Newsy - Temat zbiorczy

Muzi

Prezes
Wersja GTA5 next-gen przeniesiona z listopada 2021 na marzec 2022 - :LOL:

konferencja udana, nic od ND trochę mnie zaskoczyło, Insomniac na jakiś sterydach/prochach jadą - super, że biorą się za nowe IP

Sony jest wydawcą rimejku KOTORa stąd zapewne czasowa wyłączność

żadnego update z tych fajniejszych indyków co w zeszłym roku pokazywali, na przykład - Little Devil Inside

• Popieram
Reactions: olas and angh

Irreversible

Moderator 'Gry bez prądu'
Meh, stracone 42 minuty.
W GoW pewnie zagram, relacja father & son. Start prezentacji GT7 i muzyka klasyczna (uwielbiam ten kontrast między rywalami; traktuję to jako oddanie należytego szacunku motoryzacji - a nie papka jaką kojarzę z forzy, festyny...) i chyba tyle co mi zostało w głowie. Reszta prezentuję się zupełnie średnio, albo nie moje klimaty.
A, jeszcze KotOR miłym dodatkiem, wątpię jednak abym miał ochotę tam wracać na kilkadziesiąt godzin.

• Popieram
Reactions: Mexiss and JaWamDam

angh

I Am Robot
+! Project Eve - podoba mi sie klimat i pomysl, lubie takie rzeczy
- tina wonderland - zajechali ta marke i o ile fajne to bylo na poczatku i dalo sie przezyc w dwojce, to troche sie juz niedobrze robi. A szkoda, bo Tina to naprawde fajna postac.
= Rainbow six to nie moje klimaty
= Alan Wake - troche niepotrzebne, ale w sumie wiele osob bedzie mialo szanse nadrobic. Mam zaliczone, nie bede dotykal raz jeszcze.
= GTA5 - totalnie mnie nei interesuje i bylby minus, ale niestety to jest dojna krowa, wiec musieli to wrzucic.
+! marvel Guardians - oh tak.
-! Blood Hunts - bardzo chetnie przytulilbym RPG w tym swiecie, ale to tutaj to zart.
= Forspoken - wciaz nie wiem, co to jest. Wyglada na cos fajnego, ale na razie bez ekscytacji.
- Deathloop - nope.
+! KOTOR - nawet nei wiedzialem, ze sie wydarzy. Wciaz trudno powiedziec, ale dobry remake (nie remaster) moglby byc fajny. Szkoda, ze ostatnio SW mnie nie bardzo.
=! Ghostwire - chyba niekoniecznie cos fajnego, temat wydaje sie ok, nie wierze w jego dobre wykonanie.
+! Wolverine - to ma szanse byc mocne
+ Spider-Man 2 - wiecej dobrego, wszystko ladniejsze i wieksze.
+ GoW 2.

! -> cos, o czym nie wiedzialem. 6 dla mnie nowych tytulow, 6 tytulow, ktore chce ograc, 3 ktore mi sie nie podobaja i uwazam je za strate czasu, i 5, ktore mnie nie interesuja i w ktore pewnie nie pogram.
Nie bylo zle.

• Popieram
Reactions: olas

randydisher

Mieszkaniec forum
Wolverine niewiadoma? Przecież to robi Insomniac więc na pewno będzie sztos.

Ciekawe tylko kiedy premiera, Spiderman 2 miał 2023 więc Wolverine to pewnie 2024/2025.

https://blog.playstation.com/2021/09/09/marvels-spider-man-2-and-marvels-wolverine-revealed/

Even though Marvel’s Wolverine is very early in development, from what I’ve seen of its emotional narrative and cutting-edge gameplay (see what I did there?), the team is already creating something truly special.

• Popieram
Reactions: Varamir and angh

Sparrow

Mieszkaniec forum
KOTOR i Wolverine, czyli najgorętsze kąski tej prezentacji, to póki co praktycznie tylko logo z tytułem, więc nie za bardzo jest się czym podniecać. Fajnie, że będą, ale to pieśń odległej przyszłości. Mam też wątpliwości co do marcowej premiery GT7, obstawiam obsuwkę na Q4 2022. Tradycja Polyphony / Yamauchi zobowiązuje.

Brak mi takich dużych konferencji na żywo z prawdziwymi ludźmi, które już pewne nie wrócą, skoro okazało się, że stream trailerów jest nieporównywalnie tańszy a dociera do tej samej publiki z takim samym skutkiem.

