Nintendo Switch

Puchacz

Badass
Swoją drogą trochę słabo że się nie da dokupić tych czerwonych joyconow z wersji limitowanej.
Jakby się dało, co to za "limitowana" wersja to by była.
Taka że konsola jako jedyna także jest czerwona? I inne joycony pasują do niej średnio? Gdyby ktoś kupił same joycony to by nijak nie mial limitowanej wersji (bez czerwonej części głównej ze tak ją nazwę) 🤷🏿

• Popieram
Reactions: Prezesstoczni

Pats_

Badass
PSN
Rojkowski
XBL
Rojkowski
Steam
Pats
No niech się sprężają, bo chyba ostatni na forum nie mam switcha :p
Nie, nie tylko. Ja dalej nie wiem co ludzie widzą w konsoli na której wszystko wygląda "źle", gry są "japońskie", a o czymś takim jak "pl" nikt tam nie słyszał nawet, a ceny "z dupy" (wiem że przesadzam). I SERIO, chciał bym zrozumieć fenomen tej konsoli, ale po prostu - nie potrafię...
I bardzo proszę obrońców uciśnionych (nintendo nie jest uciśnione w sumie, sprzedaje się jak świeże bułeczki) o to by mnie nie bić (już jestem wystarczająco poszkodowany przez życie), ja serio chciał bym zrozumieć "why" i co jest takiego "WOW" w tej konsoli.

DarkStar

Prezes
Musisz w coś zagrać po prostu, zwłaszcza w trybie handheld. Najlepiej jakieś exy first party od Nintendo. One nie wyglądają "źle" (takie Luigi's Mansion 3 to nawet na dużej konsoli by nie było wstyd odpalić), nie są "japońskie" (są często bardzo świeże i bawią się konwencją), nie słyszały o czymś takim jak "pl" (to się zgadza, ale są wyjątki) i mają ceny z dupy są tańsze niż gry na PS5. Dla mnie granie na Switchu to jest coś czego trzeba doświadczyć, żeby się przekonać czy to jest dla nas czy nie.

Puchacz

Badass
No niech się sprężają, bo chyba ostatni na forum nie mam switcha :p
Nie, nie tylko. Ja dalej nie wiem co ludzie widzą w konsoli na której wszystko wygląda "źle", gry są "japońskie", a o czymś takim jak "pl" nikt tam nie słyszał nawet, a ceny "z dupy" (wiem że przesadzam). I SERIO, chciał bym zrozumieć fenomen tej konsoli, ale po prostu - nie potrafię...
I bardzo proszę obrońców uciśnionych (nintendo nie jest uciśnione w sumie, sprzedaje się jak świeże bułeczki) o to by mnie nie bić (już jestem wystarczająco poszkodowany przez życie), ja serio chciał bym zrozumieć "why" i co jest takiego "WOW" w tej konsoli.
Jest sporo gier, które nie są „japońskie”, do tego większość ma język PL (napisy chyba ma większość), argumenty z tzw dupy. Ja gram właściwie tylko na Switchu bo jest to najwygodniejsze (telewizor zajęty albo mi się nie chce do niego iść albo akurat jadę w jakieś nudne miejsce lub służbowo). Dzieci tez nie pomagają w stacjonarnym graniu.

Naars

Badass
Jest sporo gier, które nie są „japońskie”, do tego większość ma język PL (napisy chyba ma większość)
Niestety to nie jest prawda, statystyk dokładnych nie znam, ale z mojego doświadczenia jasno wynika, że wiele gier nie ma nawet polskich napisów i to często w sytuacji, kiedy ta sama gra na innych platformach takowe posiada - przykładem niech będzie Skyrim, który nawet ma polski dubbing na "dużych" platformach, a na Switchu nie ma naszego języka w żadnej postaci. Z drugiej strony wiele gier ma polskie napisy nawet wtedy, kiedy strona w e-shopie mówi, że ich nie ma 🤷‍♂️ Big N wciąż widzi białą plamę kiedy spogląda na mapę Europy.

• Popieram
Reactions: DarkStar

l0l0

Mieszkaniec forum
PSN
kelomac
Niedawno nabyłem, specjalnie dokupiłem teraz jeszcze 2 joy-cony, żeby żona mogła ze mną i młodym grać - czyli jakby nie patrzeć polecam ;) ilość funu rośnie proporcjonalnie do liczby grających osób - niby można z botami, ale to nie to samo (a przynajmniej dla mnie, juniorowi aż takiej różnicy to chyba nie robi). Planszówka to główny tryb gry ale są też inne - z tym, że ta planszówka opiera się w głównej mierze na mini gierkach, nie będziecie siedzieć z nosem w kartach/żetonach ;)