MKwadrat podcast - gry, VR, różności

Sialala

Dzban Sierpnia 2019
Pozdrowienia w Rozgrywce i czesc spolecznosciowa w Forumogadce to najgorsze fragmenty tych podcastow. W Rozgrywce jest to o tyle dobre, ze jest na koncu, a Forumogadce jest niestety po srodku, co jak jade samochodem i slucham podcastu powoduje, ze sie zaczynam wkurzac. Nie idzcie ta droga.

Simplex

Moderator
PSN
console peasant
XBL
console peasant
Steam
simplexpl
Pozdrowienia w Rozgrywce i czesc spolecznosciowa w Forumogadce to najgorsze fragmenty tych podcastow. W Rozgrywce jest to o tyle dobre, ze jest na koncu, a Forumogadce jest niestety po srodku, co jak jade samochodem i slucham podcastu powoduje, ze sie zaczynam wkurzac. Nie idzcie ta droga.
Do tej pory pozdrowienia wyglądały tak: "Pozdrowiam stałych słuchaczy, szpynde, Orsona, knura, biskupa i innych o których zapomniałem." i koniec. I są na samym końcu.

cB2

Junior
do póki część społecznościowa pozdrowienia i inne tego typu bzdury nie rozrośnie się do 1/4 albo 1/3 trwania danego odcinka to jak dla mnie wystarczy wepchnięcie tego działu a to na końcu/początku podcastu i problem z głowy - pomijam to `rakowisko i słucham treści a nie przechwałek kto komu za co 🤐

knur

Moderator
Dla Waszej wygody zatem będzie jeszcze dodawany odpowiedni rozdział, tak będzie chyba rozsądnie i dla wszystkich wygodnie. :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
Nic nie trzeba dodawać, pozdrowienia to niecałe 10 sekund jak nie mniej i to na końcu, nie wiem jak komuś może to przeszkadzać.
Jak będzie więcej oburzonych to faktycznie wywalcie to dla świętego spokoju.

Sialala

Dzban Sierpnia 2019
No dobra, przesluchalem odcinek o E3 i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
Chyba najlepsze podcastowe podsumowanie E3 jakie sluchalem z polskich podcastow. Krotko, zwiezle, na temat, bez rozwlekania i opowiadania o wszystkim, skupiliscie sie na konkretach i najciekawszych zapowiedziach - brawo.
Simplex ma zdrowy slowotok i cos nie tak z mikrofonem, ewentualnie ktos powinien popracowac nieco nad poziomami dzwieku w Audacity.

Aha - sluchajac was tak sobie pomyslalem, ze bardzo fajnie by sie ta rozmowe ogladalo na youtubie z podkladem w postaci filmikow z omawianych gier i wszelkich dygresji. Zdaje sobie sprawe, ze takie dopasowanie obrazkow/filmikow do dzwieku to cholernie duzo roboty, ale wlasnie dzieki tym dygresjom (glownie Simplexa) i odjazdom w rozne strony nie tylko okologrowe oraz szybkiemu tempu, ten konkretny odcinek bardzo nadaje sie na youtubowe video.

Duze propsy za Dreamweba, obudzilo to we mnie silna nostalgie, choc nigdy nie dalem rady skonczyc tej gry.

Ogolnie zachecilo mnie to do posluchania kolejnego odcinka, zastanawiam sie teraz tylko nad tym, czy siegac po cos z poczatkow podcastu czy raczej posluchac cos z niedalekiej przeszlosci.

Ogolnie za odcinek o E3:

Sialala

Dzban Sierpnia 2019
Zaczalem sluchac M2 #62 i duzy plus za Viewtifull Joe, bardzo dobrze ta gre wspominam z czasow PS2.

Co do gier dziejacych sie w Waszyngtonie to zapomnieliscie o Fallout 3 ;)

Borderlands 2 mam na Shielda i dziala calkiem dobrze (choc 60FPS nie trzyma) - pamietam ze kosztowalo to w promocji 2.99EUR. Pewnie Prequel kosztowal podobnie ;) Oczywiscie pogralem w to gora pol godziny...
Doom 3 na Shielda jest fantastycznym portem (wydany jako Doom BFG) - trzyma caly czas 60FPS a do tego mozna pograc w Doom 1 i 2, obie dzialaja w 24fps.

Musze w koncu znalezc chwile zeby odpalic tego Astro Bota ;)

hadxmen

Stały bywalec
Ja dziś włączyłem sobie w tle odcinek o E3 i również jestem pozytywnie zaskoczony. Przyjemnie się tego słuchało, a do tej pory traktowałem podcasty jak jutuberów/let's playerów - nie rozumiałem jak można słuchać jak ktoś gada o pierdołach. A jest całkiem fajnie :). Odpalę sobie kiedyś jeszcze jakiś randomowy odcinek i może mi się to spodoba.

Ogólnie dzięki temu usunąłem cały temat podcastów z ignora na forumie :).

Nie miałem wcześniej przyjemności zamienić słowa z Dominikiem, ale po tym jednym odcinku mogę napisać, ze słucha się go bardzo dobrze. Simplex jak zwykle milion myśli na minutę i problemy z mikrofonem :).

Simplex

Moderator
PSN
console peasant
XBL
console peasant
Steam
simplexpl
Za karę pozdrowimy Cię w następnym odcinku!

Ja tez nie rozumiem jaki sens słuchania gadania o pierdołach, a jednak to robię ;)

A propos gadania o pierdołach:
M² #67

Oto przed Wami kolejny M2, walczymy aby nowy odcinek był co te dwa tygodnie i praktycznie się udaje!
Co w odcinku?
  • Dużo o nowym Starym Forum Polygamii
  • Sporo o nowościach sprzętowych do AMD i nvidii
  • Simplex i Dominik pojawiają się w Pixelu!
  • Killzone Najemnik na (wiecznie żywe) PS VITA
  • Pozdrawiamy naszych słuchaczy i ich zwierzaki :)

Bezposredni link do MP3

Oficjalna strona
RSS
Spotify
iTunes
Grupa FB
Twitter
Email: kontakt@mkwadratpodcast.pl (mailto:mkwadratpodcast@gmail.com)

Last edited:

Sialala

Dzban Sierpnia 2019
Albo poprzedni odcinek (ten o E3) to byl wyjatek albo macie spadek formy. Momentami mialem wrazenie ze sami siebie nie sluchaliscie podczas tej rozmowy i ze nagrywaliscie to troche na sile, zeby cos nagrac. W kazdym razie ja tez momentami przestawalem was sluchac, a to chyba nie o to chodzi ;)

Mexiss

Stały bywalec
PSN
Astarr
XBL
Mexthar
Steam
Astarrpl
Mnie z kolei zirytowało ostatnie 30min. Simplex chce kończyć, Dominik chciałby opowiedzieć grze i wychodzą takie niepotrzebne przepychanki na słuchowisku. To tak jakbyśmy byli na imprezie, wychodzimy, jeden z gospodarzy odprowadza do drzwi, a drugi namawia żeby zostać na noc. Nie wiadomo jak się zachować w takiej sytuacji :p

Simplex

Moderator
PSN
console peasant
XBL
console peasant
Steam
simplexpl
Ja się nie przepychałem, Dominik słusznie zauważył że wypadałoby omówić choć jedną grę, a ja przyznalem mu rację bez szemrania. Chyba że o coś innego chodziło.
Albo poprzedni odcinek (ten o E3) to byl wyjatek albo macie spadek formy. Momentami mialem wrazenie ze sami siebie nie sluchaliscie podczas tej rozmowy i ze nagrywaliscie to troche na sile, zeby cos nagrac. W kazdym razie ja tez momentami przestawalem was sluchac, a to chyba nie o to chodzi ;)

Zapewne tak miałeś przez te moje monologi.
Tak to jest, jak się podniesie poprzeczkę to potem łatwiej przejść pod nią, a nie nad.
Pracujemy nad tym żeby mieć więcej wspólnych tematów. Np. grać w te same gry i je omawiać.

Last edited:

knur

Moderator
Mnie z kolei zirytowało ostatnie 30min. Simplex chce kończyć, Dominik chciałby opowiedzieć grze i wychodzą takie niepotrzebne przepychanki na słuchowisku. To tak jakbyśmy byli na imprezie, wychodzimy, jeden z gospodarzy odprowadza do drzwi, a drugi namawia żeby zostać na noc. Nie wiadomo jak się zachować w takiej sytuacji :p
U Rysława mnie to denerwuje, że jakiś temat się rozkręci a tutaj - "kończy się nam czas antenowy". ;) No ale on to do radia nagrywa więc jest to usprawiedliwione, chociaż niedosyt jest.

hadxmen

Stały bywalec
Przesłuchalem ze skipowaniem odcinek i było znowu całkiem spoko, początek o przenosinach i refleksje na temat pomysłu jakiegoś spotkania foruma słuchało mi się bardzo przyjemnie. Newsy PC wydawały mi sie chaotyczne, o VR i Pixelu prawie nic nie było. Cała seria Killzone do mnie nie trafia, więc tu również raczej pomijalem (to mój problem, więc w sumie nie wiem po co o nim pisze;)).

Na razie zostaje, dzięki za treści!

Muszę spróbować inne forumowe podcasty kiedyś, bo zauważyłem, że to całkiem przyjemna rozgrywka jak się ją łączy z czymś innym.

Jak zacznę jeszcze kiedyś oglądać Let's Playe I Twitche to proszę, dobijcie mnie.

Simplex

Moderator
PSN
console peasant
XBL
console peasant
Steam
simplexpl
Jak mi Sony da, to bardzo chętnie ;) A tak serio to będę miał z szera, ale raczej nie będę w to grał, bo nie jestem targetem. Michał na pewno będzie grał, mam nadzieję, że znajdzie czas żeby o tym poopowiadać.

SinfulScholar

Mieszkaniec forum
PSN
BartholomewPL
ej, w piątek ściągnąłem ostatni odcinek dotyczący forum i kurde nawet przyjemnie mi się Was słuchało przy odkurzaniu. później poczułem jednak lekkie znużenie bo wleciała pecetoza i VR ale po niej rozbudziły mnie wspominki o Killzone.

jest szansa, że się polubimy czy jednak PC i VR to ponad 50% Waszego czasu antenowego?

edit: dobra, wcześniejszy jest o e3, to jeszcze go sprawdzę, akuracik do excela w pracy nada się! :D