Newsy PC

Muzi

Mieszkaniec forum
Gdybym był jak Simplex to teraz co drugi dzień bym mu wypominał - tak jak on to robił :)

Dobrze, że Nvidia Polska nie zagląda na nasze forum i czyta posty Simplexa ;)

Poza cena, tej karty trudno nie wychwalac, skoro nie ma nic lepszego na rynku.
Dokładnie, 95% gier bez podkręcania w 4k60fps.

Simplex

Legendarny Wiedźmin
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Gdybym był jak Simplex to teraz co drugi dzień bym mu wypominał - tak jak on to robił :)
Ale co mi chcesz wypominać? Gdybym zapłacił 6 koła za tę kartę to jak najbardziej, mógłbyś (i dlatego nie kupiłem). Ja zdania nie zmienilem, nie planowalem kupowac 2080Ti i bym go nie kupił, kupiłbym Ampere. Czy mialem z tego powodu odmówić nvidii? :) No i dobra wiadomość - już nie będę mógł wypominać ;)

Nadal uważam, że 2080Ti karta ma wydajność niewspółmierną do ceny, ale jeśli ktoś absolutnie MUSI mieć najszybszą kartę na rynku to jedyny wybór to 2080Ti. Czy mnie tu ktokolwiek posłuchał i nie kupił 2080Ti? ;)
Ja sam myślałem, że muszę mieć najszybszą kartę, ale okazało się, że jednak nie muszę no i nie kupilem i dobrze zrobiłem. Bo jakbym już miał 2080Ti to pewnie drugiej do SLI bym teraz nie dostał :D To by dopiero było #tyleprzegrać.

Od dawna czekam na Ampere, a nie na Big Navi. Jaram się raytracingiem i nowym DLSSem.
Przy każdej możliwej okazji chwalę GeForce 1080Ti i polecam, bo to swietna karta, słuzy mi już prawie 3 lata i mogę w nią grać we wszystkie nowe gry w 1440p/1800p i 60fps. Kilka osób z mojego polecenia kupiło używane 1080Ti, ich poprzedni właściciele dzięki temu mieli kase na kupno 2080Ti, więc pomogłem nvidii! ;)
A karta o najlepszym współczynniku wydajność cena to obecnie RTX 2070 Super i ją też polecałem i conajmniej jeden mój znajomy kupił (i w podzięcie odpalił mi kod na Control na Epic Store)
Do Radeonów jestem pewnie trochę uprzedzony przez ciągłe faile AMD na tym polu, więc dobrze się złożyło ;)

Czyli od teraz będziesz mówił tylko dobrze o Nvidii? ;)
Tak, jako mod mogę edytowac swoje posty bez ograniczeń, wiec zaraz przelecę i skasuje wszystkie krytyczne uwagi o nvidii i dopisze pochwały na cześć 2080Ti ;)

Poza cena, tej karty trudno nie wychwalac, skoro nie ma nic lepszego na rynku.
Dokładnie, 95% gier bez podkręcania w 4k60fps.
Lepiej żeby to była prawda, bo jak nie to będzie zwrot! ;)

• Popieram
Reactions: Muzi