Newsy - Temat zbiorczy

Naars

Badass
Cóż, historia lubi się powtarzać. Jedynka też przeszła piekło zanim wypuścili ją na rynek. Przestałem śledzić newsy o tej grze, do premiery jeszcze bardzo daleko, a i wątpię czy po tych wszystkich problemach będzie z tego dobra rzecz.
 

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
Jesli dobrze kojarze, to na forum jest kilku fanow serii:

Mi sie jedynka bardzo podobala, dwojke tez skonczylem, choc gralem na PS3 i ta wersja byla mocno dziwna, a trojke kupilem, pogralem moze z godzine i zapomnialem. Ciekawe jakie wersje wejda w sklad tej kolekcji, bo pamietam ze tam byly jaja z krwia, odpadajacymi konczynami i cenzura i ogolnie kazda wersja miala cos spieprzone.
 
  • Popieram
Reactions: Xian

angh

Prezes
PSN
angh
Nic dziwnego - jeden z powodow, dla ktorego nie zamierzam kiedykolwiek pracowac w zawodzie w PL. Oraz, glowny powod opuszczenia kraju -> gownomanagerowie z nadania, z kompleksami napoleona i wiedza jasia z podworka.
Szkoda tylko, ze te nastwienie niszczy potencjalnie dobre studia w kraju. Niestety, kazdy sobie rzepke skrobie.
 

Simplex

Apostoł VR, Moderator Globalny
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
"it’s hard to feel like complaints about sexism are being taken seriously when the main feature of the CEO’s office is a photo of a naked woman next to a cheetah.

Ale zdjęcia to nie dali!

EDIT: zwracam honor, jest link. Każdy może poczuć się jak CEO Techlandu :D
 

Simplex

Apostoł VR, Moderator Globalny
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
"if any of our employees, anonymously, report that they feel uncomfortable with it I will remove it immediately.”
While the offer to ensure his staff are comfortable is surely welcome for the hundreds of developers at Techland, you might find it difficult to report a concern about your boss when the HR manager is his wife. In February 2020, she took on the role of acting chief HR officer - according to her public work history, without prior experience in HR.
Elsewhere in the company, Pawel Marchewka’s sister is head of international sales.

Rodzinna firma :D

Zona CEO jest szefem HR:
Does Marchewka consider this a conflict of interest?
“No I don’t,” he tells me via email. “My wife is a professional and we have a professional relationship at work.”

Jak można coś takiego na serio napisać? :D
Nie da się nie miec konflktu interesów z własnym małżonkiem.
 

Simplex

Apostoł VR, Moderator Globalny
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Ten artykuł to złoto:
"Łukasz Janas is Techland’s new creative director of marketing. He joined the company from Kinguin, which is like a smaller G2A-style operation - a PC key reseller that’s extremely disliked in the Polish games industry. " :D

Jego dzieła:

 
  • Popieram
Reactions: angh

maxplastic

Mieszkaniec forum
Oho, już czekam jak Forumogadka wyśmieje ten artykuł. Dobrze, że go Jason nie napisał...Dopiero zaczynam czytać, ale z tym zdjęciem na ścianie to IMO trochę przesada. Zaraz się okażę, że w dzisiejszych czasach to nawet Helmuta Newtona nie można doceniać i powiesić - mam o nim dwa albumy, choć akurat nic na ścianie
 

Simplex

Apostoł VR, Moderator Globalny
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Czyli gdybyś był CEO Techlandu to nie widziałbyś nic niestosownego w powieszeniu tego obrazu na ścianie w swoim biurze?
Wiele rzeczy w życiu widziałem, ale gołej baby na ścianie w biurze CEO to jeszcze nie ;) Może jakby powiesił dla równowagi gołego chłopa to byłoby sprawiedliwiej :D

EDIT:
widzę że ta sprawa nie jest nowa:
 
Last edited:
  • Popieram
Reactions: angh

maxplastic

Mieszkaniec forum
Trochę odróżniłbym "gołą babę" od tego zdjęcia. To nie jest jakiś rozbierany kalendarz, jak u mechanika - chyba, że to kalendarz Pirelli Być może nie powiesiłbym tego w swoim biurze, ale nie uważam, że to jest największy problem opisanej sytaucji, jest trochę wrzucone ot tak w tym zdaniu. Chyba wolę w biurze coś takiego niż plakaty filmowe, growe albo inne kiczowate grafiki.
 
  • Popieram
Reactions: Jay

maxplastic

Mieszkaniec forum
Tego nie wiesz ;) Ale again, powiedzmy wprost, cycki to nie jaja, trochę przesadzamy. To tak jak w filmie, jedno pokazuje się bez problemu, drugie prawie nigdy. Poza tym nie wiemy jak jego biuro wygląda, czy często zaglądają do niego kobiety - ale gdyby tak było, to mogłoby to być niepokojące. Chyba, że jest całe przeszklone. Nie będę bronił faceta, bo z artykuły raczej nie wychodzi na dobrego managera i ogólnie gościa z odpowiednim podejściem, ale znowu powtórzę, że jest to najmniejszy problem, wrzucony, bo żyjemy w takich, a nie innych czasach.
 
  • Popieram
Reactions: Blue