Newsy - Temat zbiorczy

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,512
7,692
Odpaliłem cod airborne, ale to już się tak zestarzało, że nie daje funu. Gow judgment z kolei mega nudne, festiwal killroomów bez większego sensu. Chyba nic nie skorzystam na tym nowym rozdaniu z fps boost.

• Popieram
Reactions: Simplex

srekal34

Badass
Jun 28, 2019
2,278
1,942
Podrecznikowo moze nie do konca, ale chyba sie juz przyjelo.
Z drugiej strony eplayerom blizej do np. strzelectwa(ktorych nazywa sie athletes) niz do szachow - bo jednak liczy sie glownie zrecznosc, wiec da sie to podpiac pod sport atletyczny.

• Popieram
Reactions: gseed

TurboGad

Badass
Jun 28, 2019
1,538
1,029
Ja widzę w tej grze potencjał, bo już dekada mija od czasu jak w mainstreamie było miejsce dla taktycznych shooterów. W dodatku gra ponoć jest konsultowana nie tylko z weteranami ale i mieszkańcami Faludży, a sami twórcy przyznali, że wydźwięk polityczny siłą rzeczy będzie. Jak gry mają być traktowane na równi z innymi mediami to trzeb takich produkcji.

olas

Badass
Jun 28, 2019
1,550
951
Ja widzę w tej grze potencjał, bo już dekada mija od czasu jak w mainstreamie było miejsce dla taktycznych shooterów. W dodatku gra ponoć jest konsultowana nie tylko z weteranami ale i mieszkańcami Faludży, a sami twórcy przyznali, że wydźwięk polityczny siłą rzeczy będzie. Jak gry mają być traktowane na równi z innymi mediami to trzeb takich produkcji.
No moze i jest potencjal ale ta gra nie wiem ile lat wychodzi i jedyne co wiemy to ze jest przesunieta po tym jak byla przesunieta po ostatnim przesunieciu. Kontrowersyjna moze i bedzie ale po tylu latach to to sie moze tez jakos juz przedawni?

jak slysze ten tytul to jedynce co mi przychodzi do glowy - gra ci miala byc skandalem a nie wyszla - nic wiecej :)

Pozdr

• Popieram
Reactions: TurboGad

Mexiss

I Am Robot
Jun 27, 2019
6,355
4,516
Super. Tez tak myślałem zanim zaczęli czarować, że gra będzie a-polityczna, bez zbrodni wojennych etc. Później jak szambo wybiło to jednak zmienili zdanie. Ja im nie ufam. Jadą na dawnej kontrowersji (na którą mocno czekałem) i tyle. Do zsypu.

TurboGad

Badass
Jun 28, 2019
1,538
1,029
Fakt, zmienili narrację o 180 stopni (no może trochę mniej) z biegiem czasu. Ja im jednak nadal ufałem...jako-tako. Teraz nie ufam, bo obsuwa o rok to jednak dużo za dużo. Z drugiej strony, może lepiej tak niż iść żałosną ścieżką CDPR.

olas

Badass
Jun 28, 2019
1,550
951

W jednej grze Batman, Arya Stark i Tom & Jerry. :D Mogli jeszcze postacie z Mechanicznej Pomarańczy dorzucić. ;)
Kompletnie nie kumam fenomenu tych wszystkich smaszbrosowych gierek (z oryginałem na czele). Jeden, wielki chaos. A lubiłem kiedyś (i to nawet bardzo) Power Stone, więc to nie jest tak, że nie przepadam za bijatykami.

pozdr

To samo mam. Absolutny chaos i pierdolnik. Dzieci lubia bo wlasnie pierdolnik ale ja nawet nie wiem jak tu sie w nich wygrywa. A tez w virtua fighter, MK Gralem ostro

Pozdr

czajuprime

Mieszkaniec forum
Jun 27, 2019
935
1,144
Patrzcie! Kolejny dowód na to, że Jimbo jest geniuszem biznesu płynącym z PlayStation pod prąd trendów rynkowych! :rolleyes: Gdy cała branża zmierza w stronę digitalu, Jimbo sprzedaje co raz więcej pudełek. Jestem bardzo ciekaw czy się mu się piniądz zgadza, gdy z jednej strony rucha europejskich graczy, a z drugiej powoduje, że rynek używek rośnie w siłę.

DarkStar

Xbot
Jun 27, 2019
3,262
3,208
Kraków
Nie dziwię się, że gracze wybierają wydania pudełkowe patrząc na ceny w PS Store.

