Lista użytkowników Oculus Quest

Czy posiadasz gogle Oculus Quest?

• Total voters
    98

op1ekun

Aktywny forumowicz
Steam
op1ekun
Kurła, ale fail zaliczyłem wczoraj. Patrzę, a tutaj nowa paczka do Beat Sabera z Linkin’ Park :O no to pyk włączam grę, wybieram uaktualnij, a tam download na poziomie 8 Bajtów...
To nawet nie jest wolno, to jest jakiś dramat :/

Ktoś miał podobne problemy ostatnio?

amzuk

Mieszkaniec forum
Brakuje mi nicka isaaka i zauważyłem, że amzuk też gra na queście, więc może poda nicka.

EDIT: amzuka znalazłem na leaderboardzie In Death ;)
Bardzo chętnie dodam do znajomych, ale muszę się przemóc i założyć w końcu konto na Facebooku. Blokują mnie zarówno kwestię powiedzmy ideologiczne jak i lenistwo połączone z brakiem czasu (same się punkty w In Death nie wbiją, ktoś musi grać). Jak coś, przepraszam z góry za nie akceptowanie zaproszeń.

• Popieram
Reactions: op1ekun

op1ekun

Aktywny forumowicz
Steam
op1ekun
Kurła, ale fail zaliczyłem wczoraj. Patrzę, a tutaj nowa paczka do Beat Sabera z Linkin’ Park :O no to pyk włączam grę, wybieram uaktualnij, a tam download na poziomie 8 Bajtów...
To nawet nie jest wolno, to jest jakiś dramat :/

Ktoś miał podobne problemy ostatnio?
Dzisiaj z rana uaktualniło się w 2s...

„Numb” w Beat Saberze /o\
Omgomgomg!!!1!1!1!!one!1eleven

• Popieram
Reactions: Marcin Szymański

arczi79

Prezes
Bardzo chętnie dodam do znajomych, ale muszę się przemóc i założyć w końcu konto na Facebooku. Blokują mnie zarówno kwestię powiedzmy ideologiczne jak i lenistwo połączone z brakiem czasu
Kiedy ja to słyszałem? Z rok temu? :D
No i chyba skończy się wolność albo przygoda z Questem: WWW Trzeba będzie się zdecydować czy kwestie ideologiczne ważniejsze niż zabawa w VR ;)

LaggyLuke

Mieszkaniec forum
Steam
g0nt
No i chyba skończy się wolność albo przygoda z Questem: WWW Trzeba będzie się zdecydować czy kwestie ideologiczne ważniejsze niż zabawa w VR ;)
Jade na tym samym wózku - pewnie skończy się tak, że założę fejkowe konto tylko dla Questa.
Facebook banuje takie virtualne persony, czy spokojnie mogę odwalić taki numer?

arczi79

Prezes
Jade na tym samym wózku - pewnie skończy się tak, że założę fejkowe konto tylko dla Questa.
Wydaje mi się że powinno przejść. Kiedyś na potrzeby logowania do sieci WiFi w jakimś hotelu w Amsterdamie musiałem podać mojego użytkownika z Facebooka... szybko założyłem konto Panu Wiesiowi Siekierka... i później to konto jeszcze wisiało przez chwilę (nie wiem czy wciąż istnieje). Tak więc kiedyś taki numer przechodził ale niestety nie wiem czy coś się zmieniło w tym zakresie...

LaggyLuke

Mieszkaniec forum
Steam
g0nt
Właśnie doczytałem, że starzy użytkownicy mogą sobie śmigać bez linkowania z FB do stycznia 2023 ...czyli w sumie u mnie nic się nie zmienii przez najbliższe dwa lata tak czy siak :)

Potem zostają 3 opcje:
1) zakładam tego FB i azjaci tracą wyłączność na moje dane,
2) pojawia się lepsza alternatywa z innej stajni i sprzedaję swojego VR razem z kontem,
3) coś mi mówi, że to całkiem realny scenariusz - Facebook dzięki możliwości wglądu we wszystko wreszcie namierza piratów i masowo banuje zlinkowane konta. Dzięki temu wartość rynkowa mojego konta wystrzeli w górę, a ja będę bogaty ...obrzydliwie BOGATY... MUAHAHAHA

arczi79

Prezes
Po czasie możesz dostać nakaz weryfikacji dowodem tożsamości. Jak wpiszesz np. xywkę, to pewnie najpierw dostaniesz info, że masz wpisać prawdziwe dane i dodać swoje zdjęcie.
Hmmm... znalazłem Wiesława Siekierka na FB bez jakichkolwiek znajomych:
Całkiem możliwe że to ten mój "fejkowy" Wiesio zakładany z równie "fejkowego" konta e-mail w 2016r
:D

• Popieram
Reactions: LaggyLuke

Ekiera

Prezes
PSN
Ekiera
XBL
Ekiera
Gdy Jeszce pracowałem dla portalu internetowego zakładałem fejkowe konta - jeżeli nie były banowane za spam to nikt się nimi nie interesował, Facebook dopiero spamowanie grup i zapraszanie zbyt wielu znajomych traktuje jako podejrzane. Co ciekawe po zbanowaniu jednego konta robił problemy z założeniem drugiego z tego samego adresu, musiałem sieć zmieniać.

