Lista użytkowników Oculus Quest

Czy posiadasz gogle Oculus Quest?

• Total voters
    98

Simplex

Apostoł VR
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Jest za darmo, możesz obadać :)

Jak masz opcję podpięcia do PC to lepiej odpalić tę wersję:

amzuk

Mieszkaniec forum
Witam serdecznie wszystkich użytkowników. Pan o pseudonimie Ryslaw polecił mi to miejsce do szukania kompanów do Vr i z tego co widzę to dobrze trafiłem. Mianowicie próbuje zmontować jakąś ekipę do Onward na wieczorki jeśli ktoś chciał by pograć mój nic na quescie taki jak na forum . Pozdrawiam
Ja chętnie bym zagrał, ale niestety jako niemowa, bo dzieci śpią za ścianą.

• Popieram
Reactions: Giger

Szlaq

Nowy Forumowicz
Witam serdecznie wszystkich użytkowników. Pan o pseudonimie Ryslaw polecił mi to miejsce do szukania kompanów do Vr i z tego co widzę to dobrze trafiłem. Mianowicie próbuje zmontować jakąś ekipę do Onward na wieczorki jeśli ktoś chciał by pograć mój nic na quescie taki jak na forum . Pozdrawiam
Ja chętnie bym zagrał, ale niestety jako niemowa, bo dzieci śpią za ścianą.
Wyślij zaproszenie na Queście i tam się dogadamy . Jeśli ktoś jeszcze miał by ochotę dziś wieczorem postrzelać taktycznie to zapraszam

LaggyLuke

Mieszkaniec forum
Steam
g0nt
Weekend, więc piję ale na jakieś przyszłe terminy mogę się pisać (choć fakt, że w Onward jestem lajkonikiem może was zniechęcić :p)
U mnie taka sytuacja, że jeśli żona nie będzie akurat wieczornej zmiany miała to też na migi, ale u niej to 50/50 - znajdzie się i wieczór gdy mogę pogadać.

Ale takie tematy to chyba lepiej tutaj? 👇

Szlaq

Nowy Forumowicz
Weekend, więc piję ale na jakieś przyszłe terminy mogę się pisać (choć fakt, że w Onward jestem lajkonikiem może was zniechęcić :p)
U mnie taka sytuacja, że jeśli żona nie będzie akurat wieczornej zmiany miała to też na migi, ale u niej to 50/50 - znajdzie się i wieczór gdy mogę pogadać.

Ale takie tematy to chyba lepiej tutaj? 👇
Chodzi o dobrą zabawę a nie zdobywanie medali ;)

• Popieram
Reactions: Simplex

Giger

Nowy Forumowicz
Cześć i czołem.
Sprawdzam forum już za długo czas założyć konto :)

@Giger GigerVR

Człowieka chwilę nie było, a tu 48 użytkowników Oculusa :))) to dobrze bo dzisiaj na daily kupiłem Onwarda ;P
Też się zastanawiałem. Gdyby był crossbuy szarpałbym. Mimo, że lubię te klimaty to odpuściłem ze względu na bieda wersję na questa. Tak to bym się przerzucał między PC a Q. Zadowalam się Contractors, tam nawet solo idzie się czasami dobrze bawić :) @amzuk 'owa sytuacja. Dzieci za ścianą -"Tato, z kim rozmawiasz? Też mogę?" :D

amzuk

Mieszkaniec forum
Cześć i czołem.
Sprawdzam forum już za długo czas założyć konto :)

@GigerGigerVR

Człowieka chwilę nie było, a tu 48 użytkowników Oculusa :))) to dobrze bo dzisiaj na daily kupiłem Onwarda ;P
Też się zastanawiałem. Gdyby był crossbuy szarpałbym. Mimo, że lubię te klimaty to odpuściłem ze względu na bieda wersję na questa. Tak to bym się przerzucał między PC a Q. Zadowalam się Contractors, tam nawet solo idzie się czasami dobrze bawić :) @amzuk 'owa sytuacja. Dzieci za ścianą -"Tato, z kim rozmawiasz? Też mogę?" :D
Jako, że zostałem wspomniany, dodam jeszcze, że jest chyba coś jeszcze co nie pretenduje mnie do grania wieloosobowego. Gdy gram z kimś, zwłaszcza w druzynie, czuję jakiś rodzaj przymusu, że muszę grać, a włączył bym sobie już coś innego. Kurtuazja nie pozwala opuścić rozgrywki więc się męczę i po prostu unikam na przyszłość takich sytuacji :)

Last edited: