Newsy - Temat zbiorczy

angh

Prezes
PSN
angh
cale szczescie, ze te gry na poprzednia generacje wciaz sa czesto wyjatkowo dobre. Dlatego nie bedzie ten okres przejsciowy jakas duza strata. Podejrzewam, ze - gdyby nie zmniejszoina produkcja przez pandemie - pozbylibysmy sie gier cross gen przed 2022, ale rowniez wiekszosc gier planowanych teraz na 2022 wyszlaby w 2021, wiec wyszloby niemal na to samo.

• Popieram
Reactions: czajuprime

DarkStar

Prezes
Zależy które. Ogółem tak -- Deus Ex to jest nisza, Marvel to mainstream wychodzący poza gry (albo nawet na odwrót -- bo przed grami były inne media). Wiem, że pytanie powyżej jest o Avengers. :p Zaraz obok masz dwie części Spider-Mana na konsolach Sony. LEGO. I inne.

Simplex

Apostoł VR, Moderator Globalny
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Wikipedia twierdzi inaczej ;) (przynajmniej jeśli chodzi o film).

To nie jest tak, że Cyberpunk nagle powstał w momencie wydania Neuromancera. Gatunek zaczął formować się pod koniec lat 70, opowiadanie Bruce'a Bethke zatytułowane "Cyberpunk" zostało napisane w 1980.

angh

Prezes
PSN
angh
Bylo wiele ksiazek, ktore uzywaly zblizonego opisu swiata, ale to jednak Gibson (i wczesniej czesciowo blade runner) obrysowal to grubym flamastrem i wbil w pewne ramy. W ksiazkach dicka zwykle swiat jest dalekim tlem podkreslajacym jakis umyslowy fikolek, ktory sie zdarzy, u Gibsona swiat jest chyba glownym bohaterem ;)

Mexiss

I Am Robot
PSN
Astarr
XBL
Mexthar
Steam
Astarrpl
Medium zmierza na ps5:
Sprawdzę jak cena będzie <120. Nie przepadam za Bubelrami, ale chciałbym dać im szansę.

l0l0

Mieszkaniec forum
PSN
kelomac
Dodaj do tego słynną optymalizację blubera i slide show gotowy ;) A serio to przy medium to nawet spadki klatek zbytnio nie będą przeszkadzać, tam się głównie chodzi i klika.

Biskup

Prezes
PSN
DiukPL
XBL
DiukPL
Steam
Biskup
Lel. Wnioskuję po wpisach, że żaden z powyższych nie grał w Medium ;) Świetna gra, chodzi bardzo dobrze na XSX, więc nie widzę powodu, dla którego nie miałaby chodzić tak samo na lepszej maszynie :somsiad:

Będzie patch z polonizacją? Jeśli nie to nikogo
Nie będzie. Będą napisy, tak jak obecnie.

Rudy_Rydz

Badass
Medium zmierza na ps5:
Sprawdzę jak cena będzie <120. Nie przepadam za Bubelrami, ale chciałbym dać im szansę.
Też nie przepadam za ich grami, Layers of Fear mnie znudził ale przy Medium bawiłem się naprawdę zacnie.

Kosmos

Badass
Też oceniam Medium pozytywnie. Sporo łażenia bez celu, ale klimat, miejscówki, bohaterowie (Dorociński sztos) dają radę. Drugi raz raczej nie będę grał, bo już znam zakończenie, ale sequel kupiłbym day one.

Danio

Prezes
PSN
arahjista
XBL
Danio237
Steam
Danio237
Z ich strony wynika, że robią gry z fabułą, więc chyba można liczyć na single player zakładam.
Według twórców nawet Fortnite BR to "gra z fabułą" więc raczej nie ma tego co słuchać. A jako, że główny założyciel to facet od zombiaków z CoDa i w tym swoim wpisie na blogu PSN często używają słów "our community" to ja podejrzewam, że Sony w końcu chce zrobić jakiegoś fajnego GaaSa. :p

Last edited:

Danio

Prezes
PSN
arahjista
XBL
Danio237
Steam
Danio237
Netflix ekranizuje połowę marek Ubi ostatnio.
Nie spodziewam się niczego dobrego na razie, no ale jako fan Splinter Cella i Blood Dragona na pewno sprawdzę. Z takim nastawieniem nie mogą mnie wkurzyć jak będzie słabe, jedynie pozytywnie zaskoczyć. ;)