Kupno telefonu

Puchacz

Aktywny forumowicz
Gdzie teraz najlepieć kupić telefon (pomijam oficjalne sklepy)? Kiedyś dało się normalnie na Allegro (ktoś brał abonament i sprzedawał) ale teraz same komisy i inni janusze biznesu (faktura vat marża, dystrybucja europejska, aparaty kupione na raty itp. itd.). Na Olx jest jeszcze ciekawiej (95% to sprzedawcy jw.), ostatnio na pytanie "z jakiej sieci jest telefon" dostałem odpowiedź "aparat kupiony jako przedłużenie wieloletniej umowy więc odrzucam to pytanie" 😬

• Popieram
Reactions: scooby666

michaelius

Nowy Forumowicz
Teraz już raczej mało kto sprzedaje telefony od operatora - dobre ceny ma chyba tylko T-Mobile, a u nich jak przestajesz płacić faktury to blokują aparat, więc nikt świadomy istnienia tego mechanizmu takiego telefonu nie kupi.

Ale teraz tego całe wiadra latają na wypredażach, więc celowałbym w różne x-komy/morele/euro/media/itp.

Bloodergo

Badass
PSN
BloodergoPL
XBL
Bloodergo
Steam
Co pan, ja nie jestem rolnikiem.
Flagowe telefony są tak drogie, że to się po prostu nie opłaca. Do tego iPhonów (nie wiem jak to na androidzie wygląda) nie opłaca się też kraść, bo zablokowanie telefonu jest banalnie proste, to i nie ma super promocji :p