Magic: The Gathering

op1ekun

Aktywny forumowicz
Steam
op1ekun
Koledzy przynieśli mi łącznie z 50 decków do Magica - ja chyba wolę pokemony, ale bardzo podobają mi się grafiki.
Whoa 50 decków /o\ …
A Pokemony są przesłodkie, ale niestety poziom skomplikowania gry jest nieporównywalnie niższy od Magica. Grałem w Pokemony bo młodszy brat kolegi zbierał ;) było fajnie, ale…
Porównywać Magica z Pokemonami to tak jak porównywać Szachy z Warcabami :) - obie gry fajne, ale oferują zupełnie inną rozrywkę.
Oczywiście każdy niech gra w co mu się podoba!

• Popieram
Reactions: regisek

Arcybibosz

Prezes
PSN
Arcybibosz
Steam
Annihilator_pl
Koledzy przynieśli mi łącznie z 50 decków do Magica - ja chyba wolę pokemony, ale bardzo podobają mi się grafiki.
Whoa 50 decków /o\ …
A Pokemony są przesłodkie, ale niestety poziom skomplikowania gry jest nieporównywalnie niższy od Magica. Grałem w Pokemony bo młodszy brat kolegi zbierał ;) było fajnie, ale…
Porównywać Magica z Pokemonami to tak jak porównywać Szachy z Warcabami :) - obie gry fajne, ale oferują zupełnie inną rozrywkę.
ja mam 30 lat, czuje sie raz na 15, raz na 80 ;). Wole jużprostsze rzeczy ;).

op1ekun

Aktywny forumowicz
Steam
op1ekun
Whoa 50 decków /o\ …
ja mam 30 lat, czuje sie raz na 15, raz na 80 ;). Wole jużprostsze rzeczy ;).
Ja mam 40 xD w Magica gram z przerwami od 1999 ;)

op1ekun

Aktywny forumowicz
Steam
op1ekun

Trwa testowanie nowego znajomego prosto z Transylwanii ;)
Pan Drakulicz na razie daje radę w talii, która potrafi się przekopać (self mill) przez pół biblioteki już w trzeciej turze. Za jednym zamachem można wrócić Phoenixy, Ghoule i zagrać Drakulicza z grobu (czasami udaje się zagrać z ręki) za darmo :)

Polecam! ;)

• Popieram
Reactions: Arcybibosz

op1ekun

Aktywny forumowicz
Steam
op1ekun

Trwa testowanie nowego znajomego prosto z Transylwanii ;)
Pan Drakulicz na razie daje radę w talii, która potrafi się przekopać (self mill) przez pół biblioteki już w trzeciej turze. Za jednym zamachem można wrócić Phoenixy, Ghoule i zagrać Drakulicza z grobu (czasami udaje się zagrać z ręki) za darmo :)

Polecam! ;)
Oczywiście chodziło o pana Demilicza. Wszelkie podobieństwo do istniejących osób jest przypadkowe! ;)

• Popieram
Reactions: Arcybibosz