Kingdom Hearts: Melody of Memory

MsbS

Badass
Jak to jest, że dopiero dzisiaj się o tej grze dowiedziałem?! Do Kingdom Hearts zawsze miałem słabość, choć grałem w sumie tylko w pierwszą część (na PS2) i nawet jej nie skończyłem.
Ale tym razem mamy grę muzyczną, a stoi za tym koleżka od świetnej serii Theatrhythm z 3DSa.

Experience the music of kingdom hearts like never before! Melody of memory features 20+ characters, 140+ music tracks, and online vs multiplayer mode. Explore the music and memories from the kingdom hearts series! Play as familiar faces from the kingdom hearts series, including Disney guest characters who will appear to Lend you a hand. Enjoy a massive variety of music from both the kingdom hearts series and Disney, with a collection of over 140 songs. Dive into rhythm-action gameplay with memorable tunes in this can't-miss musical journey!

Karolu

Stały bywalec
XBL
Karolu
Gra już została dawno zapowiedziana na jakimś Direct Mini od Nintendo. Na Switchu gra w najlepszej wersji bo będzie miała najwięcej trybów. Też troche czekam biorąc pod uwagę genialne Final Fantasy Theatrhythm. Szkoda, że cena za ten tytuł to 249zł i pewnie masa DLC z piosenkami w przyszłości.

Karolu

Stały bywalec
XBL
Karolu
Na Nintendo eShop jest demo tutorial + 4 piosenki. Wszystkie niestety w jednym stylu czyli 3 postaci biegną przez ścieżkę. Jest też odblokowany tryb co-op. Fajne. Polecam sprawdzić jak ktoś lubi gierki rytmiczne i disney ;) Myślę, że dla niektórym może nawet i wystarczyć wersja demo bo zrobienie wyników poza ocenę C już jest dosyć trudne.

• Popieram
Reactions: philipo