Marvel’s Avengers

hadxmen

Badass
Jun 27, 2019
1,043
406
Polska
Dostałem grę do procka i kurde nie wiem co mnie pokusiło, aby ją aktywować :D. Byłem przekonany, że ją pogonię dalej, ale cholera skusiłem się. Pograłem 2h i kurczę bida z nędzą. Rozgrywka cały czas jest równie zamulająca? Wygląda to ciągle jak absolutnie marny prolog (poza wstawką z początku to gram cały czas tylko cholernie irytującym dzieckiem z długimi łapami). Plus jest tylko taki, że gra potrafi wyglądać fenomenalnie. Nie mogę pozwolić sobie na ultra (i tak nie działa w 60FPS nawet przy niższych ustawieniach), ale wygląda i tak świetnie - zwłaszcza Intelowskie efekty zniszczeń. Obok MS Flight Sim to praktycznie nextgen. Teselacja, jakość tekstur, animacje twarzy postaci, efekty oświetleniowe - miazga. Szkoda, że gra rakowa i żałuję, że coś mnie pokusiło ją aktywować.

50357193572_0774e5fc17_o.jpg

50357193627_7a6df6896c_o.jpg

50357034781_8641310353_o.jpg

Może przejdę to jakoś na RTX3080 dla samych efektów.

Last edited:

Arcybibosz

Prezes
Jun 27, 2019
4,987
2,656
30
Szczecin, Zdroje

olas

Badass
Jun 28, 2019
1,550
951
Ja gre czesto (jak nie zawsze) oceniam gry po ruchu w watku o grze. Tutaj poprzedni post byl we wrzesniu wiec nie moze nie byc hit

Mnie jakos Avengers nigdy jakos nie ciagneli - w The Boys bym chetnie zagral (o ile nie bedzie durnowaty online).

Pozdr

• Popieram
Reactions: MikeL

angh

I Am Robot
Jun 27, 2019
5,325
3,170
Co tak ostatnio głośno o tej grze, postanowili ją reanimować? :)
Podkrecaja hype z update do nowej generacji. Pewnie sporo osob przez to zacznie grac, wiec zrobia co moga, aby ich utrzymac.
Avengers jako calosc (lacznie z mcu) absolutnie mnie nie interesuje, ale zycze im powodzenia.

angh

I Am Robot
Jun 27, 2019
5,325
3,170
Niby fajnie, ale sama gra to bardziej wydmuszka niż jakiś poważny projekt.
Bedzie tego więcej niestety, studia zby czesto wolą wrzucic cos na szybko i robic latwe pieniadze na znanych markach i dlc (gaas), niz meczyc sie z dobra historia i gameplayem, majac tylko ewentualny jednorazowy zysk ze sprzedazy gry. Dlatego odpadlem przy destiny 2 bo przeciez caly poczatek to odswiezona jedynka.
Czasem sie to oplaci, a czasem - jak w avengers - nie. A zreszta, moze im sie juz oplacilo, w koncu koszt produkcji tego nie mogl byc zbyt duzy...

salata

Badass
Jun 27, 2019
1,044
1,062
borg :)
Jezeli SE mysli, ze problem z ta gra to to roznice w wygladzie w porownaniu z MCU to maja problem rownie gleboki niczym u dorostajacego Edmunda Kempera. Tak koncertowo zmarnowali potencjal tworzac produkt kompletnie bez wizji. Do dołu, zasypać i ubić. Okres żałoby już dawno powinni miec za sobą. Jak im brakuje swierzych pomyslow to moga sie zajac:
- Legacy Of Kain
- Deus Ex
- kolejny reboot Tomb Raidera (bo nic innego nic im nie dobrze nie wychodzi).

Screwball

I Am Robot
Jun 28, 2019
7,262
9,820
Niby fajnie, ale sama gra to bardziej wydmuszka niż jakiś poważny projekt.
Bedzie tego więcej niestety, studia zby czesto wolą wrzucic cos na szybko i robic latwe pieniadze na znanych markach i dlc (gaas), niz meczyc sie z dobra historia i gameplayem, majac tylko ewentualny jednorazowy zysk ze sprzedazy gry. Dlatego odpadlem przy destiny 2 bo przeciez caly poczatek to odswiezona jedynka.
Czasem sie to oplaci, a czasem - jak w avengers - nie. A zreszta, moze im sie juz oplacilo, w koncu koszt produkcji tego nie mogl byc zbyt duzy...

Jasne 100 mln baksów to przecież nic (tyle samo kosztowało np. TLoU2). SE robi super łatwe pieniądze na tej grze, w zeszłym roku sprzedali 60% tego, co mieli. Nie sądzę, żeby do dzisiaj dobili choćby do zwrotu. Gadanie, że "będzie tego więcej bo to łatwe pieniądze" jest, mówiąc eufemistycznie, niemądre. Owszem, gaasów będzie więcej bo na kartce to wygląda na niekończący się superbiz, ale te produkcje to przede wszystkim wtopy albo żywe trupy (jak Avengers), udaje się tylko nielicznym, pewnie na palcach jednej ręki da się policzyć te marki.

pozdr

angh

I Am Robot
Jun 27, 2019
5,325
3,170
Jasne, ale kazdy liczy na sprzedaz sezon pass, dlc i tak dalej. Duze studia patrza z zazdroscia na fortnite, wiec inwestuja w duze marki w nadziei, ze to wystarczy i ze tepi ludzie to wezma - okazuje sie, ze nie sa az tak tepi, a producent zostaje z reka w nocniku - anthem bylo podobne.
Okazuje sie imi, ze ludzie jednak lubia single player, i nie da sie tego zastapic jakims dziwnym exerience, tak jak z diablo mobile - producenci zalozyli, ze kazdy to chce, bo kazdy ma telefon.
SE wlozylo w avengwrs tyle kasy ze musi zrobic double down. A jednocześnie nie moze utrzymywac za duzego studia do pracy nad tym. Dotychczas po skonczeniu developerki zostawal tylko maly team do fixapow, żeby obniżyć koszta.
Gaasy to zwykle xywy trup z wyjatkami, poniewaz model biznesowy jest u podstaw zrabany.

Misiakk

Badass
Jun 27, 2019
1,690
1,279
Jak u podstawy jest spoko gameplay to gra jakiś ciągnie. Tutaj ponoć żeby czuć się jak Hulk czy kapitan Ameryka, to trzeba grindowac. Teraz jeszcze więcej bo według devow "gracze za szybko levelowali i przez to nie ogarniali jak działają skille". To jest dopiero fikołek i robienie z ludzi debili.

Jak

Badass
Jun 27, 2019
1,808
653
Odpalilem singla na 2-3 godzinki i jest całkiem spoko. Gram na ps5 w bc i jak narazie nie zauważyłem żadnych spadków w 60 a gra wyglada bardzo dobrze. Jedynie loadingi przydługawe.

Krusty

Mieszkaniec forum
Jun 29, 2019
681
342
Kurde nie dam rady w to grać z jednej strony jest klimat ale cała mechanika i reszta zabija to co dobre. GP po raz kolejny uratował moją kasę. Poczekam na Strażników oni zapowiadają się lepiej.

l0l0

Mieszkaniec forum
Jun 27, 2019
722
714
37
Spajdek jest tylko na plejaku. Hawkeye i Kate Bishop mieli chyba jakieś mniejsze misje nie różniące się zbytnio od podstawki, black panther miał duży dodatek. Spider chyba też tylko drobne misje.