Newsy PC

Muzi

Badass
Gdybym był jak Simplex to teraz co drugi dzień bym mu wypominał - tak jak on to robił :)

Dobrze, że Nvidia Polska nie zagląda na nasze forum i czyta posty Simplexa ;)

Poza cena, tej karty trudno nie wychwalac, skoro nie ma nic lepszego na rynku.
Dokładnie, 95% gier bez podkręcania w 4k60fps.

Simplex

Legendarny Wiedźmin
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Gdybym był jak Simplex to teraz co drugi dzień bym mu wypominał - tak jak on to robił :)
Ale co mi chcesz wypominać? Gdybym zapłacił 6 koła za tę kartę to jak najbardziej, mógłbyś (i dlatego nie kupiłem). Ja zdania nie zmienilem, nie planowalem kupowac 2080Ti i bym go nie kupił, kupiłbym Ampere. Czy mialem z tego powodu odmówić nvidii? :) No i dobra wiadomość - już nie będę mógł wypominać ;)

Nadal uważam, że 2080Ti karta ma wydajność niewspółmierną do ceny, ale jeśli ktoś absolutnie MUSI mieć najszybszą kartę na rynku to jedyny wybór to 2080Ti. Czy mnie tu ktokolwiek posłuchał i nie kupił 2080Ti? ;)
Ja sam myślałem, że muszę mieć najszybszą kartę, ale okazało się, że jednak nie muszę no i nie kupilem i dobrze zrobiłem. Bo jakbym już miał 2080Ti to pewnie drugiej do SLI bym teraz nie dostał :D To by dopiero było #tyleprzegrać.

Od dawna czekam na Ampere, a nie na Big Navi. Jaram się raytracingiem i nowym DLSSem.
Przy każdej możliwej okazji chwalę GeForce 1080Ti i polecam, bo to swietna karta, słuzy mi już prawie 3 lata i mogę w nią grać we wszystkie nowe gry w 1440p/1800p i 60fps. Kilka osób z mojego polecenia kupiło używane 1080Ti, ich poprzedni właściciele dzięki temu mieli kase na kupno 2080Ti, więc pomogłem nvidii! ;)
A karta o najlepszym współczynniku wydajność cena to obecnie RTX 2070 Super i ją też polecałem i conajmniej jeden mój znajomy kupił (i w podzięcie odpalił mi kod na Control na Epic Store)
Do Radeonów jestem pewnie trochę uprzedzony przez ciągłe faile AMD na tym polu, więc dobrze się złożyło ;)

Czyli od teraz będziesz mówił tylko dobrze o Nvidii? ;)
Tak, jako mod mogę edytowac swoje posty bez ograniczeń, wiec zaraz przelecę i skasuje wszystkie krytyczne uwagi o nvidii i dopisze pochwały na cześć 2080Ti ;)

Poza cena, tej karty trudno nie wychwalac, skoro nie ma nic lepszego na rynku.
Dokładnie, 95% gier bez podkręcania w 4k60fps.
Lepiej żeby to była prawda, bo jak nie to będzie zwrot! ;)

• Popieram
Reactions: Muzi

projektkong

Mieszkaniec forum
Najnowszy "ficzer" od zielonych:

No chyba jednak nie:

;)

Simplex

Legendarny Wiedźmin
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
TV 4K mają dodatkową rozdzielczość 4096x2160 zeby spełniać jakiś tam głupi standard (4K to 3840x2160, a UltraHD to 4096x2160 - lub odwrotnie ;) ).
NIe ma kompletnie sensu ta rozdziałka, bo ten panel nie ma tyle pikseli i ona ma inne aspect ratio niż 16:9.
Niektóre gry od tego głupieją, bo szukają najwyższej dostępnej rozdzielczości jaką raportuje wyświetlacz i potem dostosowują do niej aspect ratio, nawet po zmianie na rozdzielczość 16:9. Więcej z tej rozdzielczości szkody niż pożytku i niedawno dowiedziałem się jak ją usunąć:

• Popieram
Reactions: Buster Dogg

Muzi

Badass

This escalated after an interview with an engineer from Epic China (which has since been taken down) revealed that the demo seen running on the PS5 ran just as well on a laptop. In fact the PC reportedly ran the demo better, with the PS5 managing 30fps at 1440p while the laptop hit 40fps at the same resolution. The laptop in question is no slouch mind, featuring Nvidia RTX 2080 graphics and a 970 Evo Plus.

Simplex

Legendarny Wiedźmin
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Uwzględniając optymalizacje pod jeden sprzęt i niski narzut API to pewnie jest szybsze. Byłoby dobrze, bo 2080=1080Ti, czyli karta z początku 2017.