Niby śmieszne wrzutki polityczne

dziki

Badass
PSN
fajnalowiec
Steam
fajnalowiec
@Naars : ja bardzo, szczegolnie z "wrazliwej twarzy lewicy" tego pana. No i niezapominajmy, ze ten pan to tzw elita intelektualna a jego gazetka kierowana jest raczej do inteligencji, niz sluchaczy Zenka. Mozesz tez sie ew. posmiac z proby a'la F. Chajzer ucieczki przed swoim fakupem i obrocenia wszystkiego w zarcik, ktory wlasnie twitnal.

Naars

Stały bywalec
Słaby to żart, który trzeba tłumaczyć i kazać wczytywać się czyjąś biografię i aktywność z ostatnich miesięcy.
Śmiejemy się tu z czegoś?
Dziki cały dzień siedzi i czyha na wpadkę jakiegoś lewicowca (nigdy prawicowca!) a ty się tak odpłacasz?
Chyba faktycznie tak jest, bo jeszcze odpowiada mi tak, jakby wszyscy tak swoje dni spędzali. Co to za Engelking, gdzie on pracuje, kim on w ogóle jest? Skąd mam wiedzieć, co powiedział/napisał Chajzer? I to jeszcze jest ponoć jakaś elita i nie wiem, powinienem się zgadzać z nimi? :unsure:

• Popieram
Reactions: Srebrny_Lis

dziki

Badass
PSN
fajnalowiec
Steam
fajnalowiec
@Simplex : ale wiesz, ze sa ludzie, ktorzy to robia za mnie wiec ja nie musze na nic czychac i spedzac 24/7 w internetach. Wchodze sobie od czasu np na fb, czytam i heheszkuje. To naprawde jest prostsze niz to sobie imaginujesz. Tzn moglbym jeszcze jakies rss feedy poustawiac sobie i dostawiac wszystko z automatu na juz zeby byc bardziej do przodu, ale nie lubie byc rozpraszany.

@Naars : chyba rzeczywiscie z dupy Chajzera wyciagnalem uznajac, ze skoro mnie tematy socjologii/ psychologii interesuja to innych tez. Ale jak chcesz to sobie obejrzysz googlujac gargamel chajzer gdzie ten typ (tez za mnie :) ladnie wypunktowal tego pana i jego nieustajaca walke z hejtem.

Naars

Stały bywalec
@Naars : chyba rzeczywiscie z dupy Chajzera wyciagnalem uznajac, ze skoro mnie tematy socjologii/ psychologii interesuja to innych tez. Ale jak chcesz to sobie obejrzysz googlujac gargamel chajzer gdzie ten typ (tez za mnie :) ladnie wypunktowal tego pana i jego nieustajaca walke z hejtem.
Czyli jak nie wiem, co powiedział Chajzer, to nie interesują mnie tematy socjologii/psychologii?

Prawda jest taka, że tworzych chochoła i robisz z tych 2 ziomeczków - jeden to jakiś no-name totalny, drugi to błazen znany z tego, że jest znany i że jest synem kogoś znanego z podobnych powodów - rzekome elity intelektualne przeciwnej Tobie strony sceny politycznej... ergo - lewaki to dno i metr mułu, skoro ich 'elyty' to dno.

PS: Żart jest dobry dopiero wtedy, jak nie trzeba go tłumaczyć, więc chyba jesteśmy nie w tym temacie, co trzeba.

dziki

Badass
PSN
fajnalowiec
Steam
fajnalowiec

maxplastic

Stały bywalec
Bohema.

Mogę się mylić, ale wydaje mi się że najlepsze czasy Krytyki politycznej już minęły i nie ma ona takiego zasięgu, wpływu czy renomy. A może po prostu tak dużo o niej słyszałem na studiach, 10 lat temu, bo miała siedzibę naprzeciwko mojego wydziału, a jeden znajomy intensywnie tam działał i był skończonym, nakręconym lewakiem. Dziś pracuje w Wyborczej. Zaskoczenie.

Z innej beczki.

Naars

Stały bywalec
@Naars : możesz tego typa nie znać, ale jak się chociaż trochę interesujesz polityka to powinieneś wiedzieć co to krytyka polityczna i na jakie medium jest kreowana; niemalże artystyczna, intelektualna bochema i najpiękniejszy z pięknych glos lewicy. Zresztą byla nie raz tutaj wrzucana w linkach.
Do pewnych dowcipów trzeba mieć jakies pojecie o temacie.
A wyobrażasz sobie świat, w którym ktoś ma raczej lewicowe poglądy i nie czyta krytyki politycznej? Czasem jakiś artykuł do mnie trafia, ale takich ludzi jak ten, co podlinkowałeś, kompletnie nie rozpoznaję. I co teraz?

PS: Najłatwiej jest zarzucić komuś brak obeznania, jak się rzuci nieśmieszny żart, który nikogo nie rozbawił oprócz Ciebie :)

dziki

Badass
PSN
fajnalowiec
Steam
fajnalowiec
@Naars : no wyobrazam sobie; ja mam centrowe poglady i zdarzalo mi sie przeczytac tam kilka artykulow, ale zupelnie do mnie nie trafili; pod plaszczykiem jakies grubszej idei smecili jakies swoje utopijne androny. Co nie zmienia faktu, ze wiem kim sa i z czym to sie je.
Ogolnie mnie smieszy dwulicowosc ludzi; u (okolo)politykow tym bardziej, bo w koncu dla wielu osob sa oni autorytetami i na podstawie ich wypowiedzi buduja mocno swoj swiatopoglad i kierunek sceny politycznej nie ma tu zadnego znaczenia wiec jak u Kuchcinskiego wyjdzie w koncu, ze jednak robil bungabunga z ukrainskimi nastolatkami to tez wrzuce, ze "kleczy przed figura, a..." :)