Na co czekamy, czyli następny Mesjasz w giereczkowie

Screwball

I Am Robot
Jun 28, 2019
6,967
9,455
Wczoraj brat mnie zapytał: wyszedł ten Cyberpunk, nieważne czy to dobra czy zła gra, ale na to czekali wszyscy. Na co teraz czekają "wszyscy"?

No i w sumie nie widziałem co mu odpowiedzieć. Więc pytanie do was, co to mogą być za premiery? Postarajcie się tylko nie brać własnego gustu za wyznacznik, bardziej chodzi mi o tytuły budzące naprawdę duży hajp, no takie, że przed trailerami stawia się namioty. No i takie, które są oficjalnie w produkcji (czyli np. bez next Naughty Dog game czy GTAVI).

Z tego co mi przychodzi do głowy, to na pewno Sony games, czyli God of War Ragnarok i chyba nowy Horizon, ale tu już nie jestem pewien, czy ta gra aż tak podnieca ludzi. Poza tym na pewno Diablo 4, może nowy Dragon Age, Resident Village i... nic mi więcej do głowy nie przychodzi. Może Perfect Dark, ale trudno mi powiedzieć, czy ta marka jeszcze ma taką siłę. Natomiast nowy Metroid chyba oficjalnie nie został zapowiedzieny? Jest jeszcze Halo Infinite, no ale ta gra cały czas jest bardziej obiektem kpin, niż produkcją, przed którą ktoś by stawiał ołtarze.

Trochę bieda, co? Być może wynika to ze zmiany generacyjnej, czekamy też co zacznie się dziać w MS po tych wszystkich zakupach, ale mam mimo to wrażenie, że jesteśmy w lekkim dołku.

pozdr

Screwball

I Am Robot
Jun 28, 2019
6,967
9,455
Ta gra ma jakąś nazwę i był trajler. No i siedząc w internecie soulsowate gry maja duże grono ludzi zainteresowanych. Wszak np remejk demon souls tylko zachwyty słyszałem.

No ale nawet nie wiesz jak się ta gra nazywa, co tylko potwierdza, że to nie do końca tego rodzaju tytuł. Oczywiście nie przeczę, że na gry From się czeka, bo oczywiście one budzą duży hajp, ale głównie wśród hardcorowych graczy. O takim Cyberpunku to nawet moja mama słyszała.

GTA VI
Reszta nikogo.

Doczytaj pls mojego posta.

pozdr

Mexiss

I Am Robot
Jun 27, 2019
6,162
4,348
Na 100% nie jest to gra na którą czekają miliony graczy, ale mam cholernie duże nadziej, że z Medium wyrośnie niezły spill. Mam nadzieję, że nasza postać będzie wyglądała jak wariat na dopalaczach w normalnym świecie, a na dolnej połowie ekranu będziemy odganiali się od demonów.

Naars

Prezes
Aug 22, 2019
2,831
3,721
31
Wrocław
Elden Ring się zwie ta gra i podobno jest na ukończeniu.
Tak, o to chodzi i myślę, że Screwball trochę nie docenia jak popularne są gry od From od dłuższego już czasu. GTA VI to oczywiście nie jest pod względem hajpu i sprzedaży, ale gdyby tylko gry na poziomie produkcji Rockstara by się łapały na tutejszą listę, to... cóż, byłyby tu same.
Sequel Zeldy BOTW może?
Czekam bardzo. Myślę, że sprzeda się świetnie.

Screwball

I Am Robot
Jun 28, 2019
6,967
9,455
Elden Ring się zwie ta gra i podobno jest na ukończeniu.
Tak, o to chodzi i myślę, że Screwball trochę nie docenia jak popularne są gry od From od dłuższego już czasu. GTA VI to oczywiście nie jest pod względem hajpu i sprzedaży, ale gdyby tylko gry na poziomie produkcji Rockstara by się łapały na tutejszą listę, to... cóż, byłyby tu same.

Dosyć dobrze wiem jak są popularne. Cały cykl Soulsowy sprzedał się w okolicach 27 milionów i to są już całkiem zajebiste liczby. Jakby From zapowiedziało nowe Dark Souls - to daję okejkę, pomimo swoich zarzutów o hardcorowości, ta marka faktycznie elektryzuje ludzi na całym świecie. Ale sory nie nowa marka, która nie jest też zbyt pompowana. Bloodbourne w sumie chyba poszło w 3 milionach. To nawet ten ostatni bieda Tomb Raider poszedł chyba w 4.

Ale spoko, będę dzisiaj wieczorem grał z kumplami, którzy sporo grają, ale nie interesują się jakoś super mocno gamingiem. Ciekawe ilu z nich słyszało o Elden Ring. Być może mylę się i to faktycznie to jest bomba, która mnie ominęła.

pozdr

arczi79

Prezes
Jun 23, 2020
3,159
1,955
Ja czekałem od dawna na The Sons of the Forest - ale wygląda na to że VR nie planują... więc już nie czekam. Teraz tylko na Lone Echo 2 i może ten tajemniczy Project 4. Na Questa interesuje mnie też projekt Facebooka o nazwie Horizons. Co do gier "nie VR" to czekam tylko na updaty do: Cyberpunka, Dooma Ethernal i MS Flight Sim.

