Muzyka elektroniczna

Danio

Badass
PSN
arahjista
Steam
Danio237
Ja też jeśli miałbym się nazwać fanem jakiegoś gatunku to najbardziej elektroniki. Z tym, że ja wszystko tak po prostu nazywam, a nie zagłębiam się jeszcze bardziej na kategorie bo od tego miliona nazw można sobie czachę spalić. Daft Punk, Justice, The Prodigy, Chemical Brothers, Kraftwerk, Żar Myszę Żdżarł, dla mnie to wszystko elektronika.

A fazę na metal i szatana to się w gimnazjum miało. :p

Bloodergo

Prezes
PSN
BloodergoPL
XBL
Bloodergo
Steam
Co pan, ja nie jestem rolnikiem.
Też lubię, ale nie widzę sensu zakładania kolejnego wątku, bo zaraz każdy typ muzyki będzie miał swój oddzielny i się zrobi syf jak w podcastowie :D

dziki

Badass
PSN
fajnalowiec
Steam
fajnalowiec
a dumplings to nie sa pozostalosci xxanaxxa?
https://www.youtube.com/watch?v=6etk6aKXxhA

z pl nowych kapel to dla mnie to jest naj objawieniem po smoliku. Szkoda, ze tylko 1 album wydali na razie:
https://www.youtube.com/watch?v=OkgJsxHi6RY

matko z corka, jakie to forum jest z***ne. W zaleznosci od kolejnosci w jakiej cos robie jestem w stanie wyswietlic link yt w 1 linijce albo nie :D
Dla przykladu ten sam link co powyzej z tymi samymi bb tagami:
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=OkgJsxHi6RY[/URL]

dziki

Badass
PSN
fajnalowiec
Steam
fajnalowiec
bo zajmuje miejsce i ogolnie wiecej czasu trace jak skroluje posty z obrazkami/filmikami. Jakby byly tylko linki to nic cie nie rozprasza, jest 1 schemat prosty i przejrzysty. Jak mnie interesuje kto cos napisal to klikam linka. Tak mam takie "nowoczesne" sciany jak na fb/insta/twitter.
No i na lynxie sie lepiej same linki wyswietlaja ;)

dziki

Badass
PSN
fajnalowiec
Steam
fajnalowiec
hehe, bede z tym musial jakos zyc ;) Ale jakbym mial mozliwosc to wszedzie w swoim panelu uzytkownika w kazdym serwisie bym tak ustawial. Linki > embedded.

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
Obejrzalem Chemical Brothers z Glastonbury Festival (BBC Four zrobilo transmisje na zywo) i bardzo bym chcial ten koncert dorwac na BluRayu. Troche zmienili set od zeszlego roku, obecnie jest wiecej rzeczy z nowego albumu (ktory jest fantastyczny, wiec nie narzekam), ale niestety moje dwa ulubione bangery wypadly: Don't Think i Horse Power. O ile Horse Power na plycie mi sie srednio podobal, o tyle na zywo ten kawalek robi taka sieczke ze mam nadzieje, ze wroci do setlisty koncertowej.
A przy okazji - na Youtube sukcesywnie pojawiaja sie teledyski kawalki Chemical Brothers w odswiezonej wersji - z dzwiekiem stereo (w koncu!) i poprawionym obrazem.

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019

Jak mi to wchodzi na dobrych sluchawkach to o rety.

Dodam tylko ze warto tego poszukac na jakims Spotify czy innym Google Music, bo jednak wersja Youtube brzmi srednio.

Xian

Administrator
Staff member
PSN
NemesisXian
Le Matos

Trafiłem na nich szukając ścieżki z filmu Summer of 84 (jak komuś mało po Stranger Things to warto obejrzeć). Niedawno przypadkiem natrafiłem na ich krążek Join Us. Tutaj odważniejsze nuty, utwór z wokalem znanej wam być może ze ścieżki do Drive - Electric Youth.

• Popieram
Reactions: Farmaras

Xian

Administrator
Staff member
PSN
NemesisXian
@Farmaras mars - Dance with the Dead slucham nieprzerwanie od momentu, jak na nich przypadkiem trafilem. Bez watpienia moj ulubiony zespol(?) elektroniczny. Nie maja slabej plyty, mnostwo utworow o roznym tempie, mniej lub bardziej elektronicznych, sporo ciezkiej gitary, a charakter ich krazkow ulega zmianie.

Moje ulubione kawalki z poszczegolnych albumow.

'

Xian

Administrator
Staff member
PSN
NemesisXian
I jeszcze:

Cover Invadera w wykonaniu Ryan'a Lesliego mam ustawiony jako dzwonek. Polecam sprawdzic jego kanal, jesli ktos lubi polaczenie gitarowych riffow i retro/elektro.

Dwa posty z rzedu, ze wzgledu na ograniczenia wtyczki yt.

• Popieram
Reactions: Farmaras

Farmaras

Aktywny forumowicz
PSN
Farmaras
XBL
Farmaras
@Xian
Dance with the Dead faktycznie zacne - wałkowałem ich album swego czasu dość intensywnie.

@Screwball

Dzięks, dodaje do listy bo przyznać muszę, że nie znałem - wrzucam na ogół sobie to, co napatoczy mi się w polecance tygodniowej w Spotify,.

A propos Electric Youth, to polecę jeszcze klasyką

i kilka innych, pewnie znanych

• Popieram
Reactions: Screwball

MsbS

Badass
Ktoś poleci dobrą muzę na siłownię? Bardzo pasuje mi Josh Wink. Spotify, shuffle play I pasuje mi do cardio i do ciężarów. No ale ile można - coś innego w podobny klimatach?

Farmaras

Aktywny forumowicz
PSN
Farmaras
XBL
Farmaras
Oglądałem jakiś wywiad sprzed 4 lat z Reznorem, gdzie tłem muzycznym był ten zespół (w zasadzie to jedna osoba - Bobby Krlic)

Kolo napisał także muzykę do - IMO - całkiem niezłego/specyficznego filmu Midsommar.

• Popieram
Reactions: Sialala

Screwball

Badass
PSN
skrubolski
SW
SW-1184-2264-3823
W zeszłym tygodniu rozpocząłem mały cykl weekendowych starterów, gdzie umieszczam absolutnie serowe, rejwowe numery z lat 90. Ostatnio dałem Njoi, teraz leci Elstak. RAVE!!!

pozdr

• Popieram
Reactions: Sialala

Screwball

Badass
PSN
skrubolski
SW
SW-1184-2264-3823
Rave w sumie nie jest konkretnym gatunkiem, ale możemy uznać, że są dwa główne prądy określane tym mianem - przynajmniej oryginalnie, czyli jak mówimy o muzyce z lat 90., szczególnie z pierwszej połowy. No więc mamy UK rave i to są mniej więcej takie rzeczy jak w Wipeout, ale ja bym to okreslił już jako postrave, taki typowy rave to jest np. to:

albo oczywiście pierwsza płyta The Prodigy. Rave wyspiarski charakteryzuje się bardziej połamanym beatem i dosyć dużymi wpływami jamajskimi, z których później wyrósł jungle , a później z niego drum and bass (tak mniej więcej). Natomiast Rave europejski to jest mega popularny happy hardcore, czyli właśnie linkowany Elstak, ale poza tym też te wszystkie Marushe, Diuny czy Scooter. Czyli zdecydowanie bardziej umpa-umpa.

pozdr

• Popieram
Reactions: Sialala and gsg