Żodyn

Junior
Witam, nie widze tematu, żeby się przywitać, to witam się tutaj. Trafiłem na forum po przesłuchaniu podcastu Ryslawa z Simplexem i to ich wina, że zamówiłem OC2👌 Teraz nadrabiam podcasty MKwadrat. To będzie moje pierwsze doświadczenie z VR. Do tej pory grałem tylko na konsolach, i gdyby nie podkasty to nawet bym nie wiedział, że wychodzi nowy Quest, wszędzie tylko PS5 i Xbox. Trochę to dziwne, a interesuję się cyfrową rozrywką i o nowym Queście wszędzie cisza, albo wzmianki. Taka dygresja😂
Jak to mówi Quaz „Game On”

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
Po czasie możesz dostać nakaz weryfikacji dowodem tożsamości. Jak wpiszesz np. xywkę, to pewnie najpierw dostaniesz info, że masz wpisać prawdziwe dane i dodać swoje zdjęcie.
Hmmm... znalazłem Wiesława Siekierka na FB bez jakichkolwiek znajomych:
Całkiem możliwe że to ten mój "fejkowy" Wiesio zakładany z równie "fejkowego" konta e-mail w 2016r
:D
Ja mam fejkowe konto bez zadnych znajomych, zalozone jak tylko na roznych stronkach pojawily sie pluginy do logowania sie za pomoca facebooka. Nic z niego nie lajkuje, nic z niego nie przegladam, uzywam wylacznie w przypadku gdy dana strona chce zebym sie koniecznie zalogowal za pomoca konta google albo facebook. Kilka lat temu pamietam ze wyskoczyla mi jakas informacja, zebym przeslal im swoje ID do weryfikacji, ale zignorowalem ta wiadomosc a konto dalej dziala (tzn sprawdzilem przed chwila, bo normalnie to sie na facebooka nie loguje ani z pomoca mojego prawdziwego konta ani z pomoca tego fejkowego - tak jak pisalem uzywam go jedynie do logowania sie do serwisow).

Pshemsky

Stały bywalec
No dobra ...przynajmniej świeżaki będą meli satysfakcję bijąc moje mizerne osiągi. Z zasady zawalam utwory na Normal w BS :)

GONTAL
Hehe, to prawda. Kiedyś dawno temu, znajomy pozwolił mi pograć w BS na PS. I ok , rach / ciach i luz... "pokaż co jeszcze tam masz". A teraz ? Cyk - jedziemy z utworem. A po skończeniu szybki rzut oka na high score znajomych i od razu włącza się chęć podbicia kogoś z listy :D

Oczywiście (jak to u świeżaka bywa) dziś zakwasy na ramionach ale chęć grania w ogóle nie maleje.

• Popieram
Reactions: op1ekun

QurakPlay

Nowy Forumowicz
O EDIT: Przejmę wątek żeby służył jako lista użytkowników Questa tak żeby można było dodać się do znajomych.

Nick forumNick Oculus
@NetorNetor
@SimplexSimplexPL
@EkieraEkiera
@AcridAcridPL
@Marcin Szymańskidzibril1978
@op1ekunop1ekun
@FurioFurioMan
@BiskupDiukPL
@harry_keoghharry_keogh
@SzoziSzozi
@RyslawRyslaw
@isaak???
@nadgnilykangurnadgnilykangur
@MacKillMacKill
@MuzziMuzzol
@arczi79arczi79
@mierniczekmierniczek1200
@amzukkkuzma1982
@VolandThomas_Voland
@PshemskyPshemsky
@RevnirRevnirPL
@ArturoArczeros
@meatbagmeatbagSFP
@ŻodynZodyn
@SweatHard96Gontal

===================================
Tak z pamięci to wiem że Questa mam Ja, Acrid (OG ;) ), Biskup, MacKill, Mierniczek i na pewno kogoś pominąłem (Netor?).
Ciekawi mnie ile osób z foruma posiada to wspaniałe urządzenie :)

Załozyłem ankietę z jawnymi głosami, więc jak ktoś zagłosuje na VR NIKOGO to automatyczny ban ;)
QurakPlay

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

QurakPlay

Nowy Forumowicz
O EDIT: Przejmę wątek żeby służył jako lista użytkowników Questa tak żeby można było dodać się do znajomych.

Nick forumNick Oculus
@NetorNetor
@SimplexSimplexPL
@EkieraEkiera
@AcridAcridPL
@Marcin Szymańskidzibril1978
@op1ekunop1ekun
@FurioFurioMan
@BiskupDiukPL
@harry_keoghharry_keogh
@SzoziSzozi
@RyslawRyslaw
@isaak???
@nadgnilykangurnadgnilykangur
@MacKillMacKill
@MuzziMuzzol
@arczi79arczi79
@mierniczekmierniczek1200
@amzukkkuzma1982
@VolandThomas_Voland
@PshemskyPshemsky
@RevnirRevnirPL
@ArturoArczeros
@meatbagmeatbagSFP
@ŻodynZodyn
@SweatHard96Gontal

===================================
Tak z pamięci to wiem że Questa mam Ja, Acrid (OG ;) ), Biskup, MacKill, Mierniczek i na pewno kogoś pominąłem (Netor?).
Ciekawi mnie ile osób z foruma posiada to wspaniałe urządzenie :)

Załozyłem ankietę z jawnymi głosami, więc jak ktoś zagłosuje na VR NIKOGO to automatyczny ban ;)
Siemka możesz mnie dodać do listy.
@QurakPlayQurakPlay

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka