MKwadrat podcast - gry, VR, różności

Simplex

Legendarny Wiedźmin
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Podcast oryginalnie założony przez Marcina (aka Pikacza) i Michała (aka Nordomusa vel Chessmana) - stąd wzięła się nazwa. Obecnie prowadzę go ja i Dominik Kowalski. Pikacz ma się pojawiać, mam nadzieję że Michał też.

Głównie gadamy o grach i VR, ale nie tylko.

Oficjalna strona
RSS
Spotify
iTunes
Grupa FB
Twitter
Email: kontakt@mkwadratpodcast.pl

• Popieram
Reactions: op1ekun and Furio

Simplex

Legendarny Wiedźmin
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl

knur

Moderator globalny
Nowy odcinek o E3 przesłuchany, jak zwykle słitaśne pozdrowienia na końcu :*
Co do apki xboxowej to w store jest jeszcze jakaś wersja beta tej apki, spróbuj ta zwykłą odinstalować i wgrać betę, może znikną problemy z padem. Ja kiedyś też z tą zwykłą miałem problemy i beta pomogła.

elDominoPL

Nowy Forumowicz
Mimo że mało jeszcze jestem forumowy pojawiam się i tu, szukając powodu niech będzie, że jednym z powodów jest przejęcia świata przez FB. Nie mam pewności czy nadal należy wrzucać tradycyjne info o nowym odcinku więc na wypadek wszelki to czynię synchronizując z innymi social media co by spójnie było. Oszczędzę tym razem tylko gigantycznego logo, może jak będziemy mieli dedykowane okładki będzie bardziej atrakcyjnie.

M2 #66 E3 2019

Oto kolejny odcinek podcastu tym razem w całości poświęcony opowieści o naszych wrażeniach z E3 AD 2019. Tak... wszyscy o tym wydarzeniu już pisali/rozmawiali/narzekali zatem i my mamy swoje kilkadziesiąt minut na ten temat.

Bezposredni link do MP3
Oficjalna strona
RSS
iTunes
Grupa FB
Twitter
Email: kontakt@mkwadratpodcast.pl

Simplex

Legendarny Wiedźmin
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Brak linka do spotify, wstyd! ;)

Nowy odcinek o E3 przesłuchany, jak zwykle słitaśne pozdrowienia na końcu :*
Co do apki xboxowej to w store jest jeszcze jakaś wersja beta tej apki, spróbuj ta zwykłą odinstalować i wgrać betę, może znikną problemy z padem. Ja kiedyś też z tą zwykłą miałem problemy i beta pomogła.
Problem jest w apce w wersji beta :)
Ostatnio sie zacięła, nie dało się ani ściągać nowych gier ani aktualizować zainstalowanych, ale pomógł restart.

Mexiss

Badass
PSN
Astarr
XBL
Mexthar
Steam
Astarrpl
Mi w poście na poprzednim forum chodziło głównie o to, że nie mieliście za bardzo wspólnych tematów podczas odcinka. Dominik mówił z pasją o fliperach, Simplex jarał się VRem, ale mało było dialogu i interakcji.

Najnowszy odcinek był spoczko. Fajnie, że nie zaserwowaliście powtarzania newsow, ale dodaliście do nich ciekawe „fun facts”. Do większości gier czy zapowiedzi był jakiś wkład własny. Oby więcej było tego typu wartości dodanej :>

elDomino

Nowy Forumowicz
Brak linka do spotify, wstyd! ;)
Było mi aż tak źle z tego powodu że jedna rejestracja na forum nie wystarczyła i ja też mam swoje alterego. Po prawdzie męczyło mnie to PL w nicku i teraz kiedy się go pozbawiłem, czuję się lepiej bo nie odstaję od szacownego towarzystwa na tym wątku. Przy okazji nie znalazłem opcji usunięcia konta, a jak powszechnie wiadomo to istotna funkcjonalność.