• Popieram
Reactions: MikeL

Xian

Administrator
Staff member
Czas pokaże ile w tym prawdy, ale nieźle się ulało

Lista w spojlerze, aby nie psuć kolejnych targów/showcasów ;)

• Horizon: Forbidden West
  • Gran Turismo 7
  • God of War
  • Returnal
  • Demon Souls
  • Ghost of Tsushima
  • Ratchet and Clank
  • Gears of War 6
  • Avowed
  • Chrono Cross Remaster
  • Final Fantasy: Tactics Remaster
  • Final Fantasy 7: Remake
  • Final Fantasy 9: Remake
  • Kingdom Hearts IV
  • Resident Evil 4 Remake
  • Dragons Dogma 2
  • GTA III, Vice City and San Andreas Remaster
  • Bayonetta 3
  • Judgment
  • Catherine Full Body
  • Half Life 2 Remastered

angh

I Am Robot
Ciekawe. To by oznaczało, że kupowanie czegokolwiek niż pc generalnie nie ma sensu. I jednocześnie gadacie o ratchett and clank i nvme byłoby strzępieniem ryja. Normalnie włożyłbym między bajki, ale z rajanem to by mnie nawet nie zdziwiło;)

Simplex

Apostoł VR
Ta lista to oczywisty fejk, bo nie ma Bloodborne :D

To ja wylistuję gry które moim zdaniem na PC nie pojawią się nigdy, albo może za kilka lat (a jak wyjdą, będzie można się śmiać). Ale racja, że Jimbo jest nieprzewidywalny.
  • Horizon: Forbidden West
  • Gran Turismo 7
  • God of War
  • Returnal
  • Demon Souls
  • Ghost of Tsushima
  • Ratchet and Clank

• Popieram
Reactions: olas and angh

Muzi

Prezes
Ciekawe. To by oznaczało, że kupowanie czegokolwiek niż pc generalnie nie ma sensu. I jednocześnie gadacie o ratchett and clank i nvme byłoby strzępieniem ryja. Normalnie włożyłbym między bajki, ale z rajanem to by mnie nawet nie zdziwiło;)
ma sens, chyba, że chcesz grać w te gry kilka lat po premierze konsolowej:)..pc gejming jest dla wybranych - nie każdy ma czas, umiejętności, ochotę czy nerwy

srekal34

Badass
W artykule zalinkowanym przez @Xian pisza, ze ta lista ma kilka miesiecy i jest na niej Uncharted Thieves Legacy ktore pod tym tytulem zostalo ogloszone dopiero kilka dni temu. Ciekawe. Nixxes chyba nie proznuje ;)
Ten Ratchet to chyba stary a nie RA.

Xian

Administrator
Staff member
Doszedl Bioshock 2022, Titan Quest 2, Space Marines 2, Tomb Raider Anniversary, RTXowe wersje kilku gier, nowe, potwierdzone Brother in Arms..

Nie kojarze, aby ostatnimi czasy trafil sie wiekszy przeciek :unsure:

[edit]

Juz 17 wrzesnia THQ Nord bedzie mialo swoj rocznicowy showcase, wtedy bedzie mozna sprawdzic, ile w tym wszystkim jest prawdy, bo zapewne czyms beda chcieli "zaskoczyc" ;)

• Popieram
Reactions: Mexiss

Dr.BaoBao

Nowy Forumowicz
Sam filmik był debilny i to z przynajmniej dwóch powód, ale mimo wszystko fajnie wiedzieć 🙂
Dobra, specjalnie zrobiłem tu konto, by o to zapytać: Pozbyłeś się tego Gothica3? Szukam kompletnego w normalnej cenie od bardzo dawna, lecz z marnym skutkiem i powoli tracę nadzieję. Jak widzisz szukam wszędzie. Jak da radę to napisz na pw, ja nie wiem jak to się robi. Ewentualnie na maila: hubert686xd@gmail.com

Screwball

I Am Robot
Sam filmik był debilny i to z przynajmniej dwóch powód, ale mimo wszystko fajnie wiedzieć 🙂
Dobra, specjalnie zrobiłem tu konto, by o to zapytać: Pozbyłeś się tego Gothica3? Szukam kompletnego w normalnej cenie od bardzo dawna, lecz z marnym skutkiem i powoli tracę nadzieję. Jak widzisz szukam wszędzie. Jak da radę to napisz na pw, ja nie wiem jak to się robi. Ewentualnie na maila: hubert686xd@gmail.com
W prawym, górnym rogu masz kopertkę. Tam "start a new conversation", wpisujesz Vuko i już prawie grasz w gotika w kieszeni.

pozdr

• Popieram
Reactions: Estevez

Blue

Prezes
Papaya jest spoko, ale ten klip mnie w ogóle nie rusza. Wszystko co się z playstation wiąże i co jest fajnego dla fanów jest w tle i w większości trzeba ze stopklatką i poza punktem kadru szukać jakichś drobnych smaczków. A "fabularnie" stawianie pionków na szachownicy które ma niby coś wspólnego z tym jak się pojawiają postaci w trailerze i z tamtymi wydarzeniami, tyle że wszystko to jest mega chaotyczne. Może i koncepcyjnie miałoby to jakiś sens, ale jako reklama playstation to słabe, mieli dużo lepsze i do mnie przemawiające, tutaj czekałem aż się skończy.

Do tego przykładowo to nawet nie ma startu(ale i PS miało dużo fajnych reklam, po prostu mi się nie chce teraz szukać ;) ). Fakt ta stara wali w mordę nawiązaniami, ale ta nowa to jest tak subtelna, że powiązanie jest wręcz na siłę.

Last edited:
  • Popieram
Reactions: Xian