Newsy - Temat zbiorczy

Krusty

Mieszkaniec forum
Jun 29, 2019
681
342
W Xbox Game of the Year jest Psychonauts 2, można by zamienić z PlayStation miejscami i nic by się nie stało. ;) A prócz Resisenta Capcomowi jeszcze największą kasę przynosi Monster Hunter.

Hmm, ale Mass Effect to przecież zrzynka ze Stargejta, to po co płacić EA za prawa do czegoś co już mają? :p
Mass Efffect to copy paste z masy różnych rzeczy...

Screwball

I Am Robot
Jun 28, 2019
7,262
9,820

Grzyboslav

Stały bywalec
Jun 28, 2019
376
227
W Bioware chyba niezbyt dobrze się dzieje:
he "leaves the next Dragon Age game in excellent hands, with the team here at the studio who will carry forward our vision for the game."
W tłumaczeniu z korpobełkotu na normalny: 'Uciekam z tonącego okrętu, no to róbta co chceta'

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,512
7,692
  • Popieram
Reactions: Screwball

DarkStar

Xbot
Jun 27, 2019
3,262
3,208
Kraków
Postapo w otwartym świecie… tworzone na razie przez jedną osobę. Klikając na link do trailera na YT spodziewałem się krapulca, tymczasem bardzo spoko to wygląda. Autor chce powiększyć zespół aby dokończyć grę. Chętnie bym zagrał w coś takiego. Według autora inspirację stanowią Silent Hill oraz Resident Evil.

DarkStar

Xbot
Jun 27, 2019
3,262
3,208
Kraków
Panowie a sprawdzacie na jednym konkretnym filmiku bo widze, ze na roznych a mozliwe, ze po prostu tworca ma mozliwosc zablokowania.

Np trailer od Wronged us u mnie wyglada tak:
View attachment 1638

Nie podobał się?

--

Apple pozywa NSO Group, czyli izraelską firmę odpowiedzialną za oprogramowanie szpiegujące Pegasus.

(news dotyczy również smartfonów z Androidem, na którym także działa Pegasus)

Jest kontynuacja tematu — wczoraj Apple wysłało na telefony, które wg nich mogły być celem ataku powiadomienie.

I okazało się, że jest również wątek polski:

Pani prokurator nie pała sympatią do PiSu, Apple uważa, że polski rząd mógł szpiegować jej smartfona z wykorzystaniem Pegasusa.

Zaraz Screwball każe mi stać w kącie, ale mam w ignorze cały dział polityczny (szambo), więc z góry odmawiam! Wcześniejszego linka wkleiłem do tego wątku, bo był dla mnie po prostu newsem technologiczno-prywatnościowym, ale teraz troszkę poza ten obręb wychodzi, tak że przepraszam.