Nintendo Switch

Arcybibosz

Badass
2d Mario jest trudne. 3D Mario już nie, ale nie wiem czy 6 latka to ogarnie.

Yoshi i Kirby to są bardzo łatwe gry z przeuroczą oprawą, a tak to nic więcej specjalnie nie przychodzi mi do głowy.
Mhm czyli szału nie ma. Pooglądam sobie jeszcze tego yoshiego.
Labo z tego co widzę raczej do wspólnej zabawy ale wygląda fajnie.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
No na Nintendo nie ma gier, chyba że starocie z poprzedniej generacji albo indyki ;d.

SimonX

Stały bywalec
PSN
sbronko
XBL
SimonX PL
Steam
sbronko
SW
SW-5547-7535-5789
Toada mam na liście moich system sellerów na switcha, liczę na jakąś fajną przecenę dzisiaj, jak nie, to pudełko w każdej chwili można nabyć za 130-150zł i taki mam plan w najbliższej przyszłości. Tylko to jest gra logiczna, nie wiem czy dla 6 latka?
Mariany wymagają na pewno skilla, te 3d też, ale nie przecieniał bym możliwości dziecka. Moja córkaw new syper mario bros 2 na 3ds jest dużo lepsza ode mnie :)

Arcybibosz

Badass
Toada mam na liście moich system sellerów na switcha, liczę na jakąś fajną przecenę dzisiaj, jak nie, to pudełko w każdej chwili można nabyć za 130-150zł i taki mam plan w najbliższej przyszłości. Tylko to jest gra logiczna, nie wiem czy dla 6 latka?
Mariany wymagają na pewno skilla, te 3d też, ale nie przecieniał bym możliwości dziecka. Moja córkaw new syper mario bros 2 na 3ds jest dużo lepsza ode mnie :)
Tak jestnap[isane że to gra logiczna, ale mózg Ci się przy tym nie spoci ;).

MsbS

Mieszkaniec forum
Nie pamiętam już, chyba analogi robiły 'fine tuning'. I ogólnie ten pierwszy celowniczek był w kopalni - ciemno i szaroburo. Po ślicznych kolorowych wyspach paskudnie to wygladało.

Puchacz

Stały bywalec
tego toad-a mam na radarze cały czas, cenia tej gry jest niska w porównaniu do innych gier na swicza

dzisiaj mam właśnie smaka na 2d mario i sobie pogram w new mario deluxe:)
Dla mnie to Mario (NSMD) jest zbyt trudne (a grałem w Mario nawet w czasach NES). Zwłaszcza ostatnie poziomy są praktycznie nie do przejścia. Może na pro controlerze się da ale na joyconach tak średnio.

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
Sprobuj Luigim przejsc, jest duzo latwiej (jak opanujesz jego specyficzna technike poruszania sie). Ja tez sie meczylem w NSMB na WiiU i z tego co pamietam w koncu sie poddalem.

Puchacz

Stały bywalec
Nie jest łatwiej jak goni mnie od dołu lava. Na te poziomy nie ma bata (pod sam koniec) chyba że „autopilot” ale to już nie gra. I ogólnie takich przegiętych poziomów było kilka. Ograłem wiele platformówek ale akurat ta gra jest bezsensu bo zamiast frajdy jest frustracja. Na plus tylko grafika i to że podobnych gier juz nikt nie robi wiec zawsze można pograć w jakiś niestresujacy poziom.

• Popieram
Reactions: psxfan

SimonX

Stały bywalec
PSN
sbronko
XBL
SimonX PL
Steam
sbronko
SW
SW-5547-7535-5789
Mocarna ta wyprzedaż (zgodnie z moimi przewidywaniami). Marian cyfrowo za 166,50, podczas gdy nówka w pudełku z wysyłką 195.
No, czyli taniej jak pudełko :) Mariana Makera teoretycznie można nie odsprzedawać, bo content powstaje online, więc rozważam :)
Z mojej listy jeszcze LEGO City jest w spoko cenie, coś chyba dzisiaj kupię, jeszcze nie zdecydowałem co.

psxfan

Stały bywalec
PSN
MILax1
XBL
Milax1
smash jest fajny, grałem dzisiaj w tryb przygodowy villagerem z animal crossing i mega fajnie sie bawie, gra jest miodna do tego grafa super

czekam na animal crosing

knur

Moderator globalny
Undercover mam na WiiU I łudzę się, że kiedyś przejdę choć WiiU nie odpalałem chyba już z rok. HP jest starawy, to remake czy remaster?
Może na przenośniaku zażre i będzie to właśnie synonim idealnej gry na switcha. :)
Ja ogrywałem na X i bawiłem się świetnie, reszta gier z serii lego to tak naprawdę klony tego samego.

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
A i tak wyglada lepiej niz na XOne ;)
Ja przeszedlem cale Undercover na WiiU i bawilem sie swietnie. Najlepsze LEGO z serii, zaraz potem jest LEGO: Star Wars.
Gra moze i nie wygladala na WiiU jakos ladnie (te rozmazane tla sprawiajace wrazenie ze rozdzielczosc wrocila do wczesnych lat 2000-ych), potrafia powaznie chrupnac podczas jazdy po miescie, ale w czasie misji nie bylo problemow. No i smieszkowa fabula byla mocno na plus.

SimonX

Stały bywalec
PSN
sbronko
XBL
SimonX PL
Steam
sbronko
SW
SW-5547-7535-5789
OK, grał ktoś w Mario Maker 2? Myślicie, że warto to brać cyfrowo? Nie mam zapędów twórczych, nie planuję za bardzo rzucić się na tworzenie poziomów i mam wątpliwości co do jakości kontentu tworzonego przez graczy. Pamiętam z LBP, że pobawiłem się chwilę edytorem, zagrałem w kilka poziomów z sieci i tyle - jakoś poza story mode nic mnie nie wciągnęło. Z tego co wyczytałem story mode w MM2 trwa 6-10h i to będzie moje granie. Czy społeczność tworzy coś ciekawego faktycznie i warto ten tytuł mieć "na zawsze"?
A może ktoś z forum się bawi w tworzenie poziomów?

psxfan

Stały bywalec
PSN
MILax1
XBL
Milax1
Mario na wii u miał zajebiste poziomy robione przez graczy, gracze magą je oceniać i przez to tworzy sie ranking ja tam mekara na wii u uwilebiałem

nie wiem jak jest na swiczu:)

Puchacz

Stały bywalec
Ja z Mario Maker 2 miałem właśnie tak: "pobawiłem się chwilę edytorem, zagrałem w kilka poziomów z sieci i tyle - jakoś poza story mode nic mnie nie wciągnęło". A story mode jest fajne ale krótkie.

tomee

Stały bywalec
U mnie podobnie, raz na jakiś czas wrócę sprawdzić co fajnego powstało, zagram jakiś etap i odkładam. Coś tam tworzyłem, ale generalnie szału wielkiego nie ma. Ot chciałem mieć jakieś Mario 2D i mam ;)