Mleko z ropą

Status
Not open for further replies.

meatbag

Mieszkaniec forum
Wkurza mnie to, że ludzie myślą, że państwa mają jakiekolwiek znaczenie. Może miały przed XIX w., teraz rządzi tylko pieniądz. A pieniądz jest w rękach Banku Federalnego. Korporacje rządzą światem, dlatego demokracja jest forsowana na wszystkich krajach, bo ona nic nie znaczy.
W jednym masz rację - że rządzą bogaci. I faktycznie jest to źródło znacznej części spierdolenia i trzeba coś z tym robić. SPOJLER Ale tak zawsze było, a nawet gorzej. I nie jest to wina spisku templariuszy, Ateny, obcych, CIA. Na tym polega życie - przetwarza energię. Od bakterii poczynając, skądś trza brać, imperatyw wklejony w naturę istnienia. Im więcej nazbierasz, tym więcej możesz, im więcej możesz, tym więcej możesz nazbierać. Bogactwo to efekt uboczny istnienia. Nie potrzeba do tego żadnych spisków.

Zamiast stać na beczce i krzyczeć, że lud jest głupi możesz poszukać sposobów by go oświecić (a przy okazji siebie najpierw) - mieszając w jednym kotle nadmierne bogactwo (fakt) z teoriami spiskowymi, tylko utwierdzasz lud w przekonaniu, że aktywizm = mleko w ropie i reptilianie, czyli osiągasz cele bogaczy.

I nie wrzucaj korpo do worka, bo najbogatsze to MS, Google i Apple - raczej one nie wysadzały żadnych wież, ani nie szczały do mleka. Gates oddał wszystko na ulepszanie świata, Google miało w statucie "don't be evil", a iphony przywracają wzrok.

abc

Aktywny forumowicz
Możemy mieć poważną rozmowę tutaj bez używania terminów jak "teoria spiskowa", "reptylianie", "tinfoil hat", "płaska ziemia" itp. itd.?

@meatbag zgodziłeś się, że bogaci rządzą światem. Teraz odpowiedz mi na to pytanie: czy uważasz, że demokratycznie wybrany rząd, zmieniany co 4-5 lat jest w stanie prowadzić jakąkolwiek długoterminową politykę militarną? Czy dziadki wybrane do amerykańskiego parlamentu czy jako nawet prezydent USA byliby w stanie ogarnąć coś takiego, robiąc wewnętrzne roszady cały czas? Porównaj to do polskiej polityki: czy polscy politycy byliby w stanie prowadzić wojny? Moja odpowiedź to nie, żaden demokratycznie wybrany rząd nie ma żadnej władzy, dlatego USA forsuje "pokój" i "demokrację" w każdym kraju, który atakuje. I poprzez "USA" nie rozumiem rządu tegoż, ale tych, co naprawdę rządzą tymi marionetkami i narzędziami (armia).

Drugie pytanie. Odpowiedz poważnie, bez śmieszkowania. Czy uważasz, że media zawsze mówią prawdę? Pewnie nie, bo pewnie widzisz jak chociażby media w Rosji przedstawiają fakty inaczej na dane tematy. Media są prywatną własnością i jeśli pracowałeś kiedyś w korporacji to pewnie wiesz, że dół nie ma za wiele do gadania. Zawsze góra decyduje co i jak.

Google, Apple i Facebook to korporacje, które ciumkają sobie to co ciumkają. Ale dla korpo zawsze najważniejszy jest pieniądz. Jak trzeba, to z góry zawsze pójdzie cenzura. Widzisz to jak próbujesz znaleźć torrenty na Google, albo pewne informacje, które są niewygodne dla establishmentu. Nie podam jakie by uniknąć znowu śmieszkowej dyskusji. Spróbujcie znaleźć coś złego o Davidzie Rockefellerze na Wikipedii.

Puenta jest taka: widzisz, jak Korea Północna kontroluje swoim ludem, widzisz jak robią to Chiny czy Rosja. Jak ślepym trzeba być, by nie skumać, że to samo dzieje się ze źródła, które kontroluje największą armię na świecie, która prowadzi wojny od końca drugiej wojny światowej jako jedyna?

Follow the money.

Zastanów się skąd media biorą pieniądze, po co trwają ciągłe wojny, jaka jest ich właściwa przyczyna, a jaka jest podawana do wiadomości publicznej. A najważniejsze - zastanów się głęboko, co definiuje wartość pieniądza, dlaczego nie złoto i czym jest tak naprawdę dług.

Nie sądzę, aby dało się mieć poważną dyskusję z ludźmi, którzy do jednego wora wrzucają "reptylian", "płaską ziemię" i oczywiste false flagi. Ale spróbuję. Jak jakieś trolle wyskoczą znowu to sobie podziękuję, bo jednak szkoda czasu na takie spektra, co płaczą jak widzą coś "złego" w TV.

meatbag

Mieszkaniec forum
Agency detection. Demonizujesz pieniądze, bogaczy, korpo i całą resztę. Tak po prostu działa system, nie musi być żadnej "grupy trzymającej władzę". I oczywiście, jest to chujowy system, choć nie aż tak jak wymienione NKorea, Rosja czy Chiny, chyba to zauważasz.

abc

Aktywny forumowicz
Agency detection. Demonizujesz pieniądze, bogaczy, korpo i całą resztę. Tak po prostu działa system, nie musi być żadnej "grupy trzymającej władzę". I oczywiście, jest to chujowy system, choć nie aż tak jak wymienione NKorea, Rosja czy Chiny, chyba to zauważasz.
Tak po prostu działa system? To wytłumacz dlaczego armia USA zabija tysiące ludzi co roku? Jaki jest w tym cel, skoro maszyna działa? I czemu zmieniające się rządy co 4-5 lat na to pozwalają od kilku już kadencji?

A najważniejsze, czemu Federal Reserve jest odpowiedzialne za pieniądz na świecie?

Jay

Aktywny forumowicz
Bardziej mnie interesuje kto kieruje amerykańską policją i robi te "przypadkowe" zabójstwa na czarnoskórej ludności. To wszystko są zlecenia, tylko to jest część większego planu, na razie mi nieznanego, a nie jakieś tam wojskowe zabawy w żołnierzy.

Z tego co pamiętam, po uwzględnieniu związku przestępczości z sytuacją finansową oraz tego jak rozkłada się zamożność w poszczególnych grupach etnicznych wychodzi, że jeżeli chodzi o śmierć w wyniku interwencji policjantów, przynależność etniczna nie gra roli. Podobnie przeprowadzono badania dotyczące związku pomiędzy przynależnością etniczną policjantów oraz śmiertelnych ofiar interwencji policjantów i wyszło, że nie ma to znaczenia.

W amerykańskiej policji rasizm jest problemem i wielokrotnie tego dowiedziono. Ale nie jest na tyle dużym problemem, by przekładał się na zabijanie czarnoskórych/latynosów. I tego też dowiedziono. Mniejszości etniczne dalej są narażone na inne efekty rasizmu w instytucjach systemu sprawiedliwości: przemoc fizyczną, ignorowanie ich krzywd, wyższe wyroki, harassment, itd. Jak i podlegają innym efektom systemowego rasizmu, które przekładają się na ich sytuację finansową, a zatem na przestępczość i w efekcie na częstsze wypadki z udziałem policjantów, w których giną głównie młodzi ludzie.

Sialala

Dzban Sierpnia 2019

Ja tylko napomkne, ze Kubrick zmarl w trakcie krecenia filmu, w ktorym ujawnial jak bawia sie elity elit - przypadek?

To ten sam Kubrick, ktory pomogl rzadowi amerykanskiemu sfingowac wyprawe na ksiezyc - wiadomo przeciez, ze Amerykanie na ksiezycu nie ladowali, a transmisja w telewizji byla wielka mistifikacja. Kubrick zapewne przez wiele lat czul sie czlonkiem grupy Wtajemniczonych wlasnie dzieki uczestnictwu w tej wielkiej mistyfikacji ksiezycowej i gdy wydawalo mu sie ze jest bezkarny, postanowil nakrecic film obnazajacy elity. Okazalo sie, ze nie byl tak bezkarny jak myslal.
A skoro elity potrafia posunac sie do zabojstwa jednego z najbardziej znanych i docenianych rezyserow w historii - to skad zdziwienie, ze nikt w Hollywood nie ma jaj zeby pokazac na filmie jak samoloty uderzaja w WTC? Moze jedynie Michael Bay, jako znany i uznany rezyser z powaznym dorobkiem moglby zdecydowac sie na cos takiego - ale widac nawet on boi sie zemsty tych, ktorzy naprawde pociagaja za sznurki.

