimy drużynę w Pokemon Unite ;)??

Stoję właśnie na rozdrożu ... Jak istotna będzie nowa rewizja OLED względem zwykłego Switcha V2?
Prosta sprawa. Jeśli możesz poczekać i wydać 500 zł więcej to OLED. Jeśli na któreś z powyższych odpowiedź jest negatywna, to kup V2. Na razie wiadomo jedynie o większym i lepszym ekranie w nowej jak to nazwałeś rewizji.

projektkong

Badass
Na razie wiadomo jedynie o większym i lepszym ekranie w nowej jak to nazwałeś rewizji.
Nie tylko!
- ponoć lepsze audio ze względu na nowe głośniki
- 64GB dostępnej wewnętrznej przestrzeni (zamiast dotychczasowych 32GB)
- dock wyposażony we wbudowany port LAN
- nowa "stópka" z większą regulacją (podobna do tej zastosowanej w Microsoft Surface Pro)

aZiss

Stały bywalec
... Ciut mniejszy ekran to naprawdę nie problem, szczególnie przy grach od Nintendo.
Przy grach Nintendo jestem w stanie się zgodzić. Osobiście jednak (stary jestem) przekonałem się, że na zwykłym Switchu takie gry jak Dragon Quest Builders 2, czy Octopath Traveler są dla mnie w wersji mobilnej niegrywalne. Za małe to wszystko.

gseed

I Am Robot
...i dlatego powinien kupić Lite, które po ograniu wszystkiego sprzeda prawie bez straty. Ciut mniejszy ekran to naprawdę nie problem, szczególnie przy grach od Nintendo.
Ja kupiłem teraz Lite ale wiem że na pewno wymienię go na OLED. Lite to po prostu kolejna konsola przenośna, nie czuć w nim żadnej "rewolucji" jeśli miało się z takimi do czynienia, zwłaszcza tymi od Nintendo. A granie w takie Mario Odyssey IMO nie ma sensu.

Czuje że dla mnie najlepszym rozwiązaniem będzie tryb tabletop. Rozkładam się z tym gdzie chce jak z handheldem, ale mam wciąż wszystkie ficzery oferowane przez joycony.

slomsyn

Padawan
XBL
Slomeq
@projektkong wiem, dlatego napisałem żeby lepiej poczekał i brał OLED. Te nowości w nowej wersji można wyszukać dosłownie wszędzie. Czuję po prostu, że kolega @slomsyn chciałby już, ale dobrze wie, że warto poczekać :)
W gruncie rzeczy przejrzałeś mnie i trochę chciałem szukać argumentów do zakupu switcha tu i teraz :p

...i dlatego powinien kupić Lite, które po ograniu wszystkiego sprzeda prawie bez straty. Ciut mniejszy ekran to naprawdę nie problem, szczególnie przy grach od Nintendo.
Również brałem to pod uwagę, jednak gdziekolwiek spojrzę wszyscy doradzają, żeby brać się za „zwykłego” switcha oferujące dodatkowe bajery - joycony itd. Z drugiej strony, może zaskoczy i Nintendo przekona mnie do siebie, a Switch zagości na stałe, kto wie :)

• Popieram
Reactions: aZiss