Nintendo Switch

MsbS

Badass
Mario Golf z GBA był bardzo fajny, ale współtworzył go Camelot (ci od Golden Sun). Ten z 3DSa już taki se.
Skywart Sword cieszy mnie tak jak @gseed, niby mam wersję z Wii, ale raczej na WiiU nie odpalę (za dużo zachodu z sensor barem).

Shellma47

Stały bywalec
PSN
Shellma47
XBL
Shellma47
Steam
Shellma47
SW
SW-3014-5042-2552
Porty Zeldy WW HD i TP HD z Wii U są praktycznie pewne. Ludzie, którzy pierwsi zapowiedzieli kolekcje Marianów głośno o tym mówią po tym Nintendo Direct.
Jacy ludzie konkretnie?

Co z Metroidem 2d o którym pojawiają się przecieki
Go chyba zaczeli robic od nowa bo costam. Tak mi sie cos kojarzy.
Od nowa robią Prime 4 czyli Metroid 3D.
A ok. No to jest nadzieja a ona umiera ostatnia.
Jakiś czas temu było kolejne ogłoszenie o pracę związane z Metroidem 4. Także 4 najwcześniej w przyszłym roku.

tolman

Badass
Macie tak, że jak konsola przez dłuższy czas parkuje w doku i wyjmiecie ją do grania w trybie przenośnym, to wiatrak przez 3 minuty wyje na maksa a potem przestaje? To jakieś zabezpieczenie antykurzowe czy już mam reklamować to gunwo?

scooby666

Badass
Macie tak, że jak konsola przez dłuższy czas parkuje w doku i wyjmiecie ją do grania w trybie przenośnym, to wiatrak przez 3 minuty wyje na maksa a potem przestaje? To jakieś zabezpieczenie antykurzowe czy już mam reklamować to gunwo?
Wyjmujesz z doka jak grasz, żeby przejść z trybu dock na hh?
Jeśli tak to to moim zdaniem jest zabezpieczenie przed przegrzaniem. Szybko schładza SoC i potem jest cisza.

Natomiast jeśli jest to w przypadku ładowania w doku i wyjecia uśpionej konsoli to jest gówno do reklamacji.

tolman

Badass
Drugi przypadek, ale po początkowym szaleństwie wiatraka cisnę w jakieś gry 3d przenośnie i cisza. Tyle tylko, że ten Switch to parkuje na uśpionym w doku miesiąc, dwa bez wyjmowania. Patrzyłem reddity (jak ktoś jest ze Śląska albo Pomorza to patrzałem) i niektórzy tak mają i piszą, że to normalne bo kurz.

Na marginesie, jeżeli gram po kilkanaście minut co miesiąc, dwa to chyba czas pomyśleć nad sprzedażą.

Karolu

Stały bywalec
XBL
Karolu
Pro controller to akurat trzeba szanować. Zajebisty pad z bardzo wydajnym akumulatorem. Bardzo wygodny. Zawsze jego zakup można sobie też wytłumaczyć tym, że działa z PC.

• Popieram
Reactions: philipo

Karolu

Stały bywalec
XBL
Karolu
Analogowe spusty ta... chyba tylko w wyścigach używane typu Forza a i tak większość ludzi gaz do dechy non stop daje. Co do krzyżaka to nie wiem, do grania na krzyżaku w klasyki mam innego pada.
Droższy niż konkurencja bo: NFC, żyroskop i podatek od bycia Nintendo.

• Popieram
Reactions: tolman

Blue

Prezes
Czy krzyżak zepsuty to nie wiem. Przejechałem różne pady od róznych producentów i w każdym coś jest nie tak, to już olałem i wziałem od niny. Ale fakt, jest za drogi, na szczęście kod zniżkowy do amazona załatwił sprawę i jest za 190.

Blue

Prezes
No to jak nie wiesz to Ci piszę i już wiesz. Ma trochę zepsuty krzyżak.
Nie ma pada idealnego, zawsze coś :). Wszystkie na które patrzyłem miały jakieś problemy, z pro chyba do mnie akurat nie doszło memo o tym krzyżaku, ale cóż zrobić :). Najważniejszy "ficzer" przy którym i tak klęka większość zamienników - bezprzewodowy(i bez dongla), a że nie zawsze gramy w docku, to coś czego żaden inny nie przeskoczy.

Zresztą kupiłem to dla Mariana 3d do co-opa, a nie do retro gierek, więc d-pad tak średnio mnie interesuje.

Last edited:
  • Popieram
Reactions: SimonX

Karolu

Stały bywalec
XBL
Karolu
4K na TV pewnie będzie osiągalne dzięki DLSS. Podobno w trybie przenośnym dalej będzie 720p co jest według mnie bardzo dobrą decyzją. Do 7" na prawdę nie potrzeba więcej, a daje to same korzyści bo więcej gier będzie lepiej działać w trybie przenośnym i bateria na dłużej starczy.

Blue

Prezes
Ja tam wolę jednak 720p i więcej życia baterii/mniej nagrzewającą się konsolę itp, skoro to przenośny sprzęt. No ale zależy po prostu jakie to poświęcenia będzie niosło, przy tych odległościach w których sie trzyma switcha, 1080p ma sens, szczególnie jak powiększa ekran.

• Popieram
Reactions: scooby666 and Torin

Karolu

Stały bywalec
XBL
Karolu
My możemy tu dyskutować, a jak historia pokazuje i tak wykorzysta te wyższe rozdzielczości garstka gier bo wszystko będzie musiało działać na tych 100 mln już sprzedanych konsol. ;)

Naars

Badass
Pasuje mi taki upgrade, bo mogę zostać na dotychczasowym Switchu bez większego żalu :) Bardzo bym nie chciał, żeby zrobili Switcha 1,5 będącego w rozkroku między Switchem 2 i 1, który miałby wzmocnione bebechy i może jakieś exclusivy w stosunku do podstawowej wersji.

Blue

Prezes
Bardzo bym nie chciał, żeby zrobili Switcha 1,5 będącego w rozkroku między Switchem 2 i 1, który miałby wzmocnione bebechy i może jakieś exclusivy w stosunku do podstawowej wersji.
No ale to będzie taki switch 1.5. Lepsze bebechy, może jakieś pojedyncze exy(tak samo robili już na New 3DS przykładowo), ale akurat wolałbym żeby tych exów nie uskuteczniali, chyba że faktycznie podstawowy by ich nie uciągną po cięciach.

Blue

Prezes
Ale było ex na New 3ds? :) Różnice były prawie żadne. Ja kupiłem New 3ds żeby mieć wymienne panele obudowy z czego właściwie i tak nie skorzystałem.
Exy:

Xenoblade Chronicles
Binding of Isaac: Rebirth
Fire Emblem Warriors
Wind-up Knight 2
Runbow Pocket
Futuridum EP Deluxe
BlockForm
Pixel Hunter
Lifespeed (eShop)
Pinball Hall of Fame
Dragon Fang