Aha - i jeszcze jedno: zauwazyl ktos, ze Przyjaciele, ktorych akcja rozgrywa sie w Nowym Jorku, nigdy nie rozmawiaja o WTC w odcinkach nakreconych juz po tej Wielkiej Mistyfikacji? A bedac w Nowym Jorku przejezdzalem obok knajpy, w ktorej krecono sceny w kawiarni i widac stamtad nowa wieze WTC - wiec calkiem logicznym wydaje sie, ze watek powinien zostac podniesiony w tak popularnym serialu. Czytalem, ze byl nakrecony caly sezon zaraz po 9/11, ktorego jednak nigdy nie wyemitowano, bo w kazdym odcinku byl odnosnik do tego szwindla i wlodarze stacji, w ktorej Przyjaciol puszczano obawiali sie, ze moze to spowodowac przebudzenie sie spoleczenstwa i reakcje ludzi, ktorzy widzieli wybuchy, ale nie widzieli samolotow, a samo wspominanie o tym w serialu moze naglosnic calosc i istnieje grozba dekonspiracji. Jedyne co sie uchowalo z tego sezonu to ten fragment:

Oczywiscie trzeba bylo wymyslec jakas narracje wyjasniajaca skad sie ten fragment wzial i dorobiono historyjke, ze to tylko jedna scena wycieta z serialu, ale tak naprawde to scena z calego wycietego sezonu!

Last edited:
  • Popieram
Reactions: Irreversible

Danio

Mieszkaniec forum
PSN
arahjista
Kubrick "zmarł" 666 dni przed 1 stycznia 2001 r. Tego samego roku, który figuruje w jego filmie Odyseja Kosmiczna:2001. I tego samego roku, w którym nastąpił atak na WTC. Czy to przypadek???

Moim zdaniem właśnie imprezuje gdzieś na tropikalnej wyspie z 2Pac'iem i się z nas śmieją, gdy to czytają. Pozdro dla was chłopaki! ;)

• Popieram
Reactions: Varamir
Ba, mało tego. Pomiędzy rzekomą "śmiercią" Kubricka, a 911 minęło 919 dni! 9-1-1 1-9-9. I jak wiemy, oficjalnie terrorystów było 19. 19 terrorystów we wrześniu. 19/9, albo jak amerykanie to zapisują, 9/19. Kubrick sfingował 9/11. Odpowiedz mi abc, dlaczego niby Kubrick wybrał datę swojej "śmierci" na 7 marca 1999? Czekam.

Sialala

Dzban Sierpnia 2019
No i nie zapominajmy o Room 237 - Kubrick zmarl o godzinie 2:00pm 7 Marca, co w amerykanskim systemie dat mozna zapisac jako 237 (godzina, miesiac, dzien). To ostrzezenie dla innych.

abc

Aktywny forumowicz
Jak nie potrafisz odpowiedzieć na to, czemu trzy budynki zapadają się w kilka sekund pod ziemię, spadając pionowo symetrycznie, to musisz:

- przywołać reptylian,
- płaską ziemię,
- wymyślić jakiś spisek z dupy,
- powołać się na kolegę,
- smoleńsk,
- cokolwiek innego,

byleby nie poświęcić chwili na myśl, że jesteś owieczką w Orwellowskiej rzeczywistości. "No jak to ja? Przecież jestem taki inteligentny. Gram w gry dla nastolatków i spędzam czas na forum o gierkach. Taki ze mnie inteligent". Tylko prawdziwe życiowe "success story" tu się wypowiadają, z udanym życiem prywatnym.

Patrzcie sobie dalej na to CGI i udawajcie, że się znacie. A może bójcie się też następnego hehe zamachu hehe ISIS.

Albo jeszcze lepiej, idźcie głosować hehe w wyborach, bo przecież hehe zmieniacie świat głosując. I Polska będzie królestwem kiedyś jak na właściwą hehe partię się zagłosuje.

Grajcie w gry sobie. Niepotrzebnie przedstawiam wam waszą owieczkowość. Grajcie w gry myśląc "jestem taki mądry".

Danio

Mieszkaniec forum
PSN
arahjista
Mogę zmienić temat na moją ulubioną grę wszechczasów? Czyli Deus Ex z 2000 (!) roku, który już wtedy przestrzegał o nadchodzących atakach terrorystycznych oraz w panoramie miasta miał usunięte wieże WTC. ROK PRZED ATAKIEM. Także @abc przestań obrażać gierki i bagatelizować rozmowy o nich, bo gdybyś zagrał na czas w Deusa, to może byłbyś wstanie jakoś temu zapobiec. A tak to nie grasz - nie ratujesz życia. Przemyśl swoje zachowanie! Zacznij grać!

Ale nadal oprócz WTC można się z tej gry mnóstwa ciekawych rzeczy dowiedzieć. Oraz jest sama w sobie zajebista, gameplayowo itd. Naprawdę wam wszystkim ją bardzo mocno polecam, 10/10 to za niska ocena, bo kilka innych gier kiedyś tak oceniałem, a ta jest najlepsza!

