It Takes Two

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,607
3,385
Nowa gra od Josefa Faresa. Niestety na razie praktycznie nic nie pokazali, tylko jakieś sekundowe przebłyski z lokacji, ale lubię tego gościa, A Way Out i Brothers były dobre, przyjmę z otwartymi ramionami kolejny coop tego studia. Tylko zdziwiło mnie trochę, że z powrotem wygląda to bardziej jak indie, po A Way Out myślałem, że pójdą jeszcze mocniej w kierunku AAA. Niemniej czekam na kolejne szczegóły i jakikolwiek gameplay.

Gregys

Prezes
Jun 27, 2019
3,835
3,993
W Brothers zabił mnie framerate, ale w A Way Out ja zabiłem Pikacza więc wygranko. Mają u mnie kredyt zaufania, będę obserwował ten tytuł.

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,607
3,385

Będzie fajna zabawa, ale obawiam się czy z kumplem nie będzie się dziwnie w to grało w coopie, kiedy gramy małżeństwem pracującym nad swoim związkiem. :D A Way Out było przyjaźniejsze w tym względzie.

• Popieram
Reactions: Punkstyler

Blue

Prezes
Jun 27, 2019
4,941
3,354
Trailer stary, ale premiera coraz bliżej. Ależ to wygląda świetnie!

Od Twórców A way out. Jestem nakręcony :), będzie grane, tylko przydałby się dubbing, to by się z młodym ogarnęło ...

26 marca 2021

• Popieram
Reactions: Dziki Kaczor

olas

Badass
Jun 28, 2019
1,561
958
Mi sie to calkiem podoba - mam nadzieje ze bedzie dosyc dluga. Przynajmniej cos w nowym settingu

Poczekam na recenzje to na pewno :)

Pozdr

Blue

Prezes
Jun 27, 2019
4,941
3,354
Połączyłem, bo oczywiście mamy już wątek o tej grze. Karny jeżyk dla Blu.
Zupełnie serio ruszałem googlem i wyszukiwarką przed załozeniem i tematu nie wrzuciło, tylko jakieś 2 posty w innych tematach. Dziwne, moze coś przekręciłem przy wpisywaniu.

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,607
3,385

Wygląda super.
And instead of having collectibles and other shiny shit, we made the world interactive and fun.
Ale go lubię. :D

Tak samo jak z A Way Out grę wystarczy kupić raz, a będą w nią mogły grać dwie osoby, ta bez swojej kopii przez "friend passa". Muszę kolegę namówić tylko by plusa kupił, bo ten raczej dalej wymagany, a kupię tę grę na pewno.

• Popieram
Reactions: Blue

olas

Badass
Jun 28, 2019
1,561
958
IGN 9/10

Jedny problem co mam to moja TZ sobie chyba nie poradzi a z 9 letnim synkiem to moze byc dziwnie

Wygada super i wyglada ze gra sie tez super: 10h lacznie

Pozdr

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,574
7,795
Ustawiłem sobie alert na 20 EUR i czekam. 180 PLN wydaje mi się zbyt wysoką ceną. aż będzie w xgp

:)

Biedni developerzy, nikt nie chce kupić w pełnej cenie, każdy czeka na "za darmo" albo w mega obniżce, jak żyć. Też jestem zdania, że 180 to dużo, niby zakup można rozłożyć na dwie osoby, bo chyba model taki sam jak w przypadku "A way out".

Gregys

Prezes
Jun 27, 2019
3,835
3,993
180 PLN, to musi być dla mnie hit i wielka gra. Lubię duże gry i grube książki. XGP aktualnie nie posiadam, ale poddałeś mi inną myśl. Kupię EA Play Pro na miesiąc i zdążę to spokojnie przejść.

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,574
7,795
A way out kosztowało ok 120-130 zł, ale było 2x krótsze według meta. Z drugiej strony 180 to cena promocyjna w stosunku do innych tytułów, droższych prawie o 100 zł. Ale z ea pro dobry pomysł, chyba najbardziej opłacalny, ewentualnie pudełko na konsoli i sprzedaż.

Gregys

Prezes
Jun 27, 2019
3,835
3,993
Od lat kupuję gry w cyfrze na PC, 60 PLN za możliwość zagrania jest dla mnie dobrą ceną. Zagram też w Way Out, bo żonka w to nie grała. Przy okazji nie muszę się pitolić ze sprzedawaniem. Same plusy.

[edyta] Już się ściąga. :)

Screwball

I Am Robot
Jun 28, 2019
7,335
9,926
O mamo jakie to jest dobre. To by było zajebiste nawet bez coopa - mimo, że nie miałoby sensu ;) Ale chodzi mi o wykonanie, setting, fabułę. No to jest wreszcie next genowa platformówka. A jak do tego dorzuci się tego coopa... No kurde GOTY, tym bardziej że rzeczywiście nigdy nie grałem w lepszą grę coopową, Way Out to były takie ćwiczonka przed It Takes Two.

pozdr

• Popieram
Reactions: olas and Gregys

Gregys

Prezes
Jun 27, 2019
3,835
3,993
Potwierdzam wszystko. Wczoraj pyknęło nam 14 godzin i chyba zbliżamy się do końca. Zastanawiam się, czy kiedyś nie przejść tego jeszcze raz, tylko drugą postacią. Świetna gra, a przecież ja nie lubię platformówek.

• Popieram
Reactions: olas and Screwball

Screwball

I Am Robot
Jun 28, 2019
7,335
9,926
giphy.gif

pozdr

• Popieram
Reactions: Gregys

olas

Badass
Jun 28, 2019
1,561
958
Zescie mnie chlopaki zachecili - 39.99 na dysku lub 36 na PSN - jakos w czasach zarazy nie chce mi sie sprzedawac gier

Ciezkie problemy

Pozdr

Gregys

Prezes
Jun 27, 2019
3,835
3,993
Może być ciężkawo w niektórych momentach, szczególnie z bossami. To jest jednak gra zręcznościowa, trzeba się wykazać pewną dozą ogarnięcia pada. Moja żona mało gra padem, ale tutaj jej się sprawdza bez pudła. A ponieważ podoba jej się gra, to nie zniechęca się porażkami, tylko próbuje do skutku.

olas

Badass
Jun 28, 2019
1,561
958
Gra kupiona. Winie osoby postujace tutaj

Pograne z Tz i pozniej z mlodym.

Gra jest rewelacyjna - laduje sie mega szybko, tekstury sa zawsze zaladowane. Wyglda jakby trybilo w 60 fps i wyglada jak next gen: przeslicznie

Jest kolorowa, pozytywna i az chce sie grac dalej. Jestesmy po pierwszym bossie i jest ciekawie: historia sie trzyma kupy a voice acting jest dobrze dopasowany

Jak ktos nie jest do konca przekonany to naprawde polecam

Pozdr

• Popieram
Reactions: angh and Gregys