W temacie:

A tu w temacie wątku:

1080p w streamingu na telewizorze 4K trochę kiepsko wygląda.

• Popieram
Reactions: Simplex

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,587
3,356

DarkStar

Xbot
Jun 27, 2019
3,262
3,208
Kraków
Apple pozywa NSO Group, czyli izraelską firmę odpowiedzialną za oprogramowanie szpiegujące Pegasus.

(news dotyczy również smartfonów z Androidem, na którym także działa Pegasus)

Muzi

Prezes
Jun 28, 2019
3,386
1,810

Golden Joystick Award Winners 2021​

• Best Storytelling - Life is Strange: True Colors
  • Best Multiplayer Game - It Takes Two
  • Best Audio - Resident Evil: Village
  • Best Visual Design - Ratchet and Clank: Rift Apart
  • Best Game Expansion - Ghost of Tsushima: Iki Island Expansion
  • Mobile Game of the Year - League of Legends: Wild Rift
  • Best Gaming Hardware - PS5
  • Best Indie Game - Death's Door
  • Studio of the Year - Capcom
  • Best Performer - Maggie Robertson (Lady Dimitrescu)
  • Breakthrough Award - Housemarque
  • Best Game Community - Final Fantasy 14
  • Still Playing Award - Final Fantasy 14
  • PC Game of the Year - Hitman 3
  • Nintendo Game of the Year - Metroid Dread
  • Xbox Game of the Year - Psychonauts 2
  • PlayStation Game of the Year - Resident Evil Village
  • Most Wanted Game - Elden Ring
  • Critics Choice Award - Deathloop
  • Ultimate Game of the Year - Resident Evil Village
  • Ultimate Hardware of All Time - PC
  • Ultimate Game of All Time - Dark Souls

Spoko lista, ale PlayStation Game of the Year - Resident Evil Village ? multiplatforma? nie słyszeli o Returnalu czy Ratchecie w tym roku?

Screwball

I Am Robot
Jun 28, 2019
7,262
9,820
Czytam sobie teraz książkę o Residencie i dopiero sobie uświadomiłem, że gdyby nie ta seria, to dawno by już Capcomu nie było (albo byłby jakimś sorry ass paczinko jak Konami). Niesamowite, że ćwierć wieku i to wciąż jest tak topowa seria, po raz kolejny z sukcesem "reinventowana".

pozdr

Muzi

Prezes
Jun 28, 2019
3,386
1,810
Spoko lista, ale PlayStation Game of the Year - Resident Evil Village ? multiplatforma? nie słyszeli o Returnalu czy Ratchecie w tym roku?
Głosować mógł każdy no i Refundal ma zbyt kontrowersyjne mechaniki, a Ratchet aż tak popularny jak seria Residentów (a ost. był udany) nie jest.
słuszna obserwacja, ale jakaś lista nominowanych tytułów w danej kategorii musiała być, więc ktoś odpowiedzialny ze strony Dżojstików Village musiał umieścić w polu Gra Roku Playstation

Czytam sobie teraz książkę o Residencie i dopiero sobie uświadomiłem, że gdyby nie ta seria, to dawno by już Capcomu nie było (albo byłby jakimś sorry ass paczinko jak Konami). Niesamowite, że ćwierć wieku i to wciąż jest tak topowa seria, po raz kolejny z sukcesem "reinventowana".

pozdr
i ten silnik !

ostatnio wróciłem do Village po kilku miesiącach i gra zachwyca grafiką..wiadomo niektóre tekstury mogły by być lepsze itp. ale jest postęp względem 7 ( tam, zakładam, VR zepsuło tekstury i ostrość obrazu )..RE 9 tylko na next-geny to będzie graficzny majstersztyk

• Popieram
Reactions: Screwball

Muzi

Prezes
Jun 28, 2019
3,386
1,810
@Screwball tak jest ! co jak co, ale od słabej 6 Capcom na fali z serią jest..jedyne do czego od czasów 6 mogę się przyczepić to słabe DLC do 7..mam nadzieję, że wyciągneli wnioski po krytyce i DLC 8 nie będzie miało jakichś idiotycznych gierek z paczinko ;) czy walki na pięści z molded/zombie.

• Popieram
Reactions: Screwball

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,587
3,356
W Xbox Game of the Year jest Psychonauts 2, można by zamienić z PlayStation miejscami i nic by się nie stało. ;) A prócz Resisenta Capcomowi jeszcze największą kasę przynosi Monster Hunter.

Hmm, ale Mass Effect to przecież zrzynka ze Stargejta, to po co płacić EA za prawa do czegoś co już mają? :p