Nintendo Switch

SimonX

Stały bywalec
PSN
sbronko
XBL
SimonX PL
Steam
sbronko
SW
SW-5547-7535-5789
Grałem w święta w story mode Mario Makera 2 pudełkowego z karty znajomego na swoim switchu, teraz jak kupiłem cyforwą wersję to gram po prostu dalej. Tak po prostu, bez żadnych problemów.

SimonX

Stały bywalec
PSN
sbronko
XBL
SimonX PL
Steam
sbronko
SW
SW-5547-7535-5789
Ogólne wrażenia są super, ale to raczej dzięki świetnemu story mode. Nie zagłębiałem się jeszcze mocno w te mroczne rejony gry - z twórczością graczy :)
Odpaliłem oczywiście i bez trudu znalazłem kilka dość fajnych poziomów, które nie były jakąś kakofonią efektów i obiektów, i które można było po prostu przejść :) Ale tych pierwszych jest dużo i są z niejasnym dla mnie powodów wysoko oceniane.
Mam też nadzieję coś sam się pobawić edytorem.

Hun19

Aktywny forumowicz
Ale ładna jest ta edycja Animal Crossing

@Hun19 zazdroszczę
Miałem mieć odbiór osobisty w MM ale wczoraj przyszedł mail, że zmieniają na zamówienie z dostawą. Ciekawe kiedy dotrze...
Stwierdziłem, ze raz w życiu kupię, nie najtaniej tylko to co mi się faktycznie podoba no to czekam ;)

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

psxfan

Stały bywalec
PSN
MILax1
XBL
Milax1
zgadzam sie konsola jest przepiękna te kolory uspokajają, nawet nie wiem jak te kolory sie nazywają:)

też człowiek by sobie kupił ale mój swicz działa idealnie, nintendo umie w specjalne wersje konsol

mi jeszcze sie bardzo podobał new 3ds galaxy style

Yeb

Aktywny forumowicz
PSN
Reaperbot9
Steam
Yebaka
Słaby ten direct jak zupa więzienna. Już ten indie był lepszy bo zapowiedzieli PixelJunk Eden 2. A tu gdzie Mario, Zelda, Metroid czy Bayoneta?

A i jeszcze jedno mnie zastanawia, non stop podkreślają free update, np. przy Animal Crossing. Jednym słowem wygląda to jakby zaraz mieli zapowiedzieć płatny update.

l0l0

Padawan
PSN
kelomac
Widzą mini w nazwie wiedziałem, że na exy od nintendo nie ma co liczyć. Obstawiam, że korona trochę psuje wszystkim plany, pewnie część premier trzeba przełożyć na później.

Puchacz

Stały bywalec
Borderlands i Bioshock ❤
Borderlands 2 nigdy nie skończyłem, zacząłem na Vicie ale framerate uniemożliwił granie. Na Switchu może to działać pięknie. Do Jedi Knight 2 tez mam sentyment.

Przy okazji jak zmienię kartę pamięci na większa to poza sciągnięciem wszystkiego od nowa to muszę coś jeszcze robić?

Zapisy gier są chyba w pamięci konsoli (zrzuty ekranu da się wybrać z tego co pamietam).

• Popieram
Reactions: scooby666

scooby666

Mieszkaniec forum
Borderlands i Bioshock ❤
Borderlands 2 nigdy nie skończyłem, zacząłem na Vicie ale framerate uniemożliwił granie. Na Switchu może to działać pięknie. Do Jedi Knight 2 tez mam sentyment.

Przy okazji jak zmienię kartę pamięci na większa to poza sciągnięciem wszystkiego od nowa to muszę coś jeszcze robić?

Zapisy gier są chyba w pamięci konsoli (zrzuty ekranu da się wybrać z tego co pamietam).
Nie musisz ściągać od nowa. Wystarczy skopiować z jednej karty na drugą na PC.

Kosmos

Badass
Trochę słabo bo Trials of Mana na Switchu chodzi w 30 klatkach z dropami do 20. Jeszcze sprawdzę demko na PS4, ale przewiduję, że tam będzie 60 fps z dropami. Square w formie.

SimonX

Stały bywalec
PSN
sbronko
XBL
SimonX PL
Steam
sbronko
SW
SW-5547-7535-5789
Ok, zamówiłem edycję z Animal Crossing. Jest coś co trzeba koniecznie dokupić? Jakieś folie czy inne głupoty?
Szkło na ekran warto. Poza tym IMO nic więcej nie jest specjalnie konieczne.
Ja mam jeszcze dongla 8bitdo do podpięcia "obcych" padów - używałem pada do ps4 zwłaszcza do zeldy i mario oddysey.

SimonX

Stały bywalec
PSN
sbronko
XBL
SimonX PL
Steam
sbronko
SW
SW-5547-7535-5789
Ja brałem Spigen, 49zł z allegro, polecam. A no i, żeby nie było za lekko, to jeszcze przecież etui i karta pamięci. Etui brałem oficjalne Big Bena to mniejsze, mieści praktycznie tylko konsolę i karty z grami, da się upchać słuchawki i jak się bardzo uprzesz to nakładki do joyconów - mnie wystarcza, chodziło głównie o możliwość zabezpieczenia konsoli do transportu, żeby ją do samolotu np było w co zabrać i móc korzystać mobilnie, a resztę rzeczy - tych stacjonarnych łącznie z ładowarką, to wtedy się wrzuca luzem do walizki/plecaka.