Varamir

Mieszkaniec forum
PSN
Vramiin
XBL
Vramin
Steam
PC nikogo :P
A tak w ogóle to za te ataki 9/11 odpowiedzialny jest Tom Clancy. To on wymyślił takie właśnie modus operandi w jednej ze swoich książek. Niedługo później zmarł. Przypadek? Nie sądzę.

abc

Aktywny forumowicz
A tak w ogóle to za te ataki 9/11 odpowiedzialny jest Tom Clancy. To on wymyślił takie właśnie modus operandi w jednej ze swoich książek. Niedługo później zmarł. Przypadek? Nie sądzę.
No wymyślaj sobie bajki. Cokolwiek co pozwala ci spać w nocy.

Varamir

Mieszkaniec forum
PSN
Vramiin
XBL
Vramin
Steam
PC nikogo :P
Nie muszę. Tom Clancy robił to dużo lepiej. Na pewno lepiej niż ty, nie powtarzał się tak często.

Ponadto, jakbyś nie wiedział, jesteśmy na forum o grach i o grach dyskutujemy. Kwestie budowlane nie są głównym tematem tego forum. Może udaj się na forum Muratora i tam zadawaj swoje pytania o wyburzanie budynków. Bo tu, mimo że zadajesz je n razy i n razy wrzucasz te same filmiki nikt ci na nie nie nie odpowie. Wzmacnianie przekazu przez uporczywe powtarzanie nic nie da, obrażanie nas też nie.

• Popieram
Reactions: Farmaras

Sialala

Dzban Sierpnia 2019
Ale na serio w powiesci Clancy'ego jest opisane jak pilot japonskich linii lotniczych, po wojnie japonsko-amerykanskiej, ktora Japonia przegrala, decyduje sie na atak terrorystyczny i uderza w Capitol, zabijajac prezydenta USA, caly rzad i parlament, powodujac (w kolejnej powiesci) kryzys miedzynarodowy, z ktorego skorzystaly Indie oraz Rosja.
Nie moglem sobie przypomniec tytulu ksiazki jak to pisalem, ale wlasnie sobie przypomnialem: https://en.wikipedia.org/wiki/Debt_of_Honor

• Popieram
Reactions: Varamir

abc

Aktywny forumowicz
Nie muszę. Tom Clancy robił to dużo lepiej. Na pewno lepiej niż ty, nie powtarzał się tak często.

Ponadto, jakbyś nie wiedział, jesteśmy na forum o grach i o grach dyskutujemy. Kwestie budowlane nie są głównym tematem tego forum. Może udaj się na forum Muratora i tam zadawaj swoje pytania o wyburzanie budynków. Bo tu, mimo że zadajesz je n razy i n razy wrzucasz te same filmiki nikt ci na nie nie nie odpowie. Wzmacnianie przekazu przez uporczywe powtarzanie nic nie da, obrażanie nas też nie.

No ale gierki to CGI, a nikt CGI nawet tu nie widzi? Ślepi, głupi czy co?

Sialala

Dzban Sierpnia 2019
W sumie to zaspoilerowalem od razu dwie ksiazki!
Na szczescie nie wspomnialem, ze w wyniku tego ataku, pelniacym role prezydenta USA zostaje Jack Ryan...

abc

Aktywny forumowicz
Pewnie jedzą też w McDonaldzie, jedzą przetworzone mięso, jedzą nabiał. Będzie rak i będą płakać - "jak to? przecież ja taki zdrowy?" i wtedy wezmą hehe leki i hehe radioterapię, bo tak uczą. Super sprawa. Jak bydło na rzeź.

abc

Aktywny forumowicz
A Ty to co jesteś, nieśmiertelny? Umrzesz dopiero, jak Ci łepetynę zetną?
Wiem co powoduje raka i choroby neurologiczne i wiem, jak zapobiegać. Nigdy nie byłem u lekarza, nigdy nie brałem żadnych leków i nigdy nie byłem chory. Tak więc wiem, co mówię. Siłka co drugi dzień, autofagia, zdrowa dieta.

knur

Moderator
Dosyć tego szamba.
Abc, jak się nie ogarniesz, i nie przestaniesz obrażać innych na lewo i prawo, oraz prowokować do swoich wojenek, to chyba będziemy musieli się pożegnać. Może znajdź sobie jakieś forum tematyczne, gdzie będziesz mógł porozmawiać z ludźmi na swoim poziomie, bo tutaj nie znajdziesz zrozumienia.
Zamykam.

• Popieram
Reactions: Naars and Simplex
Status
Not open for further replies.