• Popieram
Reactions: amzuk

amzuk

Mieszkaniec forum
Aug 24, 2019
645
494
Na Questa: Mare, Yupitergrad, Project 4 od twórców Boneworks, Tetris Effect Connect ( jeżeli wogole wyjdzie na Questa), Doom3 DrBeef mod, Snów Drift ( jeżeli ciągle ma wyjść, bo ostatnio o nim cisza), Swarm, The Climb 2, Resident Evil 4 VR, Sniper elite VR, Invisible Hours, Ven VR, Green Hell VR.
Ogólnie to większość z poniższej listy:

Na PC: Sons of the Forest.

• Popieram
Reactions: arczi79

Screwball

I Am Robot
Jun 28, 2019
6,967
9,455
No ja bym jednak zmienił tytuł wątku. "Na co czekamy" sugeruje bardziej na osobiste oczekiwania forumowiczów (przynajmniej mi). ;)

"Najgłośniejsze premiery 2021?"

Tru. Liczyłem, że ktoś przeczyta jeszcze treść posta (niektórzy przeczytali) :(

Na pewno w milionach egzemplarzy sprzeda się Gran Turismo 7, a to w sumie tytuł niszowy.

GT na pewno było kiedyś dokładnie taką marką o jaką mi chodzi. Elektryzującą. Nie wiem jak teraz, bo ścigałki (podobnie jak bijatyki) chyba już nie budzą takich emocji, ale może zapowiedzi GT cały czas powodują gęsią skórkę?

pozdr

Blue

Prezes
Jun 27, 2019
4,735
3,217
Zgodnie z tytułem:
W najbliższej przyszłosci:
Psychonauts 2
Horizon 2
Ratchet i Clank
Te wyżej to najbardziej oczekiwane przeze mnie tytuły, które chciałbym pewnie w miarę szybko od premiery, Psychonauts będzie w passie więc możliwe że day1, w zalezności od tego kiedy wyjdzie i czy będzie wtedy czas i ochota na granie, pozostałe zobaczymy.

Bloodlines 2(ale to pewnie nie wyjdzie w 2021)
Medium(bo w Gamepassie)
Naprawiony Cyberpunk
Może God of War 2, acz nadal jedynki nie skończyłem, więc pewnie nie za szybko.
Deathloop(bo Arcane do tej pory dowoziło)
Diablo 4
Może ta nowa gra od Chmielarza(Witchfire )?

Zgodnie z pierwszym postem:
NIKOGO ;). A tak serio to God of War, ale to ex, z multiplatfusów diabol 4, ale to wyjdzie pewnie nie wcześniej niż za 2 lata. Na przyszłość to Mass Effect i Elder Scrolls ale to znów gry których pewnie będziemy wyglądać za jakieś 3 lata najwczesniej.

Last edited:

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,396
3,145
Ja jedyne na co mocno czekam to nowy God of War, mocniej niż kiedykolwiek czekałem na Cyberpunka.

Ale w branżuni obecnie aż takiego szału jaki był na CP2077 na nic nie ma i absolutnie nie widzę w tym żadnego problemu. Gry z tak dużym, wręcz niezdrowym hajpem pojawiają się bardzo rzadko, a takie które spełniają te oczekiwania jeszcze rzadziej. IMO to nawet lepiej, że zainteresowanie graczy się jakoś rozkłada na więcej mniejszych tytułów, niż znowu wszyscy razem mieliby ciasne gacie na takiego behemota. Tak zdrowiej.

• Popieram
Reactions: Blue and MikeL

Sir Łapencjo

Badass
Jun 27, 2019
1,256
2,102
No to, żeby być w zgodzie z zamierzeniem Screwballa (na co czeka świat a niekoniecznie ja, oprócz już wymienionych) to dodam:
- Far Cry 6
- Diablo IV (niepewne)
- Dying Light 2 (niepewne)

Ja na nic nie czekam. Chyba, że na zapowiedź nowej części Kingdom Come na nextgeny i nowej Mafii dziejącej się w Los Angeles. W Mass Effect i Dragon Age coś jeszcze nie wierzę.

Ps: whait! Czekam w sumie na nowego Szerloka! ;)

Last edited:
  • Popieram
Reactions: Screwball and Xian

gseed

I Am Robot
Sep 13, 2019
5,692
4,629
Ja tez czekam na Medium i trzymam za niego kciuki, jednak nie jestem pewien, co z tego wyjdzie. Czekam też na Vampire, no ale tu już jest spore ryzyko wpadki. A tak poza tym z rzeczy, które miały jakiś sensowny pokaz to ciężko coś wybrać.

Z tytułów, które gdzieś tam majaczą na horyzoncie, ale nic o nich nie wiadomo to ten RPG od Obsidian i Starfield.

• Popieram
Reactions: Sir Łapencjo

angh

I Am Robot
Jun 27, 2019
5,318
3,147
Ja czekam na Dying Light 2. Jedynka to super partia, a to co pokazali z dwójki wygląda obiecująco. Obawiam się tylko że po roku bez żadnego newsa gra nie przekształciła się w coś zupełnie innego niż zapowiadali.
Nie wierzę w ta grę. Wszystkie produkty wybory wydają się binarne. Masz dwie fakcje i punkciki lecą albo tu, albo tu, a ja wolałbym wybrać coś trzeciego.

Xian

Administrator
Staff member
Jun 27, 2019
971
720
Kassel, DE
W temacie, Wiedźmin 4, po tym jak komuś się wymsknęło w rozmowie telefonicznej z akcjonariuszami.

Osobiste typy:
Baldur's Gate 3 nie na takie BG3 czekałem!
Vigilante 8 3rd lub remake 1&2,
Medievil 3 po odświeżonej 1-ce szanse są bliskie zeru,
Front Mission (TRPG) Left Alive zakopało chyba szanse na cokolwiek z tego